Neler Yeni

GTA V den banmı yedim

Dahası  
Reaksiyon skoru
13
İsim
Toprak
Merhabalar direk konuya giricem 30 aralıkta hile açtım 31aralıkta yani dün oyuna girdiğimde activation required hatası aldım enter a basınca normalde home tuşuyla girdiğimiz menu açıldı ve aktivasyon kodu istedi ama bende kod filan yok oyunu stemaden almıştım bunun yüzünden
story e bile giremiyorum storydede mod kurmuştum belki ondandır diyerkten şimdi oyunu tekrar yüklüyorum şimdiden teşşekürler
(Not:steamden oyunu doğruladım gene olmadı)

MamiKK

80+ Silver
Dahası  
Reaksiyon skoru
1,022
İsim
Muhammed
İlgilendiği Kategoriler
Ekran Kartı, AnaKart, İşlemci
Merhabalar direk konuya giricem 30 aralıkta hile açtım 31aralıkta yani dün oyuna girdiğimde activation required hatası aldım enter a basınca normalde home tuşuyla girdiğimiz menu açıldı ve aktivasyon kodu istedi
ama bende kod filan yok oyunu stemaden almıştım bunun yüzünden story e bile giremiyorum storydede mod kurmuştum belki ondandır diyerkten şimdi oyunu tekrar yüklüyorum şimdiden teşşekürler
Ban değildir ban olunca direkt online a giremeyorsun ve ekranında banlı olduğun yazıyor moddan olabilir

misfit

80+ Silver
En İyi Cevap
4
Dahası  
Reaksiyon skoru
2,590
İsim
misfit
qwerty

Son düzenleme:

MamiKK

80+ Silver
Dahası  
Reaksiyon skoru
1,022
İsim
Muhammed
İlgilendiği Kategoriler
launcherdaki e posta adresinizi kontrol edebilirsiniz ban yediyseniz e postada geliyor

Dahası  
Reaksiyon skoru
518
İsim
Paşadöner
Merhabalar direk konuya giricem 30 aralıkta hile açtım 31aralıkta yani dün oyuna girdiğimde activation required hatası aldım enter a basınca normalde home tuşuyla girdiğimiz menu açıldı ve aktivasyon kodu istedi ama bende kod filan yok oyunu stemaden almıştım bunun yüzünden
story e bile giremiyorum storydede mod kurmuştum belki ondandır diyerkten şimdi oyunu tekrar yüklüyorum şimdiden teşşekürler
İnşallah yersin

MamiKK

80+ Silver
Dahası  
Reaksiyon skoru
1,022
İsim
Muhammed
İlgilendiği Kategoriler
TEŞŞEKÜRLER BAN YEMEMİŞİM
Rica ederim dostum, senden ricam başkalarını etkileyecek hile yapma, para vs yapabilirsin herkes gibi ama başkalarının oyun zevkinin içine etme lütfen, iyi akşamlar mutlu yıllar

Dahası  
Reaksiyon skoru
13
İsim
Toprak
Yememişsin ama umarım yersin.
invate only de oynurum
Rica ederim dostum, senden ricam başkalarını etkileyecek hile yapma, para vs yapabilirsin herkes gibi ama başkalarının oyun zevkinin içine etme lütfen, iyi akşamlar mutlu yıllar
dediğim gibi invate only de oynuyorum yeni başladım sayılır ztn oyuna sizede mutllu yılar

Dahası  
Reaksiyon skoru
301
İsim
Tekirdağlı Erşan Kuneri
senin gibiler yüzünden gta 5 i sildim.zaten zar zor bağlanıyordu serverlara birde girdimi adam ölümsüz.yemideysende ye banı

Yeni mesajlar Yeni Konu Aç      

SON KONULAR

Forum istatistikleri

Konular
928,565
Üyeler
145,204
Son üye
Pilosed
Top Bottom