Neler Yeni

Yardım GENÇER GAMİNG DONANIM ARŞİVİ SİSTEMLERİNİ İPTAL EDİYOR

Status
Bu konu kilitlenmiştir.

GENCERGAMİNG

Firma Yetkilisi
Dahası  
Reaksiyon skoru
350
İsim
Gencer Gaming
Merhabalar sorun yaşandığının farkındayız fakat elimizde olmayan yazılımsal sebeplerden dolayı bu durum yaşandı.
Yaşanan bu mağduriyetleri gidermek adına para iadeleriniz en kısa sürede hesabınıza ulaşacaktır.

Siparişlerinizin iptal olmasının sebebi elimizde olmayan yazılımsal hatalardan kaynaklıdır.
İptal olan ürünleriniz panelimizde gözükmemektedir, bu durumdan mağdur olan herkese en içten özürlerimizi dile getirmekteyiz.

SAYGILARIMIZLA.

bekook

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
3
İsim
Berkan Öncü
Arkadaşım stokların hepsi açıldı 100K+ izlendi video yarında bir özet geçeriz stok kalırsa onu da belki foruma özel açarız. Binlerce kişi sipariş ekranında bekleyince siz stok açılmamış zannediyorsunuz göremiyorsunuz size de hak veriyorum ben zaten bu az stok işini nasıl çözecez artık bilemiyorum bıktımda
hocam peki bu kredi kartıyla alan kişilerin sipariş iptalleri tekrardan onaylanacak mı çünkü bize özelden sürekli para iadesi hakkında konuşuyorlar ve bu çok can sıkıcı bir durum. Bizim istediğimiz sistemin kendisi, para iadesi değil.

Dahası  
Reaksiyon skoru
11
İsim
Mehmet Çınar
Merhabalar sorun yaşandığının farkındayız fakat elimizde olmayan yazılımsal sebeplerden dolayı bu durum yaşandı.
Yaşanan bu mağduriyetleri gidermek adına para iadeleriniz en kısa sürede hesabınıza ulaşacaktır.

Siparişlerinizin iptal olmasının sebebi elimizde olmayan yazılımsal hatalardan kaynaklıdır.
İptal olan ürünleriniz panelimizde gözükmemektedir, bu durumdan mağdur olan herkese en içten özürlerimizi dile getirmekteyiz.

SAYGILARIMIZLA.
hayir ya kasa yollayin lutfen

Dahası  
Reaksiyon skoru
0
İsim
Oguzhan

SAYGILARIMIZLA.
22 stoğu daha açılmadı 22 stoğu ne zaman açılır acaba ??

Dahası  
Reaksiyon skoru
4
İsim
Mustafa Samet Yılmaz
Kredi kartıyla ödemeyi yaptım bu para bana 6ayda dönecek bu 6ay boyunca hiçbirşey yapamayacağım yeni bi sistem her hangi bişey alamayacağım hayallerimiz bu şekilde suya düşmemeli telafi edilmeli

kutsad006

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
5
İsim
Kürşat avcı
Arkadaşım stokların hepsi açıldı 100K+ izlendi video yarında bir özet geçeriz stok kalırsa onu da belki foruma özel açarız. Binlerce kişi sipariş ekranında bekleyince siz stok açılmamış zannediyorsunuz göremiyorsunuz size de hak veriyorum ben zaten bu az stok işini nasıl çözecez artık bilemiyorum bıktımda
Bence sen hemen yeni f/p açıkla onu alalım. Bunu ne biz becere bildik ne de gençer.

ErsinT.

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
40
İsim
Ersin Topcu

SAYGILARIMIZLA.
Para iadesi ile sorun giderilmiyor anlamıyorsunuz diğer stoklardan sipariş veremedik sayenizde, biz sistemi istiyoruz bide hem sistemi hem parayı vermeyin istiyorsanız, neyse tüketici hakem heyetine de başvuruda bulunacağım sizin yüzünüzden 6 ay kartımın limiti dolu olacak boş yere, bu mağduriyeti nasıl karşılayacaksınız, yada diğer stoklardan alamamamızı nasıl düzelteceksiniz??? @GENCERGAMİNG @Abdullah Hacıgül

Dahası  
Reaksiyon skoru
3
İsim
Osman Barbaros IŞILDAR
Kredi kartıyla ödemeyi yaptım bu para bana 6ayda dönecek bu 6ay boyunca hiçbirşey yapamayacağım yeni bi sistem her hangi bişey alamayacağım hayallerimiz bu şekilde suya düşmemeli telafi edilmeli
6 ayda ödenmiyor :DD direkt hepsi geri iade ediliyor. İçin rahat olsun yani.

Status
Bu konu kilitlenmiştir.
Yeni mesajlar Yeni Konu Aç      

SON KONULAR

Forum istatistikleri

Konular
962,852
Üyeler
151,959
Son üye
Mazot Bağımlısı
Top Bottom