Neler Yeni

️‍🔥 GTA VI [ PS5 - XBOX Series X/S ] Çıkış Yapacak Resmi Haber !

Yunus274

80+ Silver
Dahası  
Reaksiyon skoru
2,388
İsim
Yunus
İlgilendiği Kategoriler
Konsollar ve Bilgisayar Donanım
Hem Ps5 kullandım hem Xbox Series X.Fakat suan ikisnide saatım fakat Xbox Series X konsolununu geri alıcağım.Bu arada bilmeden konuşma fanboy değilim iki cihazıda kullandım Xbox grafik olarak daha iyi zaten özel oyunları oynadığım için ve daha güçlü olduğu için ps5 alacağım.Call Of Duty Warzone oyununda aradaki farkı anlatamam.He şuda var mesela Hogwars daha iyi çalıştı Ps5 te.
Mesaj otomatik birleştirildi:

Series S çöp fakat X değil bu arada Ps5 senin yurt dışı mı yurt içi mi?
KNK Xbox Series X grafik veya performans olarak PS5'den bırak iyi olmayı daha doğru dürüst kendi özel oyunlarını oynatamıyor lütfen bana öğretme hangi cihazın daha iyi hangi cihazın daha kötü olduğunu uzatmayalım bu konuyu boşu boşuna çünkü kim girdiyse iddiaya sonu hüsran oldu soncunda benim haklı olacağım bir konuşma yapmayalım boştan yere.

Benim cihazım Avrupa bölgesinde satılan PS5 CFI-1216A versiyonu kısaca TR de satılan cihazın aynısı yani.

Son düzenleme:
KNK Xbox Series X grafik veya performans olarak PS5'den bırak iyi olmayı daha doğru dürüst kendi özel oyunlarını oynatamıyor lütfen bana öğretme hangi cihazın daha iyi hangi cihazın daha kötü olduğunu uzatmayalım bu konuyu boşu boşuna çünkü kim girdiyse iddiaya sonu hüsran oldu soncunda benim haklı olacağım bir konuşma yapmayalım boştan yere.

Benim cihazım Avrupa bölgesinde satılan PS5 CFI-1216A versiyonu kısaca TR de satılan cihazın aynısı yani.
Neyse öyledir arada 2 tleflops var optimizasyona bakar o iş.Yarın gta6 için ps5 alacağım önceden kullandığım cihaz fakat sadece özel oyunları oynadım ve bir kaç oyun daha oynamak için Xbox yerine ps5 alacağım kalitesini biliyorum ama 3.parti oyunlarda memnunmusun bazı oyunlar 30 fps çalışıyormuş 30 fps gta 6 çıkarsa oynanır mı?Kosnolda 30 fps daha iyide oynanabilir mi?

@Yunus274

-Series S e bile geliyormuş öyle söyleniyor PC ye 2026 yada 2027 de çıkış yapacakmış. [ Bence 2026 Nisan ]

-GTA VI Traileri PS5 konsolundan kayıt edilerek oluşturulmuş.

-GTA VI PS5 PRO ile Bundle olarak satışa çıkarılcağı söyleniyor [ söylenti ]

-12 aralıkda ön sipariş açılacağı söyleniyor [ söylenti ] eğer doğruysa almak isteyen alsın 2025 de dolar kurunu beklemeyin.
Hocam trailerin Ps5 ile çekildiği yazmıyor.

Yunus274

80+ Silver
Dahası  
Reaksiyon skoru
2,388
İsim
Yunus
İlgilendiği Kategoriler
Neyse öyledir arada 2 tleflops var optimizasyona bakar o iş.Yarın gta6 için ps5 alacağım önceden kullandığım cihaz fakat sadece özel oyunları oynadım ve bir kaç oyun daha oynamak için Xbox yerine ps5 alacağım kalitesini biliyorum ama 3.parti oyunlarda memnunmusun bazı oyunlar 30 fps çalışıyormuş 30 fps gta 6 çıkarsa oynanır mı?Kosnolda 30 fps daha iyide oynanabilir mi?

Hocam trailerin Ps5 ile çekildiği yazmıyor.
Şöyle söyleyeyim üçüncü parti oyun oynayabileceğin en iyi platform PS5 zaten sadece Xbox Series X den iyi performans vermiyor PC den falan da daha iyi performans veriyor oyunlarda PS5 ve evet çok memnunum performansından PS5'e yarın GTA VI da çıksa emin ol 60 FPS modu olur sen eğer 30 FPS den çok nefret ediyorsan tamamen kurtulmak istiyorsan da sana bu monitörü önerebilirim bu ürünü alırsan 30 FPS falan hayatında bir daha olmaz.

GTA VI fragmanı PS5'de kayıt edildi doğru söylüyor Semih.

