Neler Yeni

Gaming Gen TR'den gelen parçalanmış kasa

Aozy

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
238
İsim
Ahmet ÖZYAVAŞ
Daha onceden bende karsilasmistim. Allahtan iade kabul ederken ugrastirmadilar. Gecmis olsun

gallax420

80+ Bronze
Dahası  
Reaksiyon skoru
352
İsim
Eray
24 Kasım Cuma günü saat 10 civarında aldığım kasayı akşamına kargoya verdikleri için çok sevinmiştim. 25 Kasım 12 gibi kargoyu bizzat kendim gidip şubeden teslim aldım fakat eve gelip kargoyu açtığımda bilgisayarım ile çift kale maç yaptıklarını gördüm. Cam tamamen patlaktı ve anakart girişleri yamulmuştu. Kutunun üzerinde dikkat kırılabilir gibi bir uyarıda yoktu.

Müşteri hizmetleri aradım ve geri göndermemi söylediler, aynı gün geri yollattım.

Kargoyu şubede açmadığım için tutanak tutulmadı.

Kasanın içi tamamen cam parçaları ile dolu ve hasarlı. Umarım sıfır ürün yollarlar veya iade ederler, konu güncellendikçe yazarım.

GÜNCELLEME: 27 KASIM
Saat 3 gibi aradılar ürünün değiştirilmesi gereken parçalarını değiştirip geri göndereceklerini söylediler. Cumaya kadar elimde olurmuş. Bu sefer ilgili davrandılar çok nazik bir beyfendi çıktı durumu anlattı içme su serpti açıkçası. Ürün gelicekmi görücez.
çok geçmiş olsun inşallah hallederler düzgünce hallederler insanın keyfini kaçırıyor bu tür olaylar

OldSix

80+
24 Kasım Cuma günü saat 10 civarında aldığım kasayı akşamına kargoya verdikleri için çok sevinmiştim. 25 Kasım 12 gibi kargoyu bizzat kendim gidip şubeden teslim aldım fakat eve gelip kargoyu açtığımda bilgisayarım ile çift kale maç yaptıklarını gördüm. Cam tamamen patlaktı ve anakart girişleri yamulmuştu. Kutunun üzerinde dikkat kırılabilir gibi bir uyarıda yoktu.

Müşteri hizmetleri aradım ve geri göndermemi söylediler, aynı gün geri yollattım.

Kargoyu şubede açmadığım için tutanak tutulmadı.

Kasanın içi tamamen cam parçaları ile dolu ve hasarlı. Umarım sıfır ürün yollarlar veya iade ederler, konu güncellendikçe yazarım.

GÜNCELLEME: 27 KASIM
Saat 3 gibi aradılar ürünün değiştirilmesi gereken parçalarını değiştirip geri göndereceklerini söylediler. Cumaya kadar elimde olurmuş. Bu sefer ilgili davrandılar çok nazik bir beyfendi çıktı durumu anlattı içme su serpti açıkçası. Ürün gelicekmi görücez.
Hocam durum nedir geldimi parçalar?

x_Mello_x

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
9
İsim
Metin Ulaşlı
Geçmiş olsun ancak sonuç almanız biraz zor gibi. Ben her zaman bir şey aldığımda video kaydına alıp açarım böyle bir şeyle karşılaştığımda problem olmaması için. Keşke siz de öyle yapsaydınız
Ne yazık ki böyle bir şey olunca siteye olan güvende çok çok azalıyor

Satriani

80+ Bronze
Bu ülkede kargosu sağlam ulaşan kesinlikle çok şanslıdır zaten. Yükleme, ulaştırma safhalarında acayip umarsız ve hoyrat davranılıyo çünkü.

kkk mmm

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
0
İsim
Gürkan Çolak
gaming genden ürün almayın yaşlanırsınız... umarım yakın zamanda batarlar
Hocam niye öyle dediniz ki ben aşırı memnunum. Bilgisayar durduk yere cızırtı gelip kendini yeniden başlatıyordu garanti'nin bitmesine 3 ay kalmıştı. Garanti kapsamında gönderdim kargoda cam patlamış gaminggen de açmamış bile kırık diye geri geldi. Kargo şirketi "suçumuz yok hata sizde" dedi. Gaminggeni aradım durumu anlattım bize gönderin dediler. Kasayı ve güç kaynağını değiştirip gönderdiler isteseler yapmayabilirlerdi kargo geri döndüğünde hiç açılmamıştı gönderdiğim gibi gelmişti. Onlardan kaynaklı durum da yoktu.

Yeni mesajlar Yeni Konu Aç      

SON KONULAR

Forum istatistikleri

Konular
907,177
Üyeler
140,783
Son üye
Monitörcü
Top Bottom