Neler Yeni

🔥İndirim 🔥Green Life Whitecap Kırmızı Pulbiber Poşet 1 Kg 76'TL🔥

Oguzhansah

80+ Platinum
Dahası  
Reaksiyon skoru
4,589
İsim
Oğuzhan Şahin
Arkadaş dolandırıcı olmasın? Site Amazon’a ait değil. Amazon’un sitesini klonlamış.
Linki görüp kendim uygulamadan girdim dolandırıcı değil ama Damak markasını 50ye aldım 1 kilosunu o yüzden gerek yok gibi

fenerlimühendis

80+ Bronze
Dahası  
Reaksiyon skoru
521
İsim
Ahmet Hakan
Linki görüp kendim uygulamadan girdim dolandırıcı değil ama Damak markasını 50ye aldım 1 kilosunu o yüzden gerek yok gibi
Giriş yapma bağlantısı orijinal Amazon. Ama giriş yapınca yine arcus-amazon.com diye bir siteye yönlendiriyor. Olan bir indirimi kötü niyetli kullanıyor olabilir arkadaş.

federalper

80+ Silver
Giriş yapma bağlantısı orijinal Amazon. Ama giriş yapınca yine arcus-amazon.com diye bir siteye yönlendiriyor. Olan bir indirimi kötü niyetli kullanıyor olabilir arkadaş.
Dostum millete dolandırıcı demeden önce kontrol et öyle dolandırıcı de, siteye girdiğim zaman direkt hesabım giriş yapılıydı sepete eklediğimiz zaman ise orijinal amazona da gelmişti bilip bilmeden millete dolandırıcı demeyin

fenerlimühendis

80+ Bronze
Dahası  
Reaksiyon skoru
521
İsim
Ahmet Hakan
Dostum millete dolandırıcı demeden önce kontrol et öyle dolandırıcı de, siteye girdiğim zaman direkt hesabım giriş yapılıydı sepete eklediğimiz zaman ise orijinal amazona da gelmişti bilip bilmeden millete dolandırıcı demeyin
İhtimalden bahsettim dostum. Kesinlik içermiyor mesajım.

chevalier

80+ Bronze
Dahası  
Reaksiyon skoru
420
İsim
helsinki
Dolandırıcı demekten ziyade belki arkadaşta bilmeden paylaşmıştır diye başta benimde garibime gitti. Sonuçta akrabalarda bazen bilmeden whatsapptan linkler atıyor bu onları dolandırıcı yapmıyor. Arkadaşta kötü niyetinden söylememiş bunu.

tümen

80+ Platinum
En İyi Cevap
3
Dahası  
Reaksiyon skoru
7,950
İsim
tümen dağ
selam kızlar sizin deneme tahtaniz oldugum icin urunu aldim denedim
hazır indirim devam ediyorken fikirlerimi paylaşayım
Kutu klasik amazon kutusu, paketi boyle
Screenshot_20221208-220414_Gallery.jpg

Bollll yağli yarim dönere hicbirsey gozukmeyecek sekilde doktum fakat hic aci tadi gelmiyor gram aci degil kotu bir tadi yok ama bir tadi yok

Top Bottom