Neler Yeni

geceye bir şarkı bırakın...

K1NGO82

80+ Gold
En İyi Cevap
1

M-Q^GÖKTÜRK

80+ Platinum
Dahası  
Reaksiyon skoru
10,791
İsim
göksel yurtcan

SadeceBirisi.

80+ Platinum
Dahası  
Reaksiyon skoru
7,169
İsim
uwu
Sınav kağıdına dm den limon at belki kıyak geçer.
Hocam 0 çalışmayla biyolojide 39 aldım annem bni @ldurecek ama hocayla konuşup 1k soru yada 1 ders boyunca dersi bn anlatım dicem inş kabul eder

SadeceBirisi.

80+ Platinum
Dahası  
Reaksiyon skoru
7,169
İsim
uwu

SnareEcho

80+ Silver
yarın türkçe konuşma sınavı var sence basit ve öz olarak hangi konu üzerine konuşma yapmalıyım?
Bizde yapay zeka, cumhuriyet, kitap ve çevre kirliliği vardı. Sizde de aynı konular varsa şöyle söyleyeyim. En kolayı çevre kirliliği en zoru yapay zeka. Ben yapay zekayı yaptım. Sizde hangi konular var?
Bu arada çalışıp doğaçlama yapmanızı öneririm. Ezberleme daha zor.

SadeceBirisi.

80+ Platinum
Dahası  
Reaksiyon skoru
7,169
İsim
uwu
Bizde yapay zeka, cumhuriyet, kitap ve çevre kirliliği vardı. Sizde de aynı konular varsa şöyle söyleyeyim. En kolayı çevre kirliliği en zoru yapay zeka. Ben yapay zekayı yaptım. Sizde hangi konular var?
Bu arada çalışıp doğaçlama yapmanızı öneririm. Ezberleme daha zor.
istediğimiz her hangi bir konu ve önce coğrafya sınavı sonra edebiyat konuşma sonra da kimya sınavı var böyle planı oluşturan hoca yı bide sonra fizik ve matematik var

SnareEcho

80+ Silver
istediğimiz her hangi bir konu ve önce coğrafya sınavı sonra edebiyat konuşma sonra da kimya sınavı var böyle planı oluşturan hoca yı bide sonra fizik ve matematik var
Aga sizin iş zor Allah kolaylık versin ya. Konuşmada "diğerlerine de çalışmam lazım" diyorsan çevre kirliliği seç. Zaten büyük kısmını bilirsin çevre kirliliğini. Yarım saat gene de araştır. Sonra doğaçlama bir şey yap. Annene oku. Beğenirse tamamdır. Konuşma aradan çıkar.

Method

80+ Bronze
Dahası  
Reaksiyon skoru
398
İsim
Alperen Eymen Altunoğlu
fizik ve coğrafya var ...

Splixson

80+ Bronze
Dahası  
Reaksiyon skoru