Neler Yeni

İsmail Kartal devam etmeli

Dahası  
Reaksiyon skoru
74
İsim
Kenan
Gençler! Büyük iddia atıyorum ortaya. Haftaya Konyaspor, GS’i 2-1 yenecek ve FB, İstanbul’a 4 atıp şampiyon olacak.

Eğer bu söylediğim gerçekleşirse; Amazondan almak istediğim 3 roman var uygun fiyatlı, bana bunu alacak bir babayiğit; bu totemi kabullenip takımımızı şampiyon yaptıracak kanaryanın evlatları çıkar mı acaba?

Yani diyorum ki: Ben, totemin öz evladı olarak; haftaya Fenerbahçemizi şampiyon yapacağım. Ama işe yaraması için, arkadan ittirecek bir güç lazım.

HAYDİ KANARYALAR GELİN HEP BİRLİKTE KAZANALIM

Heath Ledger

80+ Silver
Dahası  
Reaksiyon skoru
1,622
İsim
Heath Ledger
Gençler! Büyük iddia atıyorum ortaya. Haftaya Konyaspor, GS’i 2-1 yenecek ve FB, İstanbul’a 4 atıp şampiyon olacak.

Eğer bu söylediğim gerçekleşirse; Amazondan almak istediğim 3 roman var uygun fiyatlı, bana bunu alacak bir babayiğit; bu totemi kabullenip takımımızı şampiyon yaptıracak kanaryanın evlatları çıkar mı acaba?

Yani diyorum ki: Ben, totemin öz evladı olarak; haftaya Fenerbahçemizi şampiyon yapacağım. Ama işe yaraması için, arkadan ittirecek bir güç lazım.

Hocam iddia tutmazsa sen bana ne alacaksın?

Dahası  
Reaksiyon skoru
74
İsim
Kenan
Hocam iddia tutmazsa sen bana ne alacaksın?
Hocam burada mesele “sen, ben” değil. Mesele FENERBAHÇEMİZ. Ben burada kadere enerji yollayıp, gerçekleşecek olanı değiştireceğim.

Bak gel, katıl bu iddiaya. Şampiyon olamazsak; Morinho 30 milyon dolar tazminat alıp gidecek Aziz yüzünden.

TEK ÇARE BENİM!

Heath Ledger

80+ Silver
Dahası  
Reaksiyon skoru
1,622
İsim
Heath Ledger
Hocam burada mesele “sen, ben” değil. Mesele FENERBAHÇEMİZ. Ben burada kadere enerji yollayıp, gerçekleşecek olanı değiştireceğim.

Bak gel, katıl bu iddiaya. Şampiyon olamazsak; Morinho 30 milyon dolar tazminat alıp gidecek Aziz yüzünden.

TEK ÇARE BENİM!
kadere enerji yollayan kafanı seveyim!

Öğrenen_biri

80+ Bronze

Heath Ledger

80+ Silver
Dahası  
Reaksiyon skoru
1,622
İsim
Heath Ledger
Ben burada matematiksel olarak bir ihtimalden söz ediyorum. Ama siz takımımızı yalnız bırakıyorsunuz.

Kafamı sevebilirsiniz, ama yanlış olana yönelmeyin; aman dikkat. :)
Fenerli olduğumu kim söyledi

Heath Ledger

80+ Silver
Dahası  
Reaksiyon skoru
1,622
İsim
Heath Ledger
Fener konusunda olduğunuz için öyle düşünmem normal.

O zaman size özel “Fener Ol” programı başlatıyorum. Şampiyon olursak artık Fenerbahçelisiniz.
fener konusuna girme sebebim merak. Sizin yazdığınıza cevap yazma sebebim de iddiayı kaybedince sizden bir şeyler koparmak

Yeni mesajlar Yeni Konu Aç      

SON KONULAR

Forum istatistikleri

Konular
988,971
Üyeler
156,414
Son üye
poem
Top Bottom