Neler Yeni

️‍🔥 GTA VI [ PS5 - XBOX Series X/S ] Çıkış Yapacak Resmi Haber !

DR. BİYOLOJİ

80+ Platinum
Dahası  
Reaksiyon skoru
7,733
İsim
kilan embappe
Aralıkta ön sipariş mi? 2024 aralıkdan bahsediyoruz herhalde.

Oyun ertelenmesi kesin gibi zaten.

Marianoly

80+ Gold
En İyi Cevap
1
Ps 5 alır oynarım ne gerek var 1 sene PC ye beklemeyi

asko56

80+ Silver
SERİES S İMPARATOR EDİT SERİ

Carlo

80+ Silver
En İyi Cevap
1
Xbox Series S geliyor olması oyunun iyi çalışacağı anlamına gelmez ben Baldur's Gate 3 vakasından sonra geleceğinden bile şüpheliyim.
Nintendo Switch'e çıkan Mortal Kombat 1 gibi bir şey olursa gelir Series S'e. Onun dışında PlayStation 5 GTA 6 Edition, Xbox Series X GTA 6 Edition. Bir de aksesuar falan dedin mi tamam. Oğlanın nişanını yaptık bugün. :)

Son düzenleme:

meth4sX

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
167
İsim
ahmet alaca
Konsollar da patlama yaşanır satışlar da
Amaçta , sözleşmeler de , o yöndedir zaten adım gibi eminim. Yoksa neden aynanda sürmesinler ki. Pc ye geldiği gibi bir şekilde crackleyecekler onu çünkü.

cchavo

80+ Bronze
Dahası  
Reaksiyon skoru
268
İsim
ibrahim ahıskalı
ben gene 8 9 sene bekleyip epic abimden bedavaya almayı düşünüyorum

Carlo

80+ Silver
En İyi Cevap
1
Xbox Series S gibi bir çöpe bu oyun gelse bile iyi çalışacağını hayal bile etmeyin konsol çıktığından beri daha doğru dürüst oyunlarda performans veremiyor konsolun ana çözünürlüğü 700-800p olmuş bunun üzerini gördüğü oyunlar nadir.

Aynen bu arada max vereceği performans bu.
Series S için gelecekse PS4 Pro'ya da gelir zaten. Yine bir Bulder's Gate III vakası olacak gibi ama dur bakalım.

Son düzenleme:

asko56

80+ Silver
Xbox Series S gibi bir çöpe bu oyun gelse bile iyi çalışacağını hayal bile etmeyin konsol çıktığından beri daha doğru dürüst oyunlarda performans veremiyor konsolun ana çözünürlüğü 700-800p olmuş bunun üzerini gördüğü oyunlar nadir.
Mesaj otomatik birleştirildi:

Aynen bu arada max vereceği performans bu.
Mesaj otomatik birleştirildi:

Evet Grand Theft Auto VI fragmanının PS5 üzerinden kayıt alınarak hazırlandığı söyleniyor zaten Grand Theft Auto VI'nın ana platformu PS5 Rockstar Games baya uzun süredir Sony ile partner zaten her oyun fragmanları PlayStation konsollarında kaydedilip yayınlanıyor ve ana konsol olarak PlayStation temel olarak seçiliyor PS5 Grand Theft Auto VI'nın en iyi çalışacağı platform.

hadi yunus kıvırma series s e gelicek oyun bunu sen de biliyorsun series s e oyun gelmez ise zaten olay çıkar ms tarafından her türlü gelicek boş hayal diye bir durum yok.

zaten take 2 nun yazısında dedigi gibi xbox series x ve s diyor olay kapanmıştır.

Aykut D.

80+ Gold
2030 a kadar gta 6 yı unutun nokta

Yeni mesajlar Yeni Konu Aç      

SON KONULAR

Forum istatistikleri

Konular
990,847
Üyeler
156,687
Son üye
lama