Neler Yeni

Gizli sekmeyi Vpn ile kullanmak ilerde başımıza iş getirir mi?

grasdiyas

80+ Silver

grasdiyas

80+ Silver

ghost66

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
129
İsim
Semih Kandıraz
Galiba evet okadar kişinin kayıtları nasıl tutuluyosa artık
La benim bir sürü üç bir den duramayan tanıdıklarım nasıl MSÜ den subay falan oldu o zaman
Mesaj otomatik birleştirildi:

La şimdi Tıp okusakda mı sıkıntı çıkarır La biz okumayak mı şimdi?

Son düzenleme:

grasdiyas

80+ Silver
La benim bir sürü üç bir den duramayan tanıdıklarım nasıl MSÜ den subay falan oldu o zaman
Mesaj otomatik birleştirildi:

La şimdi Tıp okusakda mı sıkıntı çıkarır La biz okumayak mı şimdi?
Bilmiyorumki şirketler felan dikkate alıyor bunu galiba belkide puanı yüksek olup atanamayanlar bu yüzden atanamıyor gerçek olmayada bilir ama büyük ihtimal gerçektir diye düşünüyorum kimse iş yerinde po.. bağılmlısı istemez heralde

ghost66

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
129
İsim
Semih Kandıraz
Bilmiyorumki şirketler felan dikkate alıyor bunu galiba belkide puanı yüksek olup atanamayanlar bu yüzden atanamıyor gerçek olmayada bilir ama büyük ihtimal gerçektir diye düşünüyorum kimse iş yerinde po.. bağılmlısı istemez heralde
Kardeşim ama biliyorsun ki bu gerçek olma ihtimali düşük yaani şöyle pedf. ili videoları izleyen bile var tanıdığım (amacı malum şey değil) ama hicbirsey de olmamış

grasdiyas

80+ Silver
Kardeşim ama biliyorsun ki bu gerçek olma ihtimali düşük yaani şöyle pedf. ili videoları izleyen bile var tanıdığım (amacı malum şey değil) ama hicbirsey de olmamış
Girersin ne olacak
Bişe olmaz galiba ya düşündümde onca milyonlarca kişinin goole geçmişini tutacak değiller adamın biri instagramda hepsi gözüküyor demişti ne kadar doğru bilmem ama

newaziz

80+ Bronze

Ekler

• download.jpg
    download.jpg
    8.5 KB · Hit: 13

Alihanyilmaz

80+ Bronze
Dahası  
Reaksiyon skoru
238
İsim
Alihan YILMAZ
Gizli sekme bir şey gizlemiyor. Senin tarayıcında geçmis kaydı tutmuyor sade. Ama başka yerde tutuluyor.

En kötü durumda arama tercihlerine uyan reklamlar alırsın.

Carlo

80+ Silver
En İyi Cevap
1
Bir şey olmaz. Siyasetçi ya da iş insanı falan olsan sıkıntı çıkartır da. İndirim kovalayan fakirlerin internet geçmişiyle kimse önemsemez.

Top Bottom