Neler Yeni

İsmail Kartal devam etmeli

Emsal

80+ Silver
İsmail’in hali hazırdaki eksiklikleri kapatılamayacak düzeyde değil.

Ali’nin gölgesi İsmail’in üzerinde olmasaydı bugün 4 kupayıda birden alabilirdik.

İsmail’in en büyük eksikliği ortaya koyduğu bir karakter yok. Jesus, Koç’a rağmen nasıl kendi oyun sistemini kurup ya herro ya merro dediyse bazı konularda hatta ligin genelinde çoğu anda İsmail o ağırlığı koymalıydı.

İsmail başarısız değil; başarısız olan liderliği.
Ali Koçun gençlere verdiği önem + Aziz Başkan ruhu lazım takıma bence

fenerlimühendis

80+ Bronze
Dahası  
Reaksiyon skoru
561
İsim
Ahmet Hakan
iste fener bahçe kaleye otobus çecek bi takım değil anadolu takımları yapar bunu eğer bi takım sadece kontraya oynuyorsa zaten rakibinden kötü olduğu için yapar bunu ismail kartalda defans hattının iyi olmasına rağmen isamil gibi gerçekten dos gibi dos oynayan biri yerine dijukyu tercih ediyor zaten kaybedecek şeyin yok al oraya zajcı agresif oyna ki zaten kırmızı karttan sonrada öyle bu arada deminden beri futbol bilgime sallıyorsun hayatında ilk izediğin derbi bu muhtemelen
Dostum sen değil onlar otobüs çekecek sana zaten. Bunu da ilk maç yaptılar bu arada. Peşine bir kontra, Savunman sağda solda bek tutuyor. Merkezde Icardi topu aldı yürüdü gitti attı golü. E ne yapacaksın? İsmail sakat bu arada takımından haberin yok ayağı koptu adamın. Djiku 6 numara profiline çok da uygun bir isim (en azından sahip oldukların arasında) hem kesici, hem pasör, hem uzun top becerisi var, hem korner organizasyonlarına hakim. Gayet de oynar yani. Sana sebepleriyle düşüncenin yanlış olduğunu söylüyorum sen hala hücum futbolu cart curt diyorsun. Evet hücum futbolu göz zevki veriyor ama sana böyle büyük bir maçta oynatmazlar sana hücum futbolu falan. Beklerini ve kanatlarını kilitlerler, gol atma sistemindeki oyuncularıını kilitlerler bir şey de yapamazsın. Senin elinde böyle bir senaryoda kilit açacak en son oyuncun Perotti idi, ondan önce de Lens ve Valbuena. Muhtemelen yaşından birkaç kat fazla derbi maçı izlemişimdir bu arada. Şayet büyüğümsen de ciddiyim futbol günümüzde senin kafandaki gibi bir oyun değil.
Mesaj otomatik birleştirildi:

İsmail’in hali hazırdaki eksiklikleri kapatılamayacak düzeyde değil.

Ali’nin gölgesi İsmail’in üzerinde olmasaydı bugün 4 kupayıda birden alabilirdik.

İsmail’in en büyük eksikliği ortaya koyduğu bir karakter yok. Jesus, Koç’a rağmen nasıl kendi oyun sistemini kurup ya herro ya merro dediyse bazı konularda hatta ligin genelinde çoğu anda İsmail o ağırlığı koymalıydı.

İsmail başarısız değil; başarısız olan liderliği.
İşte bu. Adam Dzekoyu kesemedi ya. Kaç hafta ben yorgunluktan öldüm bittim diye bağıran adamı aman küsmesin diye kesemedi. Gidecekse futbol bilgisinden değil bu sebepten gidecek. Keşke 2. adam olmayı kabul etse kendisi.

Emsal

80+ Silver
Dostum sen değil onlar otobüs çekecek sana zaten. Bunu da ilk maç yaptılar bu arada. Peşine bir kontra, Savunman sağda solda bek tutuyor. Merkezde Icardi topu aldı yürüdü gitti attı golü. E ne yapacaksın? İsmail sakat bu arada takımından haberin yok ayağı koptu adamın. Djiku 6 numara profiline çok da uygun bir isim (en azından sahip oldukların arasında) hem kesici, hem pasör, hem uzun top becerisi var, hem korner organizasyonlarına hakim. Gayet de oynar yani. Sana sebepleriyle düşüncenin yanlış olduğunu söylüyorum sen hala hücum futbolu cart curt diyorsun. Evet hücum futbolu göz zevki veriyor ama sana böyle büyük bir maçta oynatmazlar sana hücum futbolu falan. Beklerini ve kanatlarını kilitlerler, gol atma sistemindeki oyuncularıını kilitlerler bir şey de yapamazsın. Senin elinde böyle bir senaryoda kilit açacak en son oyuncun Perotti idi, ondan önce de Lens ve Valbuena. Muhtemelen yaşından birkaç kat fazla derbi maçı izlemişimdir bu arada. Şayet büyüğümsen de ciddiyim futbol günümüzde senin kafandaki gibi bir oyun değil.

