Neler Yeni

Google çeviri güzel çalışmıyor. Aşağıdaki CÜMLEyi çevirirmisiniz

Dahası  
Reaksiyon skoru
7
İsim
Mustafa Eren ARSLAN
We can move ahead with the discussion if you are ready for the doxxing of the team.

Yabancı birisiyle iş birliği yapmak istiyorum fakat böyle bir mesaj aldım. Ne olabilir. Teşekkürler. (Lütfen ingilizce bilen biri yanıtlarsa sevinirim)

AhmetN

80+ Gold
En İyi Cevap
3
Dahası  
Reaksiyon skoru
2,671
İsim
Ahmet
İlgilendiği Kategoriler
Uzay-Bilim, Müzik
We can move ahead with the discussion if you are ready for the doxxing of the team.

Yabancı birisiyle iş birliği yapmak istiyorum fakat böyle bir mesaj aldım. Ne olabilir. Teşekkürler. (Lütfen ingilizce bilen biri yanıtlarsa sevinirim)
Ekibin canını sıkmaya hazırsanız, tartışmaya devam edebiliriz.

Sanırım adamla atışmışsınız.

isikt11

80+ Gold
En İyi Cevap
11
Doxxing bildiğim kadarıyla hackerların yaptığı bir işlem, insanların kişisel bilgilerinin açığa çıkarılması anlamına geliyor.

Eğer takımın bilgilerinin ortaya çıkmasına hazırsan tartışmaya devam edebiliriz demiş, bir nevi tehdit yani.

Dahası  
Reaksiyon skoru
1,767
İsim
Doruk
İlgilendiği Kategoriler
Tarih

tehdit etmiş adam seni doxxing bir kişinin özel bilgilerini yayınlamak gibi tartışmaya devam edebiliriz eğer takımının verilerini sızdırmamıza hazırsan tarzı

Yeni mesajlar Yeni Konu Aç      

SON KONULAR

Forum istatistikleri

Konular
912,476
Üyeler
141,584
Son üye
Jormungandr
Top Bottom