Neler Yeni

GTA 4 rezil bir oyun, midemi bulandırıyor

Muti

80+ Silver
En İyi Cevap
2
Dahası  
Reaksiyon skoru
1,777
İsim
Onur Muti
İlgilendiği Kategoriler
Mobil Bilgisayarlar, Apu sistemler, birazcık da gamepedler
Instagram
İg: @0nnurrr
Steam
https://steamcommunity.com/profiles/76561199119862888/
Discord
Muti#0817
Oyunun yonetmesinden degil, surekli amelelik yapmamizdan bahsetmis sanki.
Aynı şey değil mi nerdeyse? Gta v de aynı şekilde başka seriden diyelim ac odyssey yani orda da kim ne derse kesiyoruz biçiyoruz

Psyduck

80+ Platinum
En İyi Cevap
16
Optimizsayonu cidden leş bu arada, gta 4 ile gta 5'i aynı düzeydeki ayarlarda denediğimde gta 5 daha çok fps veriyordu ve çok daha güzel gözüküyordu.
gta 4ün 2008de, gta5in pc sürümü tamamen yenilenerek 2015te çıktı. sence de aradaki farkın sebebi bu olabilir mi acaba?

Mr. Edri

80+ Platinum
En İyi Cevap
26
Dahası  
Reaksiyon skoru
23,309
İsim
.
gta 4ün 2008de, gta5in pc sürümü tamamen yenilenerek 2015te çıktı. sence de aradaki farkın sebebi bu olabilir mi acaba?
GTA 5'i orta ayarlarda akıcı oynatan bilgisayarların gta 4'ü lowda 30 fps vermesi sence de garip değil mi?

Psyduck

80+ Platinum
En İyi Cevap
16
  • Beğen
Reaksiyonlar: java

radasamara

80+ Gold
Dahası  
Reaksiyon skoru
5,713
İsim
rada
Ne alaka usta
oynadım ve fikrimi belirtiyorum işte
böyle rezil bir şey olacağını bilsem oynamazdım zaten. Bitsin diye uğrastım bi saatten sonra
Renkler konusunda sana hak veriyorum, oyunu her ne kadar sevsemde içimi karartan koyu bir havası var.

• Beğen
Reaksiyonlar: java

Beren

80+ Gold
konsoldan direk port olanlar böyle malesef. hatta hiç pcye gelmeyenler bile var. mesela rdr1
Bu oyun çıktığı yılda sorunluydu
ps3, ps4, pc hepsinde de rezil çalışyordu. Bugün Steam'den sorun yaşayan kaç bin kişi var

Psyduck

80+ Platinum
En İyi Cevap
16
GTA 5'i orta ayarlarda akıcı oynatan bilgisayarların gta 4'ü lowda 30 fps vermesi sence de garip değil mi?
oyun konsol portu. emülasyon gibi bişey. o konuda başarılı olamadı. eski bilgisayarımda 4gb vrami 128mb olarak gösteriyordu.
Mesaj otomatik birleştirildi:

Bu oyun çıktığı yılda sorunluydu
ps3, ps4, pc hepsinde de rezil çalışyordu. Bugün Steam'den sorun yaşayan kaç bin kişi var
ps4 e hiç çıkmadı. ps3 ve 360 içinse kötü çalışmıyordu. ben ps3te uzun yıllar oynadım. 2013te gta5 çıkana kadar.

Maryo

80+ Platinum
En İyi Cevap
1
- Optimizasyon sorunları yıllarca sürdü. konsollarda 60 FPS çalışmaya daha yeni başladı. Çıkışından neredeyse 13 yıl sonra yani 😂🤣
- Oyun adeta lağıma bulanmış gibi. Yapacağınız renk paletini 🤮 Bir de gerçekçi olduğu için öyle diyenler var ahahahah.Kontrast ve yoğunluk arttırınca bile cidden şeye bulanmış gibi kalıyo yine de
- Oyunun görevleri tasarımdan ve zevkten uzak, aşırı yavan ve sıkıcı (n)
- Oyunun başından sonuna kadar amelelik yapıyoruz bildiğin. Kim ne derse öldür, takip et, şuraya götür, oraya götür, YETER BE! 😡
- Ana karakter tam bir odun. Cidden gram empati kurmanın imkanı yok, adam slav erkeklerinin bir araya gelmiş hali gibi
- GTA oyunlarının en iyi yanı olan açık dünya bu oyunda rezalet. GTA'yı, GTA yapan açık dünyadır. Açık dünyada yapacak bir şey yokkkkkk bu oyundaa
- Roman diye bir karakter var, allah ağzını yok etse de konuşamasa. Oyun boyu dır dır dır dır, sus ulan susss 😠
- Araba çeşitliliği rezalet. Cidden mod falan kurmazsanız her yere taksiyle gidesiniz geliyo
- Oyun aşırı sıkıcı. Bir ton sebep var bunun için. Birkaçını yazdım zaten
- Atmosfer rezalet. Gerçekten koskoca time square meydanını yapmışsınız ama in cin top oynuyor
2 eksiği var gözümde bence
1-kamera açısı
2-renk paleti kalan her şeyi güzel bence

Top Bottom