İşte bu. Adam Dzekoyu kesemedi ya. Kaç hafta ben yorgunluktan öldüm bittim diye bağıran adamı aman küsmesin diye kesemedi. Gidecekse futbol bilgisinden değil bu sebepten gidecek. Keşke 2. adam olmayı kabul etse kendisi.
😅

kaşmerli oguz

80+ Silver
Dahası  
Reaksiyon skoru
919
İsim
oguz
İlgilendiği Kategoriler
pc toplama. hazır sistemler
Discord
kaan8765

ismailin sakat olduğunu biliyorum zaten ama ben şunu diyorum oynatma 6 numara bi şey kaybetmezsin bekler zaten sağlam illaki savunma yaparız eğer bala atmasak 0-0 bitcekti bu arada ben zaten valbuana cücesinide yüzsüz lenside izledim lensin oyununu beğeniyorum bi tek perotti zaten sakatlıktan oynayamadı bu sağlık ekibde sorunlu fbnin

fredin oyun bilgisi bu adamdan daha iyi

Emsal

80+ Silver
ismailin sakat olduğunu biliyorum zaten ama ben şunu diyorum oynatma 6 numara bi şey kaybetmezsin bekler zaten sağlam illaki savunma yaparız eğer bala atmasak 0-0 bitcekti bu arada ben zaten valbuana cücesinide yüzsüz lenside izledim lensin oyununu beğeniyorum bi tek perotti zaten sakatlıktan oynayamadı bu sağlık ekibde sorunlu fbnin

Hocam konunun ilk mesajında ben iyi yanlarını yazdım dediğin gibi oyun okuma yanı vs kötü yanlarını da yazdım

Hala ilk mesajdaki bilgiler bence gayet tutarlı

fenerlimühendis

80+ Bronze
Dahası  
Reaksiyon skoru
561
İsim
Ahmet Hakan

Ben durumlarına bakmıyorum. Eğer hücum futbolu oynayacaksan sahip olman gereken çilingir tip oyunculara örnek veriyorum. Galatasaray kapansaydı sen dünyanın en iyi hücum futboluyla yine bir şey yapamazdın. Kontradan atar çekilirlerdi. Fener ilk 20 dakika Djiku ile maçın kalanında orta saha - defans çizgisini kapatarak geriden pas oyunuyla olası atakları engelledi. Geriye gol bulmak kalıyordu o noktada da şanslıydık dediğin gibi. Gol olmasaydı zaten kaybedilmiş bir sezon bugün tescillenirdi en fazla çok da bir şey olmazdı.

Ruffian

80+ Silver
Dahası  
Reaksiyon skoru
1,141
İsim
Ahmet
İlgilendiği Kategoriler
Laptop, PC, Limitler
meteroloji uzmanı İsmail kartal taktikleri : Batshuayi gir oyuna kurtar maçı.

kaşmerli oguz

80+ Silver
Dahası  
Reaksiyon skoru
919
İsim
oguz
İlgilendiği Kategoriler
Discord
kaan8765
kardeşim biz maça resmen 3 stoper ile başlıyorsuz sonra bilmemne evladı hakem kırmızı veriyor hiç bi şey olmamış gibi devam ediyor neden çünkü o adamın orada görevi yok zaten gs iyi oynasaydı 4 tane yerdik
Şaka gibi bu mesajdan uyarı aldım bravo modlar

kaşmerli oguz

80+ Silver
Dahası  
Reaksiyon skoru
919
İsim
oguz
İlgilendiği Kategoriler
Discord
kaan8765
Hoş olmamış hocam o tabir , lâkin burdaki %90 yönetici gsli benim bildiğim
küfür kısaltması kullanamdım ya da argoda kullanmadım bilmemne dedim geçtim bana uyarı atmalarını sağlayacak bi madde yok

Yeni mesajlar Yeni Konu Aç      

SON KONULAR

Forum istatistikleri

Konular
988,971
Üyeler
156,414
Son üye
poem
Top Bottom