Neler Yeni

Geforce now mı xcloud mu

mifdal

80+ Bronze
Dahası  
Reaksiyon skoru
135
İsim
Elvan kocer
Geforce now çöp. Fortnite oynuyorsun 1650lü sisteme falan bağlıyor. Sözde RTX o bu şu. Bazen oyundan atar. Para verirsin sıra beklersin. Turkcell'e verilmemesi lazımdı bu işin. Zam yapmayı biliyorlar ama sunucularda bir değişiklik yok. Bir kere bunlar yüzünden Shadow Of The Tomb Raider save'im gitti. Birden çökmüştü kullandığım sunucu. Geforce now'un Avrupa'daki sunucularından daha iyi performans alıyordum valla kullandığımda. Geforce Now'u Almanya serverinde falan kullanabileceğin bir yöntem varsa alınabilir.
Mesaj otomatik birleştirildi:

Birde birçok youtuber falan bunun reklamını yapıyor. Bir sonraki sefer yazıcam yorumlarına bakalım xd.
Ne yapayım hocam

mifdal

80+ Bronze
Dahası  
Reaksiyon skoru
135
İsim
Elvan kocer
Onları bilmiyorum maalesef

100 mbps var bende FPS harika kasma donma yok ama input lag çok fazla 2 saniye sonra geliyor yaptığın şey
Ne yapayım hocam

Che_

80+ Platinum
En İyi Cevap
2
Dahası  
Reaksiyon skoru
7,031
İsim
MehmedVII

Che_

80+ Platinum
En İyi Cevap
2
Dahası  
Reaksiyon skoru
7,031
İsim
MehmedVII
İyidir ama internet gfn kıyasla daha stabil olması gerekiyor. İkisini de uzun süre kullandım. Gfn trde adam akıllı olsa gfn kullan derim ama bok gibi. HDD kullanıyorlar zaten TR'de her oyunda dakikalarca hatta 40dk loading beklediğim oldu. Bir de 2080 veya 1060 ile çalışma mevzusu var. Bu partnerlerle ilgili ama Global'in GERÇEK müşteri hizmetlerine sorunca partnerlerle ilgili olduğunu söylediler. ATS 1060 ile 30 fps cidden. Oyunlarda Düzeltme Eki olmamasına rağmen açılmıyor mesela. Bunların hepsi Çöpcell farkı. Zaten game pass daha ucuz ve Nays ile %10 cashback var

mifdal

80+ Bronze
Dahası  
Reaksiyon skoru
135
İsim
Elvan kocer
İyidir ama internet gfn kıyasla daha stabil olması gerekiyor. İkisini de uzun süre kullandım. Gfn trde adam akıllı olsa gfn kullan derim ama bok gibi. HDD kullanıyorlar zaten TR'de her oyunda dakikalarca hatta 40dk loading beklediğim oldu. Bir de 2080 veya 1060 ile çalışma mevzusu var. Bu partnerlerle ilgili ama Global'in GERÇEK müşteri hizmetlerine sorunca partnerlerle ilgili olduğunu söylediler. ATS 1060 ile 30 fps cidden. Oyunlarda Düzeltme Eki olmamasına rağmen açılmıyor mesela. Bunların hepsi Çöpcell farkı. Zaten game pass daha ucuz ve Nays ile %10 cashback var
Hocam ps now hakkında bilginiz var mı

Ve xbox gamepass kullandım pc de hangileri cloud save de yada lokal savede bilmiyorum görebilir miyim

• Beğen
Reaksiyonlar: Che_

Che_

80+ Platinum
En İyi Cevap
2
Dahası  
Reaksiyon skoru
7,031
İsim
MehmedVII
Hocam ps now hakkında bilginiz var mı

Ve xbox gamepass kullandım pc de hangileri cloud save de yada lokal savede bilmiyorum görebilir miyim
PS NOW hiç kullanmadım nasıl bilmiyorum. Game Pass'te ki xcloud'ı mı kullandın

Che_

80+ Platinum
En İyi Cevap
2
Dahası  
Reaksiyon skoru
7,031
İsim
MehmedVII
Pc de kullandım xbox pc uygulamasında
Xcloud tarayıcıda oynarsan çoook daha iyi performans veriyor öyle kullan. Herhangi bir yerdeki save internet bağlantısı varsa cloud save olur, save gitmez.

mifdal

80+ Bronze
Dahası  
Reaksiyon skoru
135
İsim
Elvan kocer
Xcloud tarayıcıda oynarsan çoook daha iyi performans veriyor öyle kullan. Herhangi bir yerdeki save internet bağlantısı varsa cloud save olur, gfn eu da kullandım gecikme yoktu ama kasıyordu ve xcloud 70 ms gösteriyor benim

• Beğen
Reaksiyonlar: Che_

Che_

80+ Platinum
En İyi Cevap
2
Dahası  
Reaksiyon skoru
7,031
İsim
MehmedVII
Kasma derken oyun içi mi yoksa akış mı?