Neler Yeni

GS-FB Maç sonucu hakkında düşünceniz nedir

Üzgün Araba

80+ Bronze
Dahası  
Reaksiyon skoru
170
İsim
Çağrı menekşe
Uzun süredir gördüğüm en kötü derbilerden gole yakınlaşma bile olmadı sürekli faul yapıldı futbol namına bir şey göremedim sizin düşünceniz nedir

AliMert37

80+ Bronze
Dahası  
Reaksiyon skoru
441
İsim
Ali Mert Okuducu

The Semih

80+ Silver
Sıkıcıydı evet teknik yok bişi yok, GS nin UEFA maçları daha kaliteliydi. GS 2. yarı kozunu kullanıcak sanırım ilk yarı maçı soğuttu.

şahin doğan

80+ Platinum
Fener atağa çıkamıyor, Galatasaray her zaman denemiyor. Penaltı ve kırmızı verilmedi. Fenerin defansı İcardiye markaj yapıcam derken atak yapmayı unutuyor.

Üzgün Araba

80+ Bronze
Dahası  
Reaksiyon skoru
170
İsim
Çağrı menekşe
  • Konu Sahibi Konu Sahibi
Sıkıcıydı evet teknik yok bişi yok, GS nin UEFA maçları daha kaliteliydi. GS 2. yarı kozunu kullanıcak sanırım ilk yarı maçı soğuttu.
ilk yarı fenerbahçe çabaladı 2. yarı galatasaray bastırarak kazanacaktır diye düşünüyorum umarım 2. yarı daha güzel daha teknik bir futbol izleriz

thepublicman

80+ Gold
Dahası  
Reaksiyon skoru
3,571
İsim
Kadir
hakem top oynatmıyor en az on tane gereksiz düdük çaldı icardidin son atakta kendini yere atmasına patladım
hakemde iki takımda berabere bitse de gitsek kafasında

Üzgün Araba

80+ Bronze
Dahası  
Reaksiyon skoru
170
İsim
Çağrı menekşe
Fener atağa çıkamıyor, Galatasaray her zaman denemiyor. Penaltı ve kırmızı verilmedi. Fenerin defansı İcardiye markaj yapıcam derken atak yapmayı unutuyor.
icardi bu sıralar çok formsuz zaten icardi den gol beklentimde yok

chade

80+ Bronze
Dahası  
Reaksiyon skoru
418
İsim
chade
FB nin daha atak oynamasını beklerdim. Muslera neredeyse orta sahaya kadar gelip topu dikiyor 1 tane fb li saldırmıyor. 2 tarafta ilk yarı rakiplerini test etmek için bekledi. 2. yarının sonlarına doğru gol gelir tahminen. Skor olarak 1-0 diye düşünüyorum.

Top Bottom