Neler Yeni

GTA 4 rezil bir oyun, midemi bulandırıyor

Aoruss

80+ Gold
En İyi Cevap
1
Dahası  
Reaksiyon skoru
6,891
İsim
Kagan
1619724195314.png

al buna kus üstüm kusmuk oldu ful

Margot Robbie

80+ Titanium
En İyi Cevap
2
Dahası  
Reaksiyon skoru
60,165
İsim
Margot Robbie
İlgilendiği Kategoriler
YKS, İskandinav mitolojisi
Optimizsayonu cidden leş bu arada, gta 4 ile gta 5'i aynı düzeydeki ayarlarda denediğimde gta 5 daha çok fps veriyordu ve çok daha güzel gözüküyordu.
Aynen. Şimdiye kadar ki oyunların optimizasyonu en kötülerin den biri GTA 4. En iyilerinden biri GTA 5. Önemli olan bir önceki seriden ders çıkarıp daha iyi bir şey yapmak. Rockstar bunu da yaptı zaten.

Fatih24

80+ Bronze
henüz oynamadım ama gördüğüm kadarıyla renk ve optimizasyon konusunda çok haklısın.

wass

80+ Bronze
Dahası  
Reaksiyon skoru
928
İsim
Kayra
İlgilendiği Kategoriler
HipHop
Twitter
wass015
Discord
wass#0315
GTA4'ün açık dünyası berbat olsa da, hikaye olarak en iyi GTA oyunlarından biri olduğunu düşünüyorum. Ayrıca fizik olarak da çok iyi bence.

Mr. Edri

80+ Platinum
En İyi Cevap
26
Dahası  
Reaksiyon skoru
23,309
İsim
.
Aynen. Şimdiye kadar ki oyunların optimizasyonu en kötülerin den biri GTA 4. En iyilerinden biri GTA 5. Önemli olan bir önceki seriden ders çıkarıp daha iyi bir şey yapmak. Rockstar bunu da yaptı zaten.
Umarım 6'da saçmalamazlar.

VorleN

80+ Silver
- Optimizasyon sorunları yıllarca sürdü. konsollarda 60 FPS çalışmaya daha yeni başladı. Çıkışından neredeyse 13 yıl sonra yani 😂🤣
- Oyun adeta lağıma bulanmış gibi. Yapacağınız renk paletini 🤮 Bir de gerçekçi olduğu için öyle diyenler var ahahahah.Kontrast ve yoğunluk arttırınca bile cidden şeye bulanmış gibi kalıyo yine de
- Oyunun görevleri tasarımdan ve zevkten uzak, aşırı yavan ve sıkıcı (n)
- Oyunun başından sonuna kadar amelelik yapıyoruz bildiğin. Kim ne derse öldür, takip et, şuraya götür, oraya götür, YETER BE! 😡
- Ana karakter tam bir odun. Cidden gram empati kurmanın imkanı yok, adam slav erkeklerinin bir araya gelmiş hali gibi
- GTA oyunlarının en iyi yanı olan açık dünya bu oyunda rezalet. GTA'yı, GTA yapan açık dünyadır. Açık dünyada yapacak bir şey yokkkkkk bu oyundaa
- Roman diye bir karakter var, allah ağzını yok etse de konuşamasa. Oyun boyu dır dır dır dır, sus ulan susss 😠
- Araba çeşitliliği rezalet. Cidden mod falan kurmazsanız her yere taksiyle gidesiniz geliyo
- Oyun aşırı sıkıcı. Bir ton sebep var bunun için. Birkaçını yazdım zaten
- Atmosfer rezalet. Gerçekten koskoca time square meydanını yapmışsınız ama in cin top oynuyor
Gta San Andreas'tan sonra en iyisi GTA 4. GTA 4 GTA oyunlarına farklı bir boyut kazandırmıştır hikaye bakımından da en gerçekçi oyun bence mekanikleri de çok hoş tek sorun oyunun havasının karanlık olması ama o bile güzel denebilir GTA 4 oyun motoru yapılmasaydı RDR2 ve GTA 5'te kullanılan oyun motoru olmayacaktı belki de bu iki oyun asla bu kadar büyük olmayacaktı..

Kamina

80+ Platinum
En İyi Cevap
1
bundan sonra kardesimsin
Mesaj otomatik birleştirildi:

Ya usta amelelik yapıyoz oyun boyu ne hikayesii
Valla hocam GTA San Andreas'ta saçma sapan maket uçak uçurma görevleri, yok uçağı kaçırıp öbür uçağın peşinden gitme görevleri, yok araba zıplatma görevleri gibi yok bölge ele geçirme görevleri yapacağıma GTA 4'te amelelik yaparım adam vururum. Zevkler ve renkler tartışılmaz tabi.

Psyduck

80+ Platinum
En İyi Cevap
16
Engelliyorum seni
ben ciddiydim. oyunu yapıldığı yıla göre değerlendirmek gerekli. 2008 yılında bundan daha iyi aksiyon ve açık dünya var mıydı tartışılır. ayrıca niko bize(türklere) gta5teki karakterlerin tamamından daha çok benziyor.

Margot Robbie

80+ Titanium
En İyi Cevap
2
Dahası  
Reaksiyon skoru
60,165
İsim
Margot Robbie
İlgilendiği Kategoriler
YKS, İskandinav mitolojisi
Yeni mesajlar Yeni Konu Aç