Neler Yeni

İnceleme GTA: Vice City inceleme

Sıradaki oyun ne olsun?

• Oy kullanan toplam üye
    10

Earwven

80+ Bronze
Dahası  
Reaksiyon skoru
1,226
İsim
Ali

Türk DRK

80+ Bronze
Dahası  
Reaksiyon skoru
930
İsim
‏‏‏‏‏‏‏‏ ‏‏‏‏‏‏Türk DRK
İlgilendiği Kategoriler
Undertale,evcil hayvanlar, film, dizi, oyun
Zaten halihazırda bu incelemeden binlerce bulabilirsin. Oyunu oynamayan kişi sayısı neredeyse yok denecek kadar az. Gereksiz bir konuydu benim gözümde.
Onu bunu boşver diğer oyun ne olsun?

Earwven

80+ Bronze
Dahası  
Reaksiyon skoru
1,226
İsim
Ali

radasamara

80+ Gold
Dahası  
Reaksiyon skoru
5,713
İsim
rada
Vay be GTA VİCE CİTY duygulandım bunu yapmana da çok sevindim çocukluğumun ve küçüklüğümü hatırladım meydan da bir internet cafe vardı o zamanlar hep gider oynardım Vice City San Andreas cs 1.6 1.5 sonra da bana hediye alınan bir bilgisayarı getirdin aklıma böyle rehberlerin devamını dilerim.
Bende gta 3 veya san andreas incelemesi yapmayı düşünüyorum umarım güzel olur.

AfniSoDeadly

80+ Silver
En İyi Cevap
1
Dahası  
Reaksiyon skoru
1,644
İsim
Burak Tokgöz

EMREG

80+ Platinum
En İyi Cevap
1
Dahası  
Reaksiyon skoru
17,400
İsim
napcan
İlgilendiği Kategoriler
Hım...her şey
Instagram
no
Steam
no
Facebook
no
Twitter
yok
Discord
no
Reddit
yok
DİKKAT! BU İNCELEME SPOİLER İÇERİR
Merhabalar. Bugün çocukluğumuzun oyunu GTA: Vice City'i inceleyeceğim. Lafı uzatmadan başlayalım
Alıntıyı görüntüle
İlk olarak Hikayeden başlayalım. Oyunun hikayesinde biz, yani Tommy Vercetti Vice adında bir şehre Ticaret için geliriz. Ticaret yaparken pusuya düşeriz ve paramızı bulmak için yola çıkarız.
Yani, pek diyecek bir şey yok. Ortalama bir hikaye. Asıl önemli olan görevler. Bakalım görevler nasıl?
Alıntıyı görüntüle
GTA: Vice City deyince hepimizin aklına şu meşhur helikopter görevi gelir. Ama ben o görevden bahsetmeyeceğim. Sadece adını anmazsak olmaz dedim. Oyunun görevleri günümüz için gayet ortalama. Yani hala zevk verebiliyor. Özellikle silahlı çatışma görevleri, Diaz vs Sonny'i öldürme görevleri ve albayı koruma görevleri hala taş gibi.
Alıntıyı görüntüle
Silahlı çatışma demişken, oyunun çatışma mekanikleri ve vuruş hissi hâlâ idare eder. Özellikle Minigun oynaması hâlâ zevkli. Açık dünyada kaos çıkarmak Aşırı zevkli.
Alıntıyı görüntüle
Hazır konusu açılmışken, GTA: Vice City bir açık dünya oyunu. