Neler Yeni

Gta V Görev gelmiyor

Dahası  
Reaksiyon skoru
0
İsim
Mehmet Koçak
Merhaba Formunuzda yeniyim bir sorunum var Gta v de 3 karakterde de görev gelmiyor başka forumlar da araştırdım nerdeyse hepsinde 4 kapılı bir araç çalıp tenha biryere koymamı ve sonra Mark Getaway Location yazısı çıkacağını söyledi ancak olmadı franklin ile 10 15 tane arabayla denedim sol üstte bildirim bile gelmiyor Yazım birazcık karmaşık olduysa özür dilerim Oyunu Epicgames'tenn oynuyorum.

Prof ESL

80+ Gold
En İyi Cevap
2
SS AT
Merhaba Formunuzda yeniyim bir sorunum var Gta v de 3 karakterde de görev gelmiyor başka forumlar da araştırdım nerdeyse hepsinde 4 kapılı bir araç çalıp tenha biryere koymamı ve sonra Mark Getaway Location yazısı çıkacağını söyledi ancak olmadı franklin ile 10 15 tane arabayla denedim sol üstte bildirim bile gelmiyor Yazım birazcık karmaşık olduysa özür dilerim Oyunu Epicgames'tenn oynuyorum.
ss at

Prof ESL

80+ Gold
En İyi Cevap
2
neyin ss ni atayım
hangi görev ve hatayı
Mesaj otomatik birleştirildi:

Yasin / EsquaReD

80+ Silver
Dahası  
Reaksiyon skoru
2,015
İsim
Yasin
Telefonlardan gelen mailleri kontrol et. Eğer bir arabaya binince sol üstte bildirim geliyorsa o arabayı gizli bir yere götürüp park edeceksin daha sonra mark gateway falan yazcak 3 karekterden herhangi birini arayacaksın görev başlamış olacak gerisi gelir zaten.

Dahası  
Reaksiyon skoru
0
İsim
Mehmet Koçak
  • Konu Sahibi Konu Sahibi
sol üstte bildirim gelmiyor

Yeni mesajlar Yeni Konu Aç      

SON KONULAR

Forum istatistikleri

Konular
982,582