Neler Yeni

❌İndirim Bitti! Glorious Model O- Wireless - 999₺

GalaxySal450

80+ Bronze
Dahası  
Reaksiyon skoru
542
İsim
Nazım
İlgilendiği Kategoriler
Çevre Birimleri (Klavye, Mouse/Mousepad)
Allah allah öylemiymiş ya tüh ? arkadaşım cidden araştırıp konuşmanızı tavsiye ediyorum ve 2. el olarak hiçbir şey almayın tavsiyemdir.
Konuya yeni geldim haberim yoktu ki. Benim sucum degil.

Ikinci el konusunda biraz haklisin.

Dahası  
Reaksiyon skoru
189
İsim
M. Ali ARSLAN
Satın alırken kocaman iptal etme hakkını saklı tutar yazıyor uğraş dur Hiçbir şey olmaz inşallah alabilirsiniz geçmiş olsun herkese
onaylandıktan sonra bu hakkını kullanama, kullanırsa yeni fiyatından alıp thh ne basvurup farkını icra etmenin de yolu acıktır

JANEH

80+ Bronze

Ikinci el konusunda biraz haklisi

Ikinci el konusunda biraz haklisin.
xm2we daha iyi sensöre sahip olmasına gerek yok 200 euroya satılan zowie dede aynı sensör var önemli olan doğruluk payı ve G gücü bakın 3360 da 50G varken 250 ips vardı G gücü ben sen 0.6 dip da 800 de oynadığım için 45 cm olan mousepadımda 2.5 tur evet tam 2.5 tur atmam gerekiyor 360 derece döndüre bilmek için arkama dönmek için ise yaklaşık 80 cm çevirmem lazım sensör den daha çok o sensör oraya hangi ek yazılım ile yerleştirilmiş öenmli olan o yoksa samsunda apple de xioami de aynı sony senör alıyor ve hepside birbirinden farklı

GalaxySal450

80+ Bronze
Dahası  
Reaksiyon skoru
542
İsim
Nazım
İlgilendiği Kategoriler
Çevre Birimleri (Klavye, Mouse/Mousepad)
xm2we daha iyi sensöre sahip olmasına gerek yok 200 euroya satılan zowie dede aynı sensör var önemli olan doğruluk payı ve G gücü bakın 3360 da 50G varken 250 ips vardı G gücü ben sen 0.6 dip da 800 de oynadığım için 45 cm olan mousepadımda 2.5 tur evet tam 2.5 tur atmam gerekiyor 360 derece döndüre bilmek için arkama dönmek için ise yaklaşık 80 cm çevirmem lazım sensör den daha çok o sensör oraya hangi ek yazılım ile yerleştirilmiş öenmli olan o yoksa samsunda apple de xioami de aynı sony senör alıyor ve hepside birbirinden farklı
Zaten 400 IPS değerinden sonra fark hissedilemez kolayca.

Cavuskerem

80+ Platinum
Dahası  
Reaksiyon skoru
6,371
İsim
Kerem Çavuş
Darmoshark N3
Mesaj otomatik birleştirildi:

akgolo

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
2
İsim
Onur akgöl
Hocam ürünler müşteriye teslimden sonra min 14 gün sonra satıcının hesabında. Bu muhtemelen yanlış fiyat bu yüzden iptal edilir paran 2-3 güne hesapta
Arkadaşlar bence kimsenin ürünü gelmez. Pazarama,n11, eptt bunlarda iptaller müşteri thh başvurmadığı sürece satıcıya herhangi bir ceza yansımaz bu yüzden bu platformlarda uygun ürün alacaksanız 2 kez düşünün büyük ihtimal iptal edilir. Trendyol ve hb de satıcıya ceza kesilir oda müşteriye çek olarak yansır ayrıca puan düşer satıcılar genelde cesaret edemez ordan iptale. En azından ben edemiyorum:)

90's

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
116
İsim
Kush
Arkadaşlar iptal edildiğinde paramız geri geliyor değilmi gümbürtüye gitmeyelim sonra
Evet.Yasal olarak iade günü 7 iş günü olması lazım takip et gerekirse arar sıkıştırırsın geçiştirmesinler.
Arkadaşlar bence kimsenin ürünü gelmez. Pazarama,n11, eptt bunlarda iptaller müşteri thh başvurmadığı sürece satıcıya herhangi bir ceza yansımaz bu yüzden bu platformlarda uygun ürün alacaksanız 2 kez düşünün büyük ihtimal iptal edilir. Trendyol ve hb de satıcıya ceza kesilir oda müşteriye çek olarak yansır ayrıca puan düşer satıcılar genelde cesaret edemez ordan iptale. En azından ben edemiyorum:)
Hepsiburada ve n11 hiç farklı değil. Kimse sesini çıkartmatığı için freni boşalmış kamyon gibi gidiyoruz aşağı. Her konuda böyle maalesef toplum bilinci diye bir durum söz konusu değil .N11 de göndermedi ürünü öyle oyaladılar bir hafta sonra iptal ettiler siparişi we sorry diyip ...
Hb den eşya aldım ve defolu gönderdiler hemde iki kere ! Ürün ve para iade oldu ,ürünün fiyatı 560 tl arttı hesabıma 50 tl kupon tanımlamışlar canlarım sakız alırız falan asd .
Tüketici haklarını gözeten yok ,satıcılar ve satış platformları fazla rahatlar haliyle insanın aklına demek ki herkes memnun halinden ,kazıklanmaya ,kandırılmaya alışmış demekten başka bir şey gelmiyor.

Ventusz

80+ Silver
Dahası  
Reaksiyon skoru
1,245
İsim
Gökhan Güçlüoğlu
İlgilendiği Kategoriler
Elektronik Bilgisayar Sistemleri Sıcak Fırsatlar
Daha geçen hawk oyuncu koltuklarını kargodan geri çeviren hepsiburada değilmiydi. Zorla bir çoğumuz almayı başardı. Bazısı alamadı. Bu sitelerin hepsi aynı tek bildikleri pardon yanlış fiyat diyip üstünü örtmek. Şu sıralar hepsiburada da hatalı fiyat çok olmaya başladı

akgolo

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
2
İsim
Onur akgöl
Özür dilerim eksik bilgi. Satıcı hb veya trendyol değilse iptal cezalı oluyor. Paşalar kendisi istediği gibi iptal ediyor. Hb yi hakem heyetine şikayet edecem zaten. Gerekli görselleri ekleyin ( para çekim , sipariş ekranı)kesinlikle kazanıyorsunuz artık suç

omuraycil

80+ Bronze
Dahası  
Reaksiyon skoru
295
İsim
Ömür AYCIL
Yeni mesajlar Yeni Konu Aç      

SON KONULAR

Forum istatistikleri

Konular
993,234