Neler Yeni

Genetiğim iyi mi? Hala kilolu muyum?

Ekran görüntüsü 2024-05-28 191935.png
Daha yeni yeni kendi çapımda bir şeyler yapmaya başladım. 1 ay kadar oldu. Sizce iyi mi ilerledim kötü mü? Ne önerirsiniz? İşin kötü yanı hiç kilo veremedim hatta 1-2 kg almış görünüyorum. Sizce görünüşümü az da olsa düzeltmiş miyim? Yaşım 16. Boy 180. Sizce genetiğim nasıl? hala kilolu muyum?

Son düzenleme:

Saturn

80+ Bronze
Dahası  
Reaksiyon skoru
679
İsim
Satürn
Daha yeni yeni kendi çapımda bir şeyler yapmaya başladım. 1 ay kadar oldu. Sizce iyi mi ilerledim kötü mü? Ne önerirsiniz? İşin kötü yanı hiç kilo veremedim hatta 1-2 kg almış görünüyorum. Sizce görünüşümü az da olsa düzeltmiş miyim? Yaşım 16. Boy 180. Sizce genetiğim nasıl?
pek bir fark yok gibi duruyor hocam belki ışıktan öyledir

_Zaur_

80+ Silver
Dahası  
Reaksiyon skoru
2,438
İsim
Zaur
İlgilendiği Kategoriler
Konu dışı
İnanamazsın ama çok çok çok fazla gelişmeni istiyorsan durmadan sımsıkı çalışmalısın. Protein tozu felan düşünme sağlıklı yemek ye ve spor yap

Sadece bu çocuk gibi olmasını istediğin kişiye dönüş.
Adam 1 yıla terminatör oldu

• Konu Sahibi Konu Sahibi
İnanamazsın ama çok çok çok fazla gelişmeni istiyorsan durmadan sımsıkı çalışmalısın. Protein tozu felan düşünme sağlıklı yemek ye ve spor yap

Sadece bu çocuk gibi olmasını istediğin kişiye dönüş.
Adam 1 yıla terminatör oldu

Anladım da sağlıklı çok beslenemiyorum. Zorlanıyorum sadece spor yapsam yazın ağırlıklı olarak etki etmez mi?

Zebellah

80+ Silver
Dahası  
Reaksiyon skoru
945
İsim
Mehmet Can Yiğitoğlu

RONALDINHO

80+ Silver
Memeden göbeğe bir ofsayt çizgisi çizdiğinde meme ofsayttaysa vücut oturmaya başladı demektir. devam.

memeler normal kiloya göre. biraz kilo ver alttan gelen bir şeyler var gibi. yazın sonlarına doğru güzel bir vücut yapılabilir
Anladım hocam. Kilomu söylemeden nasıl çıkarım yaptınız orayı anlamadım :d hazır söylemişken sizce kaç duruyorum hocam. Kilolu durmuyorum gibi geliyo bana ama dışardan birinin görmesi daha nesnel oluyo tabi.

RONALDINHO

80+ Silver
Anladım hocam. Kilomu söylemeden nasıl çıkarım yaptınız orayı anlamadım :d hazır söylemişken sizce kaç duruyorum hocam. Kilolu durmuyorum gibi geliyo bana ama dışardan birinin görmesi daha nesnel oluyo tabi.
Boyu bilmeden bilemem de 80-85 var gibi

Top Bottom