Neler Yeni

Öneri Gemini borsası 10$ veriyor!

zerolite

80+ Gold
Dahası  
Reaksiyon skoru
3,192
İsim
Mertcan
İlgilendiği Kategoriler
Kripto
anlatıma geçmeden önce lütfen boş yorum değil de yapıcı yorumlar yapınız.

Dostlar merhaba, Gemini borsası 10$ veriyor, gemini borsasını büyük ihtimalle biliyorsunuzdur bayağı popüler ve borsa sıralamasında 14. Bu nedenle güven sorunu yaşamazsınız.

Yapmanız gerekenler;
Borsaya kayıt olup KYC doğrulama yapmak (3DK)
Daha sonrasında LTC olarak min 10$ göndererek 100$ hacim yapmak.
Hacim yapmak nedir? örnek veriyorum 10$ ile 5 kere al 5 kere sat yaparsan 100$ hacim yapmış olursunuz.
LTC göndermemizin sebebi fee ücretini az ödemek, hacım işlemlerini yapmadan önce ayarlara girip activeTrader seçeneğini seçmeniz gerekiyor. Çünkü onu etkinleştirmezseniz her işlemde 1.5 dolar civarı fee alır.
Ayarıda etkinleştirdikten sonra al-sat işlemlerini yapabilirsiniz. Al sat işlemlerini yaptıktan sonra yaptığınız günden sonraki gün sabah 6 da ödül hesaba yatıyor. Çekim ücreti yok yani kesintisiz bir şekilde borsadan paranızı binance vb borsaya aktarabilirsiniz.

Not:Bu işlem sadece yeni üyelere ve üye olurken referans kullanmış üyelere geçerli.
Not 2:Referans linki sorun yaratırsa lütfen postu silmek yerine referans linkimi silin.
Not 3: Eskiden bu borsa sadece pasaport kabul ediyordu o yüzden tekrar o şekilde olabilir bunuda dikkate alın.

Referans:

Sorularınızı sorabilirsiniz.

Sıralama linki ve görsel;
1647819278395.png

Son düzenleme:

Kadir_1987

80+ Silver
Dostlar merhaba, Gemini borsası 10$ veriyor, gemini borsasını büyük ihtimalle biliyorsunuzdur bayağı popüler ve borsa sıralamasında 11. Bu nedenle güven sorunu yaşamazsınız.

Yapmanız gerekenler;
Borsaya kayıt olup KYC doğrulama yapmak (3DK)
Daha sonrasında LTC olarak min 10$ göndererek 100$ hacim yapmak.
Hacim yapmak nedir? örnek veriyorum 10$ ile 5 kere al 5 kere sat yaparsan 100$ hacim yapmış olursunuz.
LTC göndermemizin sebebi fee ücretini az ödemek, hacım işlemlerini yapmadan önce ayarlara girip activeTrader seçeneğini seçmeniz gerekiyor. Çünkü onu etkinleştirmezseniz her işlemde 1.5 dolar civarı fee alır.
Ayarıda etkinleştirdikten sonra al-sat işlemlerini yapabilirsiniz. Al sat işlemlerini yaptıktan sonra yaptığınız günden sonraki gün sabah 6 da ödül hesaba yatıyor. Çekim ücreti yok yani kesintisiz bir şekilde borsadan paranızı binance vb borsaya aktarabilirsiniz.

Not:Bu işlem sadece yeni üyelere ve üye olurken referans kullanmış üyelere geçerli.
Not 2:Referans linki sorun yaratırsa lütfen postu silmek yerine referans linkimi silin.

Referans:

Sorularınızı sorabilirsiniz.
Version 2

Screenshot_20220321-022723_Samsung Internet.jpg

zerolite

80+ Gold
Dahası  
Reaksiyon skoru
3,192
İsim
Mertcan
İlgilendiği Kategoriler
Kripto
  • Konu Sahibi Konu Sahibi

zerolite

80+ Gold
Dahası  
Reaksiyon skoru
3,192
İsim
Mertcan
İlgilendiği Kategoriler
Kripto
  • Konu Sahibi Konu Sahibi
Kayıt olmaya çalıştım ama promı kod hatası veriyor
Sanırım kampanya bitti, çok bu yönde olay duydum ve dün yapanların parası bugün yatmamış. Açıklama görürsem bilgilendiricem şuanda bekle bence

bıraktım

80+ Bronze
Sanırım kampanya bitti, çok bu yönde olay duydum ve dün yapanların parası bugün yatmamış. Açıklama görürsem bilgilendiricem şuanda bekle bence
Başkasının kodunu denedim onda da olmadı kaçırdık sanırım bir da olurda bana yazar mısıj ya da konu açar mısıjn

zerolite

80+ Gold
Dahası  
Reaksiyon skoru
3,192
İsim
Mertcan
İlgilendiği Kategoriler
Kripto
Başkasının kodunu denedim onda da olmadı kaçırdık sanırım bir da olurda bana yazar mısıj ya da konu açar mısıjn
Kodlarda hâlâ sorun var, düzelince bilgilendireceğim. Ve ödülü yatmayan arkadaşlar için açıklama geldi 2 iş günü içinde yatacak yani bugün gelmediyse ödülünüz yarın gelecektir.

Ekler

• FB_IMG_1647838897760.jpg
    FB_IMG_1647838897760.jpg
    61.7 KB · Hit: 30
Top Bottom