Neler Yeni

🔥İndirim Geeky GK61 %60 Klavye |HotSwap Huano Switch |PBT Keycaps|Yazılım ve RGB | 900 TL

Emre Zengin

Moderatör
En İyi Cevap
20
Dahası  
Reaksiyon skoru
7,744
İsim
Emre Zengin
uzun süredir dierya dk61e'den iyi bir alternatif gelmiyordu amazon üzerinden. Artık Geeky GK61 ile bu bekleyişin sonuna geliyoruz. RGB ve yazılım desteği, PBT Keycaps Luble'lı stabilizerler ile geliyor. Red switch dışındaki diğer switchler ya yok ya da pahlaı o yüzden red seçin alırken. Bu fiyata alınabilecek en iyi switchlerden biri kesinlikle. Z11T ile aynı switch değil mi bu klavyeyi z11t yerine hangi durumlarda tercih etmeliyim derseniz eğer aliexpressten alıp beklemek veya ikide bir kontrol etmek istemiyorsanız diye amazondan alıyorsunuz, bir yandan z11tnin aksine yazılım ve rgb desteği mevcut.

Alıntıyı görüntüleAlıntıyı görüntüle
Az önce 920 TL'ye attığın o Amazon linkinden aldım. Bu fiyata en iyisi bu mu?

Dahası  
Reaksiyon skoru
11,792
İsim
Murat Orhan
920 TL'ye huano switch + RGB ve yazılım desteği + PBT Keycaps ve hot swap özellikleriyle evet en iyisi şuan kesinlikle bu.
Mesaj otomatik birleştirildi:

@omerkok_49 almış eline ulaşmış bugün önyargılarımı yıktı diyor o kadar iyi çıkmış

ege_onall

80+ Bronze
Dahası  
Reaksiyon skoru
585
İsim
ege
bende rk61 var ama kablosuz bağlayınca üründe kopma problemleri yaşanıyor acaba hangi üründe kablosuzda kesin sorunsuz bir deneyim yaşayabilirim 1k civarı

Emre Zengin

Moderatör
En İyi Cevap
20
Dahası  
Reaksiyon skoru
7,744
İsim
Emre Zengin
920 TL'ye huano switch + RGB ve yazılım desteği + PBT Keycaps ve hot swap özellikleriyle evet en iyisi şuan kesinlikle bu.
Mesaj otomatik birleştirildi:

@omerkok_49 almış eline ulaşmış bugün önyargılarımı yıktı diyor o kadar iyi çıkmış
Hot-Swap Black Switch olanını aldım bakalım nasıl bir şey gelecek. Bu Switch farklarını bilmiyorum. Şuan kullandığım klavye masamda çok fazla yer kaplıyor bir tane de Numlocksuz lazımdı.

omerkok_49

80+ Silver
Dahası  
Reaksiyon skoru
1,136
İsim
Ömer
Hot-Swap Black Switch olanını aldım bakalım nasıl bir şey gelecek. Bu Switch farklarını bilmiyorum. Şuan kullandığım klavye masamda çok fazla yer kaplıyor bir tane de Numlocksuz lazımdı.
Hocam klavye bugün elime geldi ve forumda istersen açtığım konularada bakabilirsin kesinlikle %60 klavye istemiyordum bu konuda görüp almıştım tasarım olarak muq bi tasarımı var rgb modlarıda baya iyi ve yazılımı ile kendi istediğin renklendirmeleri yapıncada aşırı iyi oluyor kısayol atamaları ilede baya bi kolaylık sağlıyor beyaz setup kuruyordum mouseyi ve mousepedi almıştım ama klavye hiçbiryerde doğru düzgün bir şey bulamadım taki bunu bulana kadar rampage vardı bide ak873 ama ak873 içinde biraz beklemem lazımdı ve rgb olarak ak873 ün bi yerde rgb olmadığını duyunca vazgeçtim bunu aldım.

Ekler

• IMG_20231216_165657.jpg
    IMG_20231216_165657.jpg
    2.5 MB · Hit: 81
  • IMG_20231216_165700.jpg
    IMG_20231216_165700.jpg
    2.6 MB · Hit: 81
  • IMG_20231217_021122_906.jpg
    IMG_20231217_021122_906.jpg
    181.2 KB · Hit: 80
  • IMG_20231217_021120_642.jpg
    IMG_20231217_021120_642.jpg
    150.8 KB · Hit: 81
Dahası  
Reaksiyon skoru
11,792
İsim
Murat Orhan
Hocam klavye bugün elime geldi ve forumda istersen açtığım konularada bakabilirsin kesinlikle %60 klavye istemiyordum bu konuda görüp almıştım tasarım olarak muq bi tasarımı var rgb modlarıda baya iyi ve yazılımı ile kendi istediğin renklendirmeleri yapıncada aşırı iyi oluyor kısayol atamaları ilede baya bi kolaylık sağlıyor beyaz setup kuruyordum mouseyi ve mousepedi almıştım ama klavye hiçbiryerde doğru düzgün bir şey bulamadım taki bunu bulana kadar rampage vardı bide ak873 ama ak873 içinde biraz beklemem lazımdı ve rgb olarak ak873 ün bi yerde rgb olmadığını duyunca vazgeçtim bunu aldım.
Güle güle kullan tekrardan hocam

Emre Zengin

Moderatör
En İyi Cevap
20
Dahası  
Reaksiyon skoru
7,744
İsim
Emre Zengin
Hayırlı olsun hocam. Bende masadan dolayı ihtiyaç duydum.

Dahası  
Reaksiyon skoru
96
İsim
kalin bacak
Hocam bir tane keycap'i söküp switch'in fotoğrafını atma şansın var mı net bir şekilde?

omerkok_49

80+ Silver
Dahası  
Reaksiyon skoru
1,136
İsim
Ömer

ICARUS_23

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
7
İsim
Kaan Mersin
Hangi switch almalıyım şu an kırmızı switch kullanıyorum kahverengi yada siyah almayı düşünüyorum hangisini önerirsiniz ?

Gözlemci⚔️

80+ Bronze
uzun süredir dierya dk61e'den iyi bir alternatif gelmiyordu amazon üzerinden. Artık Geeky GK61 ile bu bekleyişin sonuna geliyoruz. RGB ve yazılım desteği, PBT Keycaps Luble'lı stabilizerler ile geliyor. Red switch dışındaki diğer switchler ya yok ya da pahlaı o yüzden red seçin alırken. Bu fiyata alınabilecek en iyi switchlerden biri kesinlikle. Z11T ile aynı switch değil mi bu klavyeyi z11t yerine hangi durumlarda tercih etmeliyim derseniz eğer aliexpressten alıp beklemek veya ikide bir kontrol etmek istemiyorsanız diye amazondan alıyorsunuz, bir yandan z11tnin aksine yazılım ve rgb desteği mevcut.

Alıntıyı görüntüleAlıntıyı görüntüle
Abi bunu brow siwicleri nasıl

Top Bottom