Neler Yeni

️‍🔥 GTA VI [ PS5 - XBOX Series X/S ] Çıkış Yapacak Resmi Haber !

asko56

80+ Silver
Grand Theft Auto VI İçin Yayınlanan Fragman Kayıtı PS5'den Alındı Yani İzlediğiniz Videoda Oyun PS5'de çalışıyor.

Microsoft kim :kekw: :kekw: :kekw: ağlar durur Baldur's Gate 3 için kendi Xbox oyun geliştirme ekibini yolladılar bir şey olmadı 2024'e giriyoruz hala Baldur's Gate 3'ü Series S çöpünde çalıştırmaya çalışıyorlar sence bu grafikleri gördükten sonra oyun gelse bile iyi çalışacağını hayal edebiliyor musun gerçekçi olun biraz.

Xbox Series S GTA V 1080p performans modunda bile sabit 60FPS çalıştırmıyor. Zaten biliyorsunuz GTA V'in Series S versiyonunda adamlar RTX özeliklerinin hepsini kaldırmışlardı konsolun gücü yetmediği için konsol çöp patates adamlar şaka gibi GTA VI'nın gelirse iyi çalışacağını falan hayal ediyorlar lan bu oyun PS3 oyunu sabit 60 çalıştıramamış ve yeni nesil ile gelen her özellik de yok RTX yansıma RTX gölge siz neyden bahsediyorsunuz. :kekw: :kekw: :kekw: :kekw: :kekw:
adsiz7-jpg.409775

adsiz8-jpg.409777

Hala gerçekten bu çöpün iyi çalıştıracağına inanıyor musun @asko56 fancılığı bir kenara bırak dürüstçe cevap ver.

senin kadar koyu fanboy degilim adı üstünde 300 dolarlık series s ne olursa olsun gta 6 yı açıcak oynatacak zaten series s i alan performans olarak ne alacagını bilerek alıyor üstüne gta 5 gibi bir oyun da 30 fps sırıtmaz çünkü hikaye modu oynuyorsun 100 fps alsan ne olucak 30 da oynar bitirirsin amaç o hikayeyi deneyimlemek aynı rdr 2 gibi düşün bu kadar nefret olmaz bizde ps5 öneriyoruz yeri geldiginde ama series s de oyun oynatabiliyor üstüne 2025 de sadece 3 konsola oyun gelicek bunuda unutmayalım.

asmarena6

80+ Bronze
Dahası  
Reaksiyon skoru
469
İsim
Berk Era
Koskoca Rockstarın artık şu araba lisanslarını alması lazım ya. Hala aynı sabre turbo görmekten sıkıldık :D

Jacket

80+ Silver
senin kadar koyu fanboy degilim adı üstünde 300 dolarlık series s ne olursa olsun gta 6 yı açıcak oynatacak zaten series s i alan performans olarak ne alacagını bilerek alıyor üstüne gta 5 gibi bir oyun da 30 fps sırıtmaz çünkü hikaye modu oynuyorsun 100 fps alsan ne olucak 30 da oynar bitirirsin amaç o hikayeyi deneyimlemek aynı rdr 2 gibi düşün bu kadar nefret olmaz bizde ps5 öneriyoruz yeri geldiginde ama series s de oyun oynatabiliyor üstüne 2025 de sadece 3 konsola oyun gelicek bunuda unutmayalım.
Adam hala 30 FPS çalışır 300 dolar konsol yazmış o kadar şey yazdıktan sonra TM KNK ne diyorsan aynen deyip geçeğim uzatmaya gerek yok çıktığında görürsün.

asko56

80+ Silver
Adam hala 30 FPS çalışır 300 dolar konsol yazmış o kadar şey yazdıktan sonra TM KNK ne diyorsan aynen deyip geçeğim uzatmaya gerek yok çıktığında görürsün.
Yunus daha oyun çıkmadan series s e don biçmen saçma çıkar oyun dedigin gibi olur derim yunus haklı ama ortada detay adına hiçbir halt yok bir tane fragmandan series s kötülemen yanlış oyun ile ilgili tüm detaylar çıkar o zaman istedigin gibi eleştirebilirsin oyun çıkmadan yapacagımız her yorum ben dahil zırva olucaktır rockstar dan direk bilgi almıyorsan beklmekten başka çaremiz yoktur.

