Neler Yeni

Gıbırnet'e geçilir mi ?

DeveloperRedneck

80+ Silver
Dahası  
Reaksiyon skoru
1,055
İsim
Kürşat

etnetalw

80+ Bronze

Zebellah

80+ Silver
Dahası  
Reaksiyon skoru
914
İsim
Mehmet Can Yiğitoğlu
Konu dışı mı bilmiyorum. Şimdi Gıbırnetten altyapı sorgulattım Port yok diyor. Evimde TTNET bağlı kullanıyorum. Gıbırnete geçtim diyelim. TTnetin kullanıdığı portu mu kullanacaklar.

frudotz

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
90
İsim
H. Arda Karabacak
İlgilendiği Kategoriler
İnternet
Discord
frudotz
Alıntıyı görüntüle
fixnet altyapı sorgulama sonucu
Alıntıyı görüntüle
göknet altyapı sorgulama sonucu
Bu arada bunlar daha iyi sonuç veriyormuş sanırım
Mesaj otomatik birleştirildi:

Uyumluluğunu nasıl anlayabiliriz ve orta segment ürünler ne kadar önerin varsa bir bakayım. Sonuçta hep modem kira veriyoruz zaten modemim var diyince belki kesmezler :D
Fiber altyapıda kiralık modem zorunlu hocam kullanmasan da kirasını ödersin,
Orta segment olarak Xiaomi Mi Router 4A Gigabit Edition önerebilirim güzel cihazdır.
Mesaj otomatik birleştirildi:

Konu dışı mı bilmiyorum. Şimdi Gıbırnetten altyapı sorgulattım Port yok diyor. Evimde TTNET bağlı kullanıyorum. Gıbırnete geçtim diyelim. TTnetin kullanıdığı portu mu kullanacaklar.
Geçiş işleminde direkt port sağlayıcılar arası devreder. Yeni bir port tahsis edilmez.

bythmn

80+ Gold
En İyi Cevap
1
Ne öneriyosunuz
Valla dostum şu firmayı kesinlikle öneririm diyeceğim bir firma yok. Altyapına bağlı iyi hizmet de alabilirsin kötü hizmet de. Biraz şans. Ama gibirneti hiçbir şekilde önermem. Altyapın iyi dahi olsa. Milleni, netspeed gibi firmalara bakabilirsin. Bütçe konusunda taahhütlü paket sunan firmaları araştır. Şu dönemde taahhütlü paketler daha mantıklı olmaya başladı çünkü kime geçersen geç birkaç aya zam yapıyor.

frudotz

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
90
İsim
H. Arda Karabacak
İlgilendiği Kategoriler
İnternet
Discord
frudotz
Valla dostum şu firmayı kesinlikle öneririm diyeceğim bir firma yok. Altyapına bağlı iyi hizmet de alabilirsin kötü hizmet de. Biraz şans. Ama gibirneti hiçbir şekilde önermem. Altyapın iyi dahi olsa. Milleni, netspeed gibi firmalara bakabilirsin. Bütçe konusunda taahhütlü paket sunan firmaları araştır. Şu dönemde taahhütlü paketler daha mantıklı olmaya başladı çünkü kime geçersen geç birkaç aya zam yapıyor.
GIBIRNet'le ne sorun yaşadınız hocam 🤔
Bu arada taahhüt hala kârlı değil, GIBIRNet gibi uygun ve istikrarlı fiyat veren firmaları tercih ederseniz her şekilde dönem sonunda kârdasınız.

bythmn

80+ Gold
En İyi Cevap
1
GIBIRNet'le ne sorun yaşadınız hocam 🤔
Bu arada taahhüt hala kârlı değil, GIBIRNet gibi uygun ve istikrarlı fiyat veren firmaları tercih ederseniz her şekilde dönem sonunda kârdasınız.
Ucuz diye 3 arkadaş 3 ay boyunca denemek zorunda kaldık. Hepimiz farklı şehir merkezlerindeyiz. 3 ay boyunca bir gün bile paket kaybı yaşamadığımız gün olmadı. Online oyun oynamak imkansızdı diyebilirim. Her 1-2 günde bir kesintisiz belli saatlerde kopma yaşadık. Müşteri hizmetlerinin tavrı ve bilgisi son derece amatörceydi. Neredeyse çoğu firmayı deneyimledim. Hepsinde küçük büyük sorunlar oluyor. Ama gibirin bir daha yanından geçmeyiz. Profesyonellikten uzak iş bilmez birkaç kişinin çalıştığı yer gözümde.

frudotz

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
90
İsim
H. Arda Karabacak
İlgilendiği Kategoriler
İnternet
Discord
frudotz
Ucuz diye 3 arkadaş 3 ay boyunca denemek zorunda kaldık. Hepimiz farklı şehir merkezlerindeyiz. 3 ay boyunca bir gün bile paket kaybı yaşamadığımız gün olmadı. Online oyun oynamak imkansızdı diyebilirim. Her 1-2 günde bir kesintisiz belli saatlerde kopma yaşadık. Müşteri hizmetlerinin tavrı ve bilgisi son derece amatörceydi. Neredeyse çoğu firmayı deneyimledim. Hepsinde küçük büyük sorunlar oluyor. Ama gibirin bir daha yanından geçmeyiz. Profesyonellikten uzak iş bilmez birkaç kişinin çalıştığı yer gözümde.
Ne zaman ve hangi şehirlerde kullandınız hocam 🤔
Ben Zeytinburnu İstanbul'da 2 yıldır kullanıyorum şimdiye kadar desteğe yazmaya ihtiyacım olmadı.

bythmn

80+ Gold
En İyi Cevap
1
Ne zaman ve hangi şehirlerde kullandınız hocam 🤔
Ben Zeytinburnu İstanbul'da 2 yıldır kullanıyorum şimdiye kadar desteğe yazmaya ihtiyacım olmadı.
Yaklaşık 5-6 ay önce. Denizli, Konya, Samsun olmak üzere 3 arkadaş aynı anda geçmiştik. Başka yerden geçiş yaptığımız için tekrar eski firmalara dönüş yapmak için 3 ay kullanma şartımız vardı. Mecbur 3 ay işkence çektik 😄

frudotz

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
90
İsim
H. Arda Karabacak
İlgilendiği Kategoriler
İnternet
Discord
frudotz
Yaklaşık 5-6 ay önce. Denizli, Konya, Samsun olmak üzere 3 arkadaş aynı anda geçmiştik. Başka yerden geçiş yaptığımız için tekrar eski firmalara dönüş yapmak için 3 ay kullanma şartımız vardı. Mecbur 3 ay işkence çektik 😄
Sizin adınıza geçmiş olsun, ben hiç sorun yaşamadığım için yorum yapmamam daha doğru olur.

DeveloperRedneck

80+ Silver
Dahası  
Reaksiyon skoru
1,055
İsim
Kürşat

bythmn

80+ Gold
En İyi Cevap
1
Valla kafam karıştı iyice 😅 Siz ne kullanıyorsunuz şimdi ?
Şu an milleni kullanıyorum. Taahhütlü paketi olduğu için geçmiştim. Şu an taahhütlü paketleri yok sanırım. Bundan önce gibiri saymazsak turknet ve netspeedi de kullandım. Gibir dışındakilerde sorun yaşamadım. Değiştirme sebebim zamlar.

Yeni mesajlar Yeni Konu Aç      

SON KONULAR

Forum istatistikleri

Konular
907,044
Üyeler
140,752
Son üye
aslanemir123
Top Bottom