Neler Yeni

GamingGenTR DA GT2 Sistemi Halen Kargoya Vermedi Bekliyorum

Farukteke55

80+ Bronze
Dahası  
Reaksiyon skoru
318
İsim
Faruk
Şöyleki 15 Temmuzda sipariş verildi. Parası ödendi.
Ben mağdur edildim ve Pazartesi günü komple o günü buna ayırdım.
4 - 5 kere bankayı bi o kadarda GemingGenTR ile görüştüm.
Pazartesi onaylandı tekrardan siparişim ve bana 3 iş günü içerisinde kargoya verileceği bildirildi.
Bugun cuma 1 hafta geçti siparişimin üzerinden.
Hadi diyelim ki yanlışlık oldu ve o yanlışlığı düzelttiler ve yardımcı oldular bana.
O zaman şöyle bir durum var Pazartesi günü siparişi tekrar onayladılar ya hani.
Ve çarşamba gününe kadar kargolancağı söylendi ve bugun cuma.
Not: Yanlışlık dediğimde sistemin parası ödendi ve paranın onlara gitmediği söylendi ve Pazartesi akşama kadar onla uğraştım.
Bankadan para GemingGenTR ye ulaşmış ve ulaştığını onlar görüntüleyemiyormuş.

Müşteriye verilen değer ortada herhalde. Telefonda güzel konuşuyorlar ilgileniyolar ama verilen sözler yerine getirilmiyor.
Çarşamba günü kargoya verilecek olan ürün bugun oldu halen kargoya verilmedi.
Keşke kesin tarih verilmeseydi Çarşamba günü denilipte aradan 2 gün geçmiş olmasına rağmen sistem halen kargolanmamış olması da bir garip tabi.
Anlıyorum işleri yoğun ama kesin bir tarih veriliyor ise o gün o söz tutulmalıdır diye düşünüyorum.

Hudzell

80+ Platinum
En İyi Cevap
3
Dahası  
Reaksiyon skoru
21,342
İsim
Hakan
İlgilendiği Kategoriler
Mining, Trading, Kripto, Crack
Bu firmadan bunu beklemezdim açıkçası. Birkaç kere alışveriş yapmışlığım oldu. Ertesi gününden her şeyi hallettiler.

Dahası  
Reaksiyon skoru
214
İsim
Alper Kubilay
Ulkede internet alisverisi sans isi galiba bende 15 temmuz cuma gunu verdim siparisimi 19 temmuzda sistemi teslim aldim. Sikinti su ki ortada halen fatura yok. Sitelerinde halen duzenleniyor ibaresi var. Yasadigin sanzsizlik.

Ikarus

80+ Bronze
Dahası  
Reaksiyon skoru
137
İsim
Ahmet
Pazartesi onaylandı tekrardan siparişim ve bana 3 iş günü içerisinde kargoya verileceği bildirildi.
Hadi diyelim ki yanlışlık oldu ve o yanlışlığı düzelttiler ve yardımcı oldular bana.
Not: Yanlışlık dediğimde sistemin parası ödendi ve paranın onlara gitmediği söylendi ve Pazartesi akşama kadar onla uğraştım.

Müşteriye verilen değer ortada herhalde. Telefonda güzel konuşuyorlar ilgileniyolar ama verilen sözler yerine getirilmiyor.
Keşke kesin tarih verilmeseydi Çarşamba günü denilipte aradan 2 gün geçmiş olmasına rağmen sistem halen kargolanmamış olması da bir garip tabi.
Anlıyorum işleri yoğun ama kesin bir tarih veriliyor ise o gün o söz tutulmalıdır diye düşünüyorum.
Benim de hala gelmedi hocam ama simdi dusunuyorum da haftaya kalmazsa normaldir 1000e yakin sistem var hepsinin teker teker kurulumu yapilip driverler guncellenip bios guncellenip win 10 kurup oyle gonderiyorlar ki bu sitenin o kadar calisani oldugunu dusunmuyorum hepsini yetistirmeleri bu kadar kisa bir surede cok zor ancak sordugumda gec kalan kargodan dolayi yaninda ek olarak hediye vereceklerini soylediler

