Neler Yeni

Gereksiz banlar ile Technopat

Method

80+ Bronze
Dahası  
Reaksiyon skoru
415
İsim
Alperen Eymen Altunoğlu
Şu ana kadar kullanmanız hataydı hocam yeni anlamanıza üzüldüm KASKHRFKHASR

DefKot

80+ Bronze
Dahası  
Reaksiyon skoru
1,804
İsim
DefKot
Espiriden ötürü ban atıyorlar. Sonrasında boş bir davranış deyince hakaret sayıp yine ban atıyorlar. Moderatör kitlesi çoluk çocuktan oluşan berbat bir foruma dönüştüler. Recep Baltaş'ın da gidişiyle 1 yıl dayanamazlar.
Alıntıyı görüntüle
Asosyal yaş kitlesi küçük saçma sapan bir forum.

Kara*

80+ Silver
Şu ana kadar kullanmanız hataydı hocam yeni anlamanıza üzüldüm KASKHRFKHASR
Aldığım hata vardı eskiden konu açmıştım. Gayet açıklayıcı anlatmıştım yine uyarı almıştım. Abi galiba maymuna falan anlatmamız lazım konuyu. Maymun bozuldu maymun istemek hatanın çözümü gibi gibi :LOL:

ApRâ

80+ Silver
En İyi Cevap
1
Bir ergen mod. bana takmasıyla, yetkili tayfayı kanserleyip uzun bir ceza almıştım o gün bıraktım fakat kurallar bence fazlasıyla düzen olması için gerekli. Hatta bunun bir kısmının da bu forumda uygulanması gerektiğini düşünüyorum, her konuya random yazı yazan bir sürü varlık var.

Asosyal yaş kitlesi küçük saçma sapan bir forum.

Buranın veya diğer forumların öyle olmadığını düşünüyorsan çok yanlış yerlerdesin.

knk farkındaysan böyle ban yiyen sürüce kişi var :D
Mesaj otomatik birleştirildi:

Ağlama serzenişleri
napcam ya technopattan ban yedim kendime gelemiyorum

shotpoter

80+ Silver
Dahası  
Reaksiyon skoru
3,220
İsim
Taha Efe
hocam o bile az ben yazıyı 10 defa kontrol ediyorum sürekli ban de nin yazımı bu yazım yanlışı var *ç türkçe hocasıyım sanki
2017 de üye olmustum sırf bu yüzden aktif üye değilim Tecnopatta. (aynı nickle üyeyim.)

K1NGO82

80+ Gold
En İyi Cevap
1
Bu Technopat beni direkt üyeliğimi reddetti. Çok kırılmıştım. DA Forum candır. Beni üye yaptılar. :peepokalp:

Luxier

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
46
İsim
Mehmet K
2 gün önce daha raporladığım kişilerin mesajları raporladığım zaman bir anda kendi kendine düzeldi :D? Hepsi de yüksek mesajlı kişilerdi ve ben raporladığım zaman mesajları düzeldi.Onlar beni raporladıkları zaman 1 gün ban yedim ancak onların hakaret içerikleri mesajları bir anda düzeldi ve uyarı yemediler. :D

Espiriden ötürü ban atıyorlar. Sonrasında boş bir davranış deyince hakaret sayıp yine ban atıyorlar. Moderatör kitlesi çoluk çocuktan oluşan berbat bir foruma dönüştüler. Recep Baltaş'ın da gidişiyle 1 yıl dayanamazlar.
Alıntıyı görüntüle
O forumun batmasını çok isterim

İyi yazmış

Benide virgül koymadım diye banlamışlardı
Sırf seoya uymak adına öule yapıyorlar

Yeni mesajlar Yeni Konu Aç      

SON KONULAR

Forum istatistikleri

Konular
996,390