Neler Yeni

Gelbura.com üzerinden alışveriş yapacak arkadaşlar ürünlerinize dikkat edin

Marginale

80+ Bronze
Dahası  
Reaksiyon skoru
797
İsim
Muhammed emin efe
Arkadaşlar öncelikle mevzu şundan ibaret ben ID-Cooling XF-12025-SD-k modelini satın aldım. Fakat ürün elime geçtiğinde kontrol ettim ki site de ki XF-12025-SD modeli. Yani benim aldığımı sandığım ürün SD modeli. Fakat sitede o fanın özelliklerini ve fotoğrafını koyup SD-K modelini yolluyorlar. Ben de yorumlar kısmına fotoğraftaki ürünün gelmediğini ve CFM değerlerinin farklı olduğunu belirttim. Alacak arkadaşlar dikkat etsin diye. Kesinlikle önemli değil ama sahibi arayıp yorumu kabul etmeyeceğini ve yanlış bilgi içeridğini söyledi. Belirttiğim bir modelin olmadığını vs söyledi. YouTube üzerinden yollaya bakabileceğini ve böyle bir modelin olduğunu söyledim ve benimle tartışmaya başladı. Bu üründen binlerce satıyorum yollayın 200 liranızı verelim dedi. Bakın mevzu para değil ama adam da ki haksız-haklı çıkma çabasına bakın.

Kimse buna dikkat edip iade etmemiş önemsememiş dedi. Daha sonra ben mevzunun sizin fotoğrafta ki ürünü ve açıklamadaki değerlere sahip fan yollamamanız dedim. Saçma sapan gülmelerinden anlayabilirsiniz. Kendini üstün göstermeye çalışıyor. Gerisi zaten video da kendisi de saçma sapan bağırdığını kabul etti. Saçma sapan ben bunu kurumsal satıyorum burası Hepsiburada değil vs dedi ona anlam bile veremedim.

Gelbura.comn üzerinden ürün satın alırken dikkat edin, ürünüzü iyice kontrol edin.
Şu an sitede benimle tartıştıktan sonra düzeltmişler fotoğrafı. Hem öyle bir ürünün olduğuna ait video atıyorum. Hem tartışmanın son kısımlarını atıyorum.

Son düzenleme:
Dahası  
Reaksiyon skoru
1
İsim
sergen glnc
Benim için güzel bir karar oldu bu adamlardan ürün alacağıma başka satıcılardan almak daha iyi gibi görünüyor. Adamın tutumu hiç hoş değil.

HacıSOFU

80+ Platinum
Dahası  
Reaksiyon skoru
9,507
İsim
Hacı
Fanın önlü arkalı fotosunu atın size yardımcı olacağım.

Marginale

80+ Bronze
Dahası  
Reaksiyon skoru
797
İsim
Muhammed emin efe
  • Konu Sahibi Konu Sahibi
Benim için güzel bir karar oldu bu adamlardan ürün alacağıma başka satıcılardan almak daha iyi gibi görünüyor. Adamın tutumu hiç hoş değil.
Eğer size yardımcı olabildiysem ne mutlu bana. Sanki hayrına satıyorda gelip benim aldığım bir tane ürün aşağılıyor birde. Zaten çok sesliymiş fana Msi mag forge 100m için aldım stok fandan daha sesli.
Mesaj otomatik birleştirildi:

Fanın önlü arkalı fotosunu atın size yardımcı olacağım.
Hocam çok saolun benim amacım sadece hatalarını kabul ettirmek. Zaten gönderin iade alalım vs dediler ama ben istemedim birde kargo iade ile vs uğraşmak istemiyorum. Alacak arkadaşları bilgilendirmek için böyle bir yazı yazdım.

HacıSOFU

80+ Platinum
Dahası  
Reaksiyon skoru
9,507
İsim
Hacı
Eğer size yardımcı olabildiysem ne mutlu bana. Sanki hayrına satıyorda gelip benim aldığım bir tane ürün aşağılıyor birde. Zaten çok sesliymiş fana Msi mag forge 100m için aldım stok fandan daha sesli.

