Neler Yeni

Gaming Gen TR'den gelen parçalanmış kasa

ginowhi

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
61
İsim
Umut Y.
Geçmiş olsun ancak sonuç almanız biraz zor gibi. Ben her zaman bir şey aldığımda video kaydına alıp açarım böyle bir şeyle karşılaştığımda problem olmaması için. Keşke siz de öyle yapsaydınız
hocam bende öyle yapmıştim herkes öyle yapmalı bence.

Dahası  
Reaksiyon skoru
21
İsim
Çağlar
24 Kasım Cuma günü saat 10 civarında aldığım kasayı akşamına kargoya verdikleri için çok sevinmiştim. 25 Kasım 12 gibi kargoyu bizzat kendim gidip şubeden teslim aldım fakat eve gelip kargoyu açtığımda bilgisayarım ile çift kale maç yaptıklarını gördüm. Cam tamamen patlaktı ve anakart girişleri yamulmuştu. Kutunun üzerinde dikkat kırılabilir gibi bir uyarıda yoktu.

Müşteri hizmetleri aradım ve geri göndermemi söylediler, aynı gün geri yollattım.

Kargoyu şubede açmadığım için tutanak tutulmadı.

Kasanın içi tamamen cam parçaları ile dolu ve hasarlı. Umarım sıfır ürün yollarlar veya iade ederler, konu güncellendikçe yazarım.
Geçmiş olsun kk

efeleow

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
9
İsim
Mehmet Efe
Hocam desteğe yazın bu kargocuların alayı böyle zaten yazık ya.

Dahası  
Reaksiyon skoru
1
İsim
Mert karabaş
Hocam desteğe yazın bu kargocuların alayı böyle zaten yazık ya.
Aradım konuştum biraz ilgisiz gibilerdi geri gönderin dediler gönderdim pazartesi ulaşır ellerine bakalım gaming gen ne diyecek.

Dahası  
Reaksiyon skoru
2
İsim
İbrahim
Her yer den yazıyorum arkadaşlar bunlar dan ürün almayın!

Dahası  
Reaksiyon skoru
1
İsim
Mert karabaş
GÜNCELLEME: 27 KASIM

Saat 3 gibi aradılar ürünün değiştirilmesi gereken parçalarını değiştirip geri göndereceklerini söylediler. Cumaya kadar elimde olurmuş. Bu sefer ilgili davrandılar çok nazik bir beyfendi çıktı durumu anlattı içme su serpti açıkçası. Ürün gelicekmi görücez.

Maethril_

80+ Bronze
GÜNCELLEME: 27 KASIM

Saat 3 gibi aradılar ürünün değiştirilmesi gereken parçalarını değiştirip geri göndereceklerini söylediler. Cumaya kadar elimde olurmuş. Bu sefer ilgili davrandılar çok nazik bir beyfendi çıktı durumu anlattı içme su serpti açıkçası. Ürün gelicekmi görücez.
Bence buda olmamalı o hale gelen kasada tüm parçalar hasar görmüştür titreşimden dolayı.

Dahası  
Reaksiyon skoru
1
İsim
Mert karabaş
Bence buda olmamalı o hale gelen kasada tüm parçalar hasar görmüştür titreşimden dolayı.
Hasar tespit tutanağı olmadığı için bunu bile yapma zorunlulukları yok diye duymuştum ama ne kadar doğru bilmiyorum. Süreç beni yıpratmadan kurtulmak istiyorum pc çalışsın yeter moduna geldim artık.

Dahası  
Reaksiyon skoru
100
İsim
Koray
Geçmiş olsun, normalde olur böyle şeyler önemli olan çözülmesi demek lazım ancak internete düşen kargocu çılgınlıklarından sonra bunu demek pek mümkün olmuyor. Taşınıyor, şehir değiştiriyor ürünlerimiz. Ara ara istemsizce yapılan hatalardan dolayı sıkıntılar olabilir ancak havada uçuşan kargo kutularından sonra biliyoruz ki çoğu şube ve personel gerekli özeni göstermiyor. Yazık, heves edip para veriyoruz karşılığında yine bu hizmet için para alanlar durumu bu hale sokuyor. Umarım mağdur edilmezsiniz. Arkadaşlarında söylediği gibi özellikle bu tarz fiyatı yüksek elektrikli ürünlerde kargo kutusunu açarken video çekmek iyi olacaktır.

Dahası  
Reaksiyon skoru
1
İsim
Mert karabaş
Geçmiş olsun, normalde olur böyle şeyler önemli olan çözülmesi demek lazım ancak internete düşen kargocu çılgınlıklarından sonra bunu demek pek mümkün olmuyor. Taşınıyor, şehir değiştiriyor ürünlerimiz. Ara ara istemsizce yapılan hatalardan dolayı sıkıntılar olabilir ancak havada uçuşan kargo kutularından sonra biliyoruz ki çoğu şube ve personel gerekli özeni göstermiyor. Yazık, heves edip para veriyoruz karşılığında yine bu hizmet için para alanlar durumu bu hale sokuyor. Umarım mağdur edilmezsiniz. Arkadaşlarında söylediği gibi özellikle bu tarz fiyatı yüksek elektrikli ürünlerde kargo kutusunu açarken video çekmek iyi olacaktır.
Kesinlikle çok doğru söylediniz. Eğer bilgisayar bana ulaşırsa bu sefer gerekli tüm önlemleri alıcam.

brsokcu

80+ Bronze
Dahası  
Reaksiyon skoru
361
İsim
Barış Okçu
Hoçam şimdi burda firmanın suçu yok gibi kargoda hasar aldığına emin miyiz. Kargoda hasar aldıysa tutanak tutulması şart bunun için kargoyla bi görüşmeniz gerekiyor. Ama teslimattan sonra imkansız gibi bir şey.yapabileceğiniz iki şey var ya iyi niyet bekleyecekseniz. İşiniz rast gidecek. Ya da karhoda kırılmama olasılığını dile getireceksiniz. Çünkü kasa monte edilir ve köpüklerle çok sağlam bir şekilde sabitlenit. Üstüne çamaşır makinesi koy kolinin yine böyle ezilmez. Bunda farklı bir durum var. Hem itopya ile hem de kargo ile görüşüp kamera kayıtlarına bak. Bi şans yakalarsın belki

Yeni mesajlar Yeni Konu Aç      

SON KONULAR

Forum istatistikleri

Konular
907,061
Üyeler
140,758
Son üye
Montascy
Top Bottom