Neler Yeni

GIGABYTE 23.8" G24F-2 180Hz (OC) 2k?

cakaresul

80+ Bronze
Dahası  
Reaksiyon skoru
293
İsim
Resul ÇAKAR

Ricciardo

80+ Silver
En İyi Cevap
2
Dahası  
Reaksiyon skoru
1,885
İsim
Mehmet
nvidia ise DSR açıktır
Mesaj otomatik birleştirildi:

dsr aç 4k 144hz kullanırsın
Hocam neler demektesin şu an söylediklerin doğruysa seni alnından öperim, niye kimse bunlardan bahsetmiyor bizee :)
Windows ayarlarından ayarlama kısmında 60hz oluyor 4k da. Bahsettiğin ayar nedir nasıl açılır? Hdmi üzerinden 4k 144 olmaz gibi ama bunun için dp alırım yani. Durumu bana biraz açıklayabilir misin?

cakaresul

80+ Bronze
Dahası  
Reaksiyon skoru
293
İsim
Resul ÇAKAR
Hocam neler demektesin şu an söylediklerin doğruysa seni alnından öperim, niye kimse bunlardan bahsetmiyor bizee :)
Windows ayarlarından ayarlama kısmında 60hz oluyor 4k da. Bahsettiğin ayar nedir nasıl açılır? Hdmi üzerinden 4k 144 olmaz gibi ama bunun için dp alırım yani. Durumu bana biraz açıklayabilir misin?
Bence öyle olamaz ya, oluyorsa müthiş ama zannetmiyorum

Zechion

80+ Silver
DSR veya VSR kullanıldığı zaman 4k seçeneğinde gerçekçi 4k alamazsınız. 27" monitörüm olmasına rağmen iğrenç bir görüntü oluşuyor AMD'de.
Mesaj otomatik birleştirildi:

DSR veya VSR kullanıldığı zaman 4k seçeneğinde gerçekçi 4k alamazsınız. 27" monitörüm olmasına rağmen iğrenç bir görüntü oluşuyor AMD'de.
Ekran kalitesizleşiyor.

me1ster

80+ Bronze
En İyi Cevap
1
Dahası  
Reaksiyon skoru
239
İsim
Mert C.
Hocam internete yaz ben öyle cok da olağanüstü bi sonuç alınmadığı için sana anlatmak istemedim bi şey değişmemiş gibi olacak yani sadece

Yeni mesajlar Yeni Konu Aç      

SON KONULAR

Forum istatistikleri

Konular
968,176
Üyeler
153,011
Son üye
Pozisyoncu
Top Bottom