Hocam çok saolun benim amacım sadece hatalarını kabul ettirmek. Zaten gönderin iade alalım vs dediler ama ben istemedim birde kargo iade ile vs uğraşmak istemiyorum. Alacak arkadaşları bilgilendirmek için böyle bir yazı yazdım.
Belki de siz yanılıyorsunuz. FOTO atar mısınız.

Marginale

80+ Bronze
Dahası  
Reaksiyon skoru
797
İsim
Muhammed emin efe
Belki de siz yanılıyorsunuz. FOTO atar mısınız.
Zaten benimle tartıştıktan sonra sitede ki fotoğrafı düzeltmiş. Açıklamayıda düzeltmiş ama Allah bilir kaç kişi o fotoğrafa bakıp farklı ürün aldı, daha düşük cfm. Bana gelmiş çok büyük bir fark yok kimse de şikayet etmedi ne olacak diyor birde. Fotoğrafları yüklemeye çalışıyorum bir saniye.

HacıSOFU

80+ Platinum
Dahası  
Reaksiyon skoru
9,507
İsim
Hacı
Zaten benimle tartıştıktan sonra sitede ki fotoğrafı düzeltmiş. Açıklamayıda düzeltmiş ama Allah bilir kaç kişi o fotoğrafa bakıp farklı ürün aldı, daha düşük cfm. Bana gelmiş çok büyük bir fark yok kimse de şikayet etmedi ne olacak diyor birde. Fotoğrafları yüklemeye çalışıyorum bir saniye.
Boyutu büyük ise SS alıp yükleyebilirsiniz.

Kutusunu da foto istiyorum :)

Marginale

80+ Bronze
Dahası  
Reaksiyon skoru
797
İsim
Muhammed emin efe
Boyutu büyük ise SS alıp yükleyebilirsiniz.

Kutusunu da foto istiyorum :)
Hocam şu an zaten değiştirdi fotoğrafları yani sitede göremezsiniz. Ama yinede buyurun. Bu model Sd-K modeli fakat ürün görselinde ben alırken Sd modeli vardı fakat eleman kabul etmiyor böyle bir model olduğunu. Sonra da değiştirdi fikrini varsa da Türkiye'ye hiç gelmedi ben hiç satmadım falan demeye başladı.

Ekler

• Screenshot_20230812_152110_Gallery.jpg
    Screenshot_20230812_152110_Gallery.jpg
    937.7 KB · Hit: 32
  • Screenshot_20230812_152138_Gallery.jpg
    Screenshot_20230812_152138_Gallery.jpg
    990.6 KB · Hit: 32
  • Screenshot_20230812_152145_Gallery.jpg
    Screenshot_20230812_152145_Gallery.jpg
    1.1 MB · Hit: 33

HacıSOFU

80+ Platinum
Dahası  
Reaksiyon skoru
9,507
İsim
Hacı
Hocam şu an zaten değiştirdi fotoğrafları yani sitede göremezsiniz. Ama yinede buyurun. Bu model Sd-K modeli fakat ürün görselinde ben alırken Sd modeli vardı fakat eleman kabul etmiyor böyle bir model olduğunu. Sonra da değiştirdi fikrini varsa da Türkiye'ye hiç gelmedi ben hiç satmadım falan demeye başladı.
SD K BU MODEL 74.5CFM.
Bir abime 10 tane aldık. Seri numarası bendeki 2020 üretim SD K ile aynı.
Adamlar sadece süslemeleri kaldırmıslar fan yapraklarindaki. Bu daha sessiz çalışmasını sağlar fanın.
Adamlara bu kadar atar yapmaya (!) gerek yoktu yani :)
Hatta fanları bios üzerinden %100 hıza alıp 1800 RPM dönüp dönmediklerini kontrol edebilirsiniz.
Elinizi %100 e çekince elinizi arkasına koyup bakınız havayı nasıl vuruyorlar 😂

