Neler Yeni

Yardım gta 5 fps sorunu????

TahaCel

80+ Gold
Dahası  
Reaksiyon skoru
9,465
İsim
Taha yücel
Uv nedir ? Bende o ekran kartindan siparia verdimde bilgi almaya calisiyorum fazla isinmamis kasan nedir ama kis ayindayiz =)
uv nedir çok bilgim yok ben @kandes22 ile yaptım o bilir bildim kadar voltaj düşürüyoruz sıcaklık düşüyor performans kaybı olmuyor
ekran kartı gayet güzel alabilirsin
kasam:aercool airhawk duo belki ondanda olabilir kasamın soğutması çok iyi
ben pcyi yazın aldım sıcaklıklar aynıydı zaten bizim ev sıcak olduğu için bişey fark etmedi yazın daha serin ev hatta :D

kandes22

80+ Platinum
En İyi Cevap
13
Uv nedir ? Bende o ekran kartindan siparia verdimde bilgi almaya calisiyorum fazla isinmamis kasan nedir ama kis ayindayiz =)

Nvida kartlar en kötü silikonda bile çalışacak şekilde ayarlıdır, en kötü gelme ihtimali aşırı düşük, yaptığım gözlemlere göre de GPU'ların silikonu genelde benzer oluyor.

Biz en kötü silikonda bile çalışacak kartı silikona bağlı olarak belli bir voltaja ayarlıyoruz ve sıcaklık düşüyor.

(Can)

80+ Bronze
Nvida kartlar en kötü silikonda bile çalışacak şekilde ayarlıdır, en kötü gelme ihtimali aşırı düşük, yaptığım gözlemlere göre de GPU'ların silikonu genelde benzer oluyor.

Biz en kötü silikonda bile çalışacak kartı silikona bağlı olarak belli bir voltaja ayarlıyoruz ve sıcaklık düşüyor.
Tm seni takip ediyorum kasam geldigi zaman seninle iletisime gecicem ben hic anlamam uv falan uardimci olursan sevinirim ekrankarti gigabyte rtx 2060 oc kasa msi mag forge 100m ins fazla isinmaz ekrankarti

keroc47

80+ Bronze
Dahası  
Reaksiyon skoru
217
İsim
keremcan dayı
gta 5 de görev yaparken bazı yerlerde nadiren fps çok düşüyor ama sadece görevdeyken mesela daha bügün heist görevinde sualtıyla bişey arıyorduk denizin altında fps 70 80 derine inince 10 saniye felan fps 36 felan oluyor
ve haritaya girerken drop yiyorum 3 saniye felan düzeliyor sonra bu sorun oyunu ilk actımda oluyor sonra düzeliyor
görevde olmadım zaten fpsim min 75 max 109 değişyor
oyun ayarlarım:Alıntıyı görüntüle

Alıntıyı görüntüleAlıntıyı görüntüle
x8 olanı düşür biraz daha yüksek fps alırsın

Top Bottom