Rockstar Games baya uzun süredir Sony ile partner zaten her oyun fragmanları PlayStation konsollarında kayıt edilip yayınlanıyor ve ana konsol olarak PlayStation temel olarak seçiliyor örnek şu an GTA VI kaynağını kayıp ettim bulamadım da çünkü şu an GTA VI'ya HYPE çok yüksek olduğundan oyunun fragmanındaki detaylar ile konuşuyor herkes ortalık sakinleşince tekrardan haber yaparlar şimdilik örnek olarak sana GTA V ve RDR 2'yi atıyorum iyi oku

Bu arada PC sistemimin özellikleri de bu.
Intel Core i7 İşlemci
Corsair Vengeance RGB Pro 2x16 32 GB RAM
AMD RX 6700XT 12GB Ekran kartı
1TB SSD 2TB HDD
ASUS ROG Anakart
NZXT Asus Rog Özel Üretim Kasa
Evga 750W Gold PSU

Son düzenleme:

PaLaaX

80+ Silver
Dahası  
Reaksiyon skoru
2,784
İsim
𝓐𝓭ı 𝓨𝓸𝓴 𝓝𝓪𝓶ı 𝓥𝓪𝓻
Discord
𝑃𝑎𝐿𝑎𝑎𝑋#7322
Hem donanımsal hem de yazılımsal olarak tüm piyasayı domine edecektir bu oyun...

The Semih

80+ Silver
Şöyle söyleyeyim üçüncü parti oyun oynayabileceğin en iyi platform PS5 zaten sadece Xbox Series X den iyi performans vermiyor PC den falan da daha iyi performans veriyor oyunlarda PS5 ve evet çok memnunum performansından PS5'e yarın GTA VI da çıksa emin ol 60 FPS modu olur sen eğer 30 FPS den çok nefret ediyorsan tamamen kurtulmak istiyorsan da sana bu monitörü önerebilirim bu ürünü alırsan 30 FPS falan hayatında bir daha olmaz.

GTA VI PS5'den alındı görüntü doğru söylüyor Semih.

Rockstar Games baya uzun süredir Sony ile partner zaten her oyun fragmanları PlayStation konsollarında kayıt edilip yayınlanıyor ve ana konsol olarak PlayStation temel olarak seçiliyor örnek şu an GTA VI kaynağını kayıp ettim bulamadım da çünkü şu an GTA VI'ya HYPE çok yüksek olduğundan oyunun fragmanındaki detaylar ile konuşuyor herkes ortalık sakinleşince tekrardan haber yaparlar şimdilik örnek olarak sana GTA V ve RDR 2'yi atıyorum iyi oku
Hem donanımsal hem de yazılımsal olarak tüm piyasayı domine edecektir bu oyun...

Fragman detaylı inceleyen kanallar oyunda Ray Tracing ve Mash Shading olduğunu söylüyor, alttaki görüntüde RT nin olduğu çok belli.

1701980628344.png

1701980466023.png

Yunus274

80+ Silver
Dahası  
Reaksiyon skoru
2,388
İsim
Yunus
İlgilendiği Kategoriler
Fragman detaylı inceleyen kanallar oyunda Ray Tracing ve Mash Shading olduğunu söylüyor, alttaki görüntüde RT nin olduğu çok belli.

Alıntıyı görüntüle
Aynen Digital Foundry videosunu bende izledim oyun baya iyi duruyor ve oyun çıktığında bundan iki tık daha iyi olacağı gerçeğini biliyoruz HYPE tavan yani.

The Semih

80+ Silver
Digital Foundry videosunu izledim oyun baya iyi duruyor ve oyun çıktığında bundan iki tık daha iyi olacağı gerçeğini biliyoruz HYPE tavan yani.
Zaten Rockstar hiçbir oyununda Downgrade yapmamış aksine Upgrade yapıyor kanıtlarını önceden koyduk ikimizde

Yunus274

80+ Silver
Dahası  
Reaksiyon skoru
2,388
İsim
Yunus
İlgilendiği Kategoriler
Zaten Rockstar hiçbir oyununda Downgrade yapmamış aksine Upgrade yapıyor kanıtlarını önceden koyduk ikimizde
Aynen artık GTA VI ikinci fragmanı 2024 ortalarında veya sonuna doğru gelir bakalım ikinci fragmanda bize ne gösterecekler.

Yunus274

80+ Silver
Dahası  
Reaksiyon skoru
2,388
İsim
Yunus
İlgilendiği Kategoriler
Tahminim aksiyon ağırlıklı hikaye tarafından trailer olabilir.
Bende öyle tahmin ediyorum çünkü ilk fragmanda göremedik aksiyon çok yüksek ihtimal ikinci fragmana sakladılar.

Necromancerr

80+ Gold
En İyi Cevap
1
Dahası  
Reaksiyon skoru
3,755
İsim
Emre
Discord
necromancerr
Bende öyle tahmin ediyorum çünkü ilk fragmanda göremedik aksiyon çok yüksek ihtimal ikinci fragmana sakladılar.
Bence Aksiyon olucak ancak hikayeden spoiler vermek istemezler hype bu kadar tavanken (gerçi sonraki sene ne olur durum bilemem)

Yeni mesajlar Yeni Konu Aç      

SON KONULAR

Forum istatistikleri

Konular
912,621
Üyeler
141,609
Son üye
Aliulgr
Top Bottom