Neler Yeni

Gıbırnet'e geçilir mi ?

DeveloperRedneck

80+ Silver
Dahası  
Reaksiyon skoru
1,055
İsim
Kürşat
Türk telekom kullanıyorum 50mbps, fiyatları biraz şişirmeye (müşteri ne kadar eskiyse o kadar kazıklamaya çalışıyolar) başladıkları için iss değiştirmek istiyorum. Çok bilgim olan bir alan değil, istediğiniz altyapı testlerini yapıp atabilirim. Ayrıca süreç nasıl işliyor bilgi verebilir misiniz, Türk Telekom mobil uygulamasında 16 ağustos yazıyor taahhüt bitiş tarihi için. Ne zaman iptal edip başka bir iss'ye başvurmam lazım cayma bedeli vs ödememek için. Fiber altyapıyı nasıl çekecekler şu ankini mi kullanacaklar onları hiç bilmiyorum.
Gıbır'da altyapı test sonucu maks 1000mbps, Fiber, boş port var, santral mesafa 0m olarak gözüküyor.

Enco

80+ Silver
bro vdsl içşin ben de sağlayıcı önerisi alırım ya

frudotz

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
90
İsim
H. Arda Karabacak
İlgilendiği Kategoriler
İnternet
Discord
frudotz
Türk telekom kullanıyorum 50mbps, fiyatları biraz şişirmeye (müşteri ne kadar eskiyse o kadar kazıklamaya çalışıyolar) başladıkları için iss değiştirmek istiyorum. Çok bilgim olan bir alan değil, istediğiniz altyapı testlerini yapıp atabilirim. Ayrıca süreç nasıl işliyor bilgi verebilir misiniz, Türk Telekom mobil uygulamasında 16 ağustos yazıyor taahhüt bitiş tarihi için. Ne zaman iptal edip başka bir iss'ye başvurmam lazım cayma bedeli vs ödememek için. Fiber altyapıyı nasıl çekecekler şu ankini mi kullanacaklar onları hiç bilmiyorum.
Gıbır'da altyapı test sonucu maks 1000mbps, Fiber, boş port var, santral mesafa 0m olarak gözüküyor.
Taahhüt döneminin bitişine 1 hafta kala istediğiniz işlemi yapabilirsiniz. 12 ağustosta başvurursanız işlemleriniz sorunsuz hallolacaktır.
Mevcut hattı iptal etmenize gerek yok, işletmeci değişiklik talebi (churn) evrağı ile kesintisiz olarak direkt geçiş yapabilirsiniz.
Fiber altyapı için GIBIRNet iyi bir tercih olacaktır. Ben 2 yıldır İstanbul'da VDSL altyapıda kullanıyorum ve memnunum, fiberde daha da iyi olur.

e-Devlet ile sözleşme onaylanabildiği için 10 dakikada geçiş başvurusunu yapmış olursunuz, ertesi günü çağrı merkezinden onay için ararlar.
Onaydan sonra 48 saat içinde kesintisiz geçer.
Mesaj otomatik birleştirildi:

bro vdsl içşin ben de sağlayıcı önerisi alırım ya
Şehir neresi hocam?

Enco

80+ Silver
Taahhüt döneminin bitişine 1 hafta kala istediğiniz işlemi yapabilirsiniz. 12 ağustosta başvurursanız işlemleriniz sorunsuz hallolacaktır.
Mevcut hattı iptal etmenize gerek yok, işletmeci değişiklik talebi (churn) evrağı ile kesintisiz olarak direkt geçiş yapabilirsiniz.
Fiber altyapı için GIBIRNet iyi bir tercih olacaktır. Ben 2 yıldır İstanbul'da VDSL altyapıda kullanıyorum ve memnunum, fiberde daha da iyi olur.

e-Devlet ile sözleşme onaylanabildiği için 10 dakikada geçiş başvurusunu yapmış olursunuz, ertesi günü çağrı merkezinden onay için ararlar.
Onaydan sonra 48 saat içinde kesintisiz geçer.

Şehir neresi hocam?
adana bro

DeveloperRedneck

80+ Silver
Dahası  
Reaksiyon skoru
1,055
İsim
Kürşat
  • Konu Sahibi Konu Sahibi
Anladım ikisi de Türk Telekom altyapısı olduğu için modem değiştirmezler belki falan diye yeni müşteri işini düşündüm. Mevcut modemim pek iyi değil, Gıbır'ın verdiği modemler nasıl ?

Birol Azak

80+ Bronze
Dahası  
Reaksiyon skoru
972
İsim
Birol azak
2 senedir aktif gibirnet kullanıyorum. Hiç sorun yaşamadım tavsiye ederim. Müşteri hizmetleri başta çok çok iyiydi sonradan biraz bozdu ama çoğu firmadan hala çok daha iyiler bence

frudotz

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
90
İsim
H. Arda Karabacak
İlgilendiği Kategoriler
İnternet
Discord
frudotz
Anladım ikisi de Türk Telekom altyapısı olduğu için modem değiştirmezler belki falan diye yeni müşteri işini düşündüm. Mevcut modemim pek iyi değil, Gıbır'ın verdiği modemler nasıl ?
Sağlayıcıların verdikleri giriş seviyesi cihazlardan bir şey bekleme hocam, bütçen varsa kendin almaya çalış.

Zebellah

80+ Silver
Dahası  
Reaksiyon skoru
914
İsim
Mehmet Can Yiğitoğlu
Şu port olayını nasıl çözeriz ya. Port yok gözüküyor. Ama evimde internet var. Üst kata amcamlara bağlatacaz port yok orada.

DeveloperRedneck

80+ Silver
Dahası  
Reaksiyon skoru
1,055
İsim
Kürşat
1689075726089.png

fixnet altyapı sorgulama sonucu
1689075836787.png

göknet altyapı sorgulama sonucu
Bu arada bunlar daha iyi sonuç veriyormuş sanırım

Sağlayıcıların verdikleri giriş seviyesi cihazlardan bir şey bekleme hocam, bütçen varsa kendin almaya çalış.
Uyumluluğunu nasıl anlayabiliriz ve orta segment ürünler ne kadar önerin varsa bir bakayım. Sonuçta hep modem kira veriyoruz zaten modemim var diyince belki kesmezler :D

Arsek

80+ Silver
En İyi Cevap
3
Dahası  
Reaksiyon skoru
813
İsim
mehmet yahya kara
İlgilendiği Kategoriler
ISS önerilerinde, Driver ile ilgili konularda, Donanımsal herhangi bir arızada etiketlerseniz seve seve yardımcı olurum
Discord
.arsek

bythmn

80+ Gold
En İyi Cevap
1
Berbat bir firma. Müşteri hizmetleri de bir o kadar berbat. Önermiyorum.

Yeni mesajlar Yeni Konu Aç      

SON KONULAR

Forum istatistikleri

Konular
907,039
Üyeler
140,751
Son üye
Oredarhyme
Top Bottom