Neler Yeni

Çözüldü✓ Gençer Gaming DA-C2

Andromakhe

80+ Bronze
Dahası  
Reaksiyon skoru
1,070
İsim
AAAAA
İlgilendiği Kategoriler
Anime / Tarih /Eğitim / Siyaset / Teknoloji
arkadaşlar bir şey sorucam bu sistemde psu olarak bu var

Rampage RMP-600-80PB 600W 14CM Siyah Fan 80 Plus Bronze Aktif Pfc Power Supply​

ve pek önerilmiyor hatta pc elinizde kalabilir diyen bile var , siz ne düşünüyorsunuz
Ben pek Gamepower, Rampage gibi markaların güç kaynaklarına güvenmiyorum.

(Öneri değildir sadece kendi fikrimi söylüyorum.)

Dahası  
Reaksiyon skoru
41
İsim
Anıl Karadağ
arkadaşlar bir şey sorucam bu sistemde psu olarak bu var

Rampage RMP-600-80PB 600W 14CM Siyah Fan 80 Plus Bronze Aktif Pfc Power Supply​

ve pek önerilmiyor hatta pc elinizde kalabilir diyen bile var , siz ne düşünüyorsunuz
elinde patlayacak psu'lar 80+ sertifikası olmayan psu'lar. Her psu da bu risk olabilir o yüzden her ihtimale karşı akım korumalı priz ile kullanmak lazım. Rampage genel anlamda önerilmiyor ama bu model aktif pfc'ye sahip akım korumalı model. Bu model ile ilgili problem yok. Dediğim gibi her ihtimale karşı akım korumalı priz...

Carami0

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
67
İsim
Samed Cengiz
elinde patlayacak psu'lar 80+ sertifikası olmayan psu'lar. Her psu da bu risk olabilir o yüzden her ihtimale karşı akım korumalı priz ile kullanmak lazım. Rampage genel anlamda önerilmiyor ama bu model aktif pfc'ye sahip akım korumalı model. Bu model ile ilgili problem yok. Dediğim gibi her ihtimale karşı akım korumalı priz...
bir şey soracağım ben de var bir tane akım korumalı priz ben bunu takacağım üstüne üçlü priz takmam gerek ( monitör fişi ile kasa için ) bir şey olmaz değil mi ?

Dahası  
Reaksiyon skoru
35
İsim
Eren Tiryaki
bir şey soracağım ben de var bir tane akım korumalı priz ben bunu takacağım üstüne üçlü priz takmam gerek ( monitör fişi ile kasa için ) bir şey olmaz değil mi ?
Çoklu akım korumalı priz almanı öneririm. Garanti olsun.

Dahası  
Reaksiyon skoru
41
İsim
Anıl Karadağ
Montaj tamam sistem çalışıyor Windows atıyorum şimdi.

Varya pinleri düzeltmeden servise göndersem 2 hafta pcsiz kalıcam ha. Mpk işlemcilerinize dikkat edin sayın yetkili. Özellikle köşelerinden 2-3er pinler hep içe doğru yamuktu. Kürdanla yarım saat düzeltmekle uğraştım

@GENCERGAMİNG
Mesaj otomatik birleştirildi:

Pinler yamuk geldi sokete oturmuyordu ama hallettim sistem çalışıyor win atıyorum şimdi

Alıntıyı görüntüle
hocam işlemci pinleriyle bile uğraşıyorsan bu işlerden bizden çok anlıyorsun diye tahmin ediyorum. Sen sisteminde özelleştirme yapmış mıydın? Ben sadece 1 tb versiyonunu aldım. Hazır sistemde başka değişiklik yapmadım. Bu sistem bu fiyatta çok iyi fırsat diye düşünüyorum ama ekran kartı ve işlemci harici bileşenlerle ilgili herhangi bir olumsuz yorumun var mı?

longinus

80+ Bronze
Dahası  
Reaksiyon skoru
755
İsim
Emrullah YAZICI
hocam işlemci pinleriyle bile uğraşıyorsan bu işlerden bizden çok anlıyorsun diye tahmin ediyorum. Sen sisteminde özelleştirme yapmış mıydın? Ben sadece 1 tb versiyonunu aldım. Hazır sistemde başka değişiklik yapmadım. Bu sistem bu fiyatta çok iyi fırsat diye düşünüyorum ama ekran kartı ve işlemci harici bileşenlerle ilgili herhangi bir olumsuz yorumun var mı?
hocam güzel sistem alınır ben özelleştirmesiz aldım.

longinus

80+ Bronze
Dahası  
Reaksiyon skoru
755
İsim
Emrullah YAZICI
boştayken yüksek devirde çalışma problemi var kartta son attığım mesajlara bakarsan görebilirsin
hocam eagle kart yani 3060'ların en kötü soğutmasına sahip çalıştığına şükredelim bence D:

Androx

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
5
İsim
Emirhan
1 Nisan tarihinde verdiğim hazır sistem hala hazırlanıyor herkesinki gelmiş benimki daha kargoya verilecek @GENCERGAMİNG

Top Bottom