Jacket

80+ Silver
Yunus daha oyun çıkmadan series s e don biçmen saçma çıkar oyun dedigin gibi olur derim yunus haklı ama ortada detay adına hiçbir halt yok bir tane fragmandan series s kötülemen yanlış oyun ile ilgili tüm detaylar çıkar o zaman istedigin gibi eleştirebilirsin oyun çıkmadan yapacagımız her yorum ben dahil zırva olucaktır rockstar dan direk bilgi almıyorsan beklmekten başka çaremiz yoktur.
@asko56 ben bu konsolu sence bir tane sebep için mi kötülüyorum lütfen yapma KNK.
Grand Theft Auto V Xbox Series S de doğru dürüst performans vermiyordu.
Xbox Series S GTA V 1080p performans modunda bile sabit 60FPS çalıştırmıyor. Zaten biliyorsunuz GTA V'in Series S versiyonunda adamlar konsolun gücü yetmediği için GTA V yeni nesil versiyonunda reklamı yapılan tüm RTX özeliklerinin hepsini kaldırmışlardı konsolun gücü yetmediği için GTA VI'nın gelirse iyi çalışacağını falan hayal eden var ise boşa etmesin GTA V aslen PS3 oyunu olduğu halde sabit 60 çalıştıramamış ve yeni nesil ile gelen her özellik de kaldırdıkları halde RTX yansıma RTX gölge olmadığı halde.
adsiz7-jpg.409775

adsiz8-jpg.409777

Sadece Xbox Series S konsolunda GTA V kötü çalıştırmıyor konsol çıktığından beri her oyun rezalet bir şekilde performans veriyor konsolda 700-800p konsolun ana çözünürlüğü zaten bunun üzerini gördüğü oyunlar nadir Baldur's Gate 3 çıktı oyun hala Xbox konsollarına gelmedi çünkü Xbox Series S oyunu çalıştıramıyor işin komik yanı Xbox kendi oyun geliştirici ekibini Larian Studios ekibine yardım etmesi için yolladığı halde hala çalıştırmadılar.

Xbox Series X çöpü çok mu iyi derseniz o da Xbox Series S çöpünün laciverti derim her oyunda PS5'in gerisinde kalan bir konsol PS5 her oyunda çözünürlük ve performans olarak eziyor kısaca

İşin özeti GTA VI'yı bekliyor ve düzgün bir şekilde oynamak istiyorsanız gidin PS5 alın.

Son düzenleme:

HacıSOFU

80+ Platinum
Dahası  
Reaksiyon skoru
9,513
İsim
Hacı
GOD OF WAR II çıkmadı daha PC ye desene 2027 den önce çıkmayacak...

asko56

80+ Silver
@asko56 ben bu konsolu sence bir tane sebep için mi kötülüyorum lütfen yapma KNK.
Grand Theft Auto V Xbox Series S de doğru dürüst performans vermiyordu.
Xbox Series S GTA V 1080p performans modunda bile sabit 60FPS çalıştırmıyor. Zaten biliyorsunuz GTA V'in Series S versiyonunda adamlar konsolun gücü yetmediği için GTA V yeni nesil versiyonunda reklamı yapılan tüm RTX özeliklerinin hepsini kaldırmışlardı konsolun gücü yetmediği için GTA VI'nın gelirse iyi çalışacağını falan hayal eden var ise boşa etmesin GTA V aslen PS3 oyunu olduğu halde sabit 60 çalıştıramamış ve yeni nesil ile gelen her özellik de kaldırdıkları halde RTX yansıma RTX gölge olmadığı halde.
adsiz7-jpg.409775

adsiz8-jpg.409777

Sadece Xbox Series S GTA V kötü de çalıştırmıyor konsol çıktığından beri her oyun rezalet bir şekilde performans veriyor konsolda 700-800p konsolun ana çözünürlüğü zaten bunun üzerini gördüğü oyunlar nadir Baldur's Gate 3 çıktı oyun hala Xbox konsollarına gelmedi çünkü Xbox Series S oyunu çalıştıramıyor işin komik yanı Xbox kendi oyun geliştirici ekibini Larian Studios ekibine yardım etmesi için yolladığı halde hala çalıştırmadılar.

