Neler Yeni

Grafik sürücüsünde bilinen bir takım sorunlar var

Dahası  
Reaksiyon skoru
6
İsim
kadir
Yüklü olan AMD ekran kartı sürücüsünde birtakım sorunlar mevcut lütfen en güncel ve tavsiye edilen sürücü sürümünü yükle.
AMD Radeon RX 6600XT.
Kurulu olan: AMD Software Adrenalin Edition 22.5.2
Tavsiye edilen: 22.2.2
Böyle bir sorun verdi bilgisayarımda herhangi bir kapanma donma sorunu olmadı ama Twitch'de canlı yayındaydım ve yayını ekran kartı üzerinden veriyordum o sırada Fortnite girdim (kasanın fanları ve ekran kartı fanları hızlı döndü AMD softwareden baktığımda sıcaklık 60 falandı normaldi) bu hatayı verdi sorun ne anlamadım MSI Mech 2X RX 6600XT 8 GB modeli kartım.

RevDeisDou

80+ Titanium
En İyi Cevap
18
Dahası  
Reaksiyon skoru
49,150
İsim
Rev D
İlgilendiği Kategoriler
Hepsi ;)
Yüklü olan AMD ekran kartı sürücüsünde birtakım sorunlar mevcut lütfen en güncel ve tavsiye edilen sürücü sürümünü yükle.
AMD Radeon RX 6600XT.
Kurulu olan: AMD Software Adrenalin Edition 22.5.2
Tavsiye edilen: 22.2.2
Böyle bir sorun verdi bilgisayarımda herhangi bir kapanma donma sorunu olmadı ama Twitch'de canlı yayındaydım ve yayını ekran kartı üzerinden veriyordum o sırada Fortnite girdim (kasanın fanları ve ekran kartı fanları hızlı döndü AMD softwareden baktığımda sıcaklık 60 falandı normaldi) bu hatayı verdi sorun ne anlamadım MSI Mech 2X RX 6600XT 8 GB modeli kartım.
OBS ile mi veriyorsun

RevDeisDou

80+ Titanium
En İyi Cevap
18
Dahası  
Reaksiyon skoru
49,150
İsim
Rev D
İlgilendiği Kategoriler
Hepsi ;)
hayır sistemi yeni aldım zaten kurup oynayalı 2 gün oluyor fps vs de sorun yok ama bi anda uyarı çıkınca tedirgin oldum
Yani profesyonel değilsen yayını işlemci üzerinden vermeyi dene, zaten işlemci üzerinden veriyorsan sıkıntı olabilir.

Dahası  
Reaksiyon skoru
6
İsim
kadir
  • Konu Sahibi Konu Sahibi
Yani profesyonel değilsen yayını işlemci üzerinden vermeyi dene, zaten işlemci üzerinden veriyorsan sıkıntı olabilir.
açıkcası valorant csgo lol gibi yayınlar yapıyorum profesyonel değilim öyle boş zaman geçsin diye sıkıldığımdan açıyorum valorant csgo işlemci oyunu olduğundan yayını ekran kartına vermiştim fortnite gircek olursam işlemciden verebilirim yayını

RevDeisDou

80+ Titanium
En İyi Cevap
18
Dahası  
Reaksiyon skoru
49,150
İsim
Rev D
İlgilendiği Kategoriler
Hepsi ;)
açıkcası valorant csgo lol gibi yayınlar yapıyorum profesyonel değilim öyle boş zaman geçsin diye sıkıldığımdan açıyorum valorant csgo işlemci oyunu olduğundan yayını ekran kartına vermiştim fortnite gircek olursam işlemciden verebilirim yayını
İşlemciden deneyin sorun devam ederse konuyu güncellersiniz.

Yeni mesajlar Yeni Konu Aç      

SON KONULAR

Forum istatistikleri

Konular
958,055
Üyeler
151,164
Son üye
erolyldrm
Top Bottom