Marginale

80+ Bronze
Dahası  
Reaksiyon skoru
797
İsim
Muhammed emin efe
SD K BU MODEL 74.5CFM.
Bir abime 10 tane aldık. Seri numarası bendeki 2020 üretim SD K ile aynı.
Adamlar sadece süslemeleri kaldırmıslar fan yapraklarindaki. Bu daha sessiz çalışmasını sağlar fanın.
Adamlara bu kadar atar yapmaya (!) gerek yoktu yani :)
Hatta fanları bios üzerinden %100 hıza alıp 1800 RPM dönüp dönmediklerini kontrol edebilirsiniz.
Elinizi %100 e çekince elinizi arkasına koyup bakınız havayı nasıl vuruyorlar 😂
Hocam buyurun kendi kutusunda 68 cfm yazıyor. Cidden o ses kaydında adama nasıl hak verdiniz hocam ben sadece alan insanlar ona göre alsın diye yorum yaptım adam arayıp bana dayılanmaya başladı. Alt tarafı fan satıyor gelmiş bana gönder verelim 200 liranı diyor. Sesini yükseltiyor. Zaten sonda sesimi yükselttiğim için özür dilerim diyor kabul ediyor yaptığı şeyi. Ben miyim haksız gözünüzü seveyim. Galerici falan olsa kendini padişah ilan eder bu adam. MAX 1500 rpm yazıyor gördüğünüz gibi. +10 Bile yine yapmıyor 1800 rpm. Ki zaten 3w yazıyordu ve 1800 rpm yazıyordu sitede gönderdiği 2.4w şu an onları düzeltmiş. Farklı ürün bilgileri olduğuna eminim.

Ekler

• Screenshot_20230812_153317_Gallery.jpg
    Screenshot_20230812_153317_Gallery.jpg
    1.1 MB · Hit: 21

HacıSOFU

80+ Platinum
Dahası  
Reaksiyon skoru
9,507
İsim
Hacı
Hocam buyurun kendi kutusunda 68 cfm yazıyor. Cidden o ses kaydında adama nasıl hak verdiniz hocam ben sadece alan insanlar ona göre alsın diye yorum yaptım adam arayıp bana dayılanmaya başladı. Alt tarafı fan satıyor gelmiş bana gönder verelim 200 liranı diyor. Sesini yükseltiyor. Zaten sonda sesimi yükselttiğim için özür dilerim diyor kabul ediyor yaptığı şeyi. Ben miyim haksız gözünüzü seveyim. Galerici falan olsa kendini padişah ilan eder bu adam. MAX 1500 rpm yazıyor gördüğünüz gibi. +10 Bile yine yapmıyor 1800 rpm.
BIOS üzerinden kontrol eder misiniz?
1800 RPM e çıkıyor mu?
Çıkması lazım.

Marginale

80+ Bronze
Dahası  
Reaksiyon skoru
797
İsim
Muhammed emin efe
BIOS üzerinden kontrol eder misiniz?
1800 RPM e çıkıyor mu?
Çıkması lazım.
Hocam psuya bağlı. İşlemci soğutucunun fanı ile aynı ondan baksam aynı sonucu verir muhtemelen bir saniye. Ama her türlü adam haksız zaten kendisi de kabul etti sıkışınca o yüzden sitede ki bilgileri ve fotoğrafı düzeltti.

HacıSOFU

80+ Platinum
Dahası  
Reaksiyon skoru
9,507
İsim
Hacı
Hocam psuya bağlı. İşlemci soğutucunun fanı ile aynı ondan baksam aynı sonucu verir muhtemelen bir saniye. Ama her türlü adam haksız zaten kendisi de kabul etti sıkışınca o yüzden sitede ki bilgileri ve fotoğrafı düzeltti.
Hocam bir bakın fanı direkt anakarta bağlayıp cidden bende şüphelendim şimdi.

Yeni mesajlar Yeni Konu Aç      

SON KONULAR

Forum istatistikleri

Konular
937,978
Üyeler
147,453
Son üye
yukiusg
Top Bottom