Dahası  
Reaksiyon skoru
48
İsim
umut doyuran
Benim de hala gelmedi hocam ama simdi dusunuyorum da haftaya kalmazsa normaldir 1000e yakin sistem var hepsinin teker teker kurulumu yapilip driverler guncellenip bios guncellenip win 10 kurup oyle gonderiyorlar ki bu sitenin o kadar calisani oldugunu dusunmuyorum hepsini yetistirmeleri bu kadar kisa bir surede cok zor ancak sordugumda gec kalan kargodan dolayi yaninda ek olarak hediye vereceklerini soylediler
+++

Farukteke55

80+ Bronze
Dahası  
Reaksiyon skoru
318
İsim
Faruk
  • Konu Sahibi Konu Sahibi
dostum sen haklısın evet 1000 stok var ama aradığımda bana söylenen çarşamba yada en geç perşembe kargoya verileceğiydi.
Cuma günü oldu kargoya verilmedi. Bugunde verilmez ise Pazartesine kalacak ve benim elime Çarşamba günü geçecek.
12. Gün elime ulaşacak sencede biraz fazla değilmi

thErenSK

80+ Gold
En İyi Cevap
2
bende 2 yıl önce aynı şeyi yaşadım ama benimkisi farklı bir durumdu, işlemci stoğu bitmiş siteden kaldırmayı unutmuşlar. 2 hafta bekledim, aynı sizde olduğu gibi hergün yarın verilecek denmişti.

Farukteke55

80+ Bronze
Dahası  
Reaksiyon skoru
318
İsim
Faruk
  • Konu Sahibi Konu Sahibi
bende 2 yıl önce aynı şeyi yaşadım ama benimkisi farklı bir durumdu, işlemci stoğu bitmiş siteden kaldırmayı unutmuşlar. 2 hafta bekledim, aynı sizde olduğu gibi hergün yarın verilecek denmişti.
Sesimizin duyulduğu yok işte boş boş çabalıyoz bizde

Dahası  
Reaksiyon skoru
21
İsim
Yiğitcan
Sesimizin duyulduğu yok işte boş boş çabalıyoz bizde
Ben mağazadan teslim olarak aldım bugün ama tahmin ediyordum 1 hafta süreceğini bugün özellikle daha yeni kurmuşlar benim sistemide mağaza teslim olmasına rağmen. 1000 stok var yoğun olduklarını tahmin ediyorum ama o zaman söz vermemeleri gerekiyor 3 iş günü diye o ayrı bir konu

Farukteke55

80+ Bronze
Dahası  
Reaksiyon skoru
318
İsim
Faruk
Ulkede internet alisverisi sans isi galiba bende 15 temmuz cuma gunu verdim siparisimi 19 temmuzda sistemi teslim aldim. Sikinti su ki ortada halen fatura yok. Sitelerinde halen duzenleniyor ibaresi var. Yasadigin sanzsizlik.
sistemi alııp kuran oyun oynayanlar var zaten. Maalesefki halen kargoya bile verilmeyenler de var

inanc098

80+ Bronze
Dahası  
Reaksiyon skoru
196
İsim
asdfasf

İlk yarım saatte almama rağmen ancak bugün verilebildi benimki

Farukteke55

80+ Bronze
Dahası  
Reaksiyon skoru
318
İsim
Faruk
İlk yarım saatte almama rağmen ancak bugün verilebildi benimki
Sırayla değil herhalde değişik bir algoritması var. Sipariş verenlerin veriş tarihine göre değil demekki

inanc098

80+ Bronze
Dahası  
Reaksiyon skoru
196
İsim
asdfasf
Top Bottom