Xbox Series X çöpü çok mu iyi derseniz o da Xbox Series S çöpünün laciverti derim her oyunda PS5'in gerisinde kalan bir konsol PS5 her oyunda çözünürlük ve performans olarak eziyor kısaca

İşin özeti GTA VI'yı bekliyor ve düzgün bir şekilde oynamak istiyorsanız gidin PS5 alın.

Tamam yunus sana ne söylersem evirip çevirip xbox series çöp ps5 süper düper demeye devam ediyorsun dedigimi anladıgını düşünmüyorum

ben senle tartışmıyorum sana diyorum çıkmamış oyun hakkında yaptıgın yorum yanlış

Üstüne gta 5 2013 de çıkmış bri oyun ps3-xbox 360 ps4-xbox one xbox series ve ps5 e geldi bu kadar varyasyonu olan 10 defa optimize edilmesi gereken bir oyun 30 fps çalısıyor ise bu rockstar games in sorunudur.

Üstüne baldurs gate meselesinde larian series s sayesin de yeni bir optimizasyon yöntemi keşfettgini series s sayesinde ps5 e ve series x e faydalı bir yöntem ile fps i arttırmayı buldugunu söyledi bunları es geçip direk series s çöp demek ne kadar dogru series s sayesinde geliştiriciler hiç ugraşmayacakları kadar ugraşıp yeni optimizasyon yöntemleri geliştirebiliyor.

Jacket

80+ Silver
C4, Çöp Gibi Bilgi İçermeyen Tabirler
Tamam yunus sana ne söylersem evirip çevirip xbox series çöp ps5 süper düper demeye devam ediyorsun dedigimi anladıgını düşünmüyorum

ben senle tartışmıyorum sana diyorum çıkmamış oyun hakkında yaptıgın yorum yanlış

Üstüne gta 5 2013 de çıkmış bri oyun ps3-xbox 360 ps4-xbox one xbox series ve ps5 e geldi bu kadar varyasyonu olan 10 defa optimize edilmesi gereken bir oyun 30 fps çalısıyor ise bu rockstar games in sorunudur.

Üstüne baldurs gate meselesinde larian series s sayesin de yeni bir optimizasyon yöntemi keşfettgini series s sayesinde ps5 e ve series x e faydalı bir yöntem ile fps i arttırmayı buldugunu söyledi bunları es geçip direk series s çöp demek ne kadar dogru series s sayesinde geliştiriciler hiç ugraşmayacakları kadar ugraşıp yeni optimizasyon yöntemleri geliştirebiliyor.

Ben kendim bir şey uydurmuyorum Xbox Series S veya X konsollarına ne çıktıysa kötü çalışıyor ama göreceğiz zaten çıktığında uzatmaya gerek yok aynen.

Attığınız konuyu açan adam bu foruma da geldi baya sıkıntılı bir arkadaş @mehmet_10 adam ile o kadar uzun konuştu ki bir şey bildiği anladığı yok kafayı Series S çöpü ile bozmuş bir arkadaşın yorumlarını da kaynak olarak almanı önermem.
Screenshot.png

Benim kayanak olarak aldığım kanal ise zaten Digital Foundry.

Son düzenleme:

-°°-Aquaman-°°-

80+ Bronze
Dahası  
Reaksiyon skoru
581
İsim
Aziz
Xbox Series S gelemez boş hayal bu grafiklerde Xbox Series S çöpü 1 kare çalıştırmaz.
ben bu grafiklerde olacağını hayal etmedim ki oyunun grafikleri inanılmaz derecede iyi.

Evet PS5 PRO ile bir paket olarak çıkma olasılığı çok yüksek.

Ben ön sipariş olsa şu an bile vermiştim ne zaman açılırsa ön sipariş de
Hocam ps5 pro nasıl acaba beee şimdiden meraklandim agaaa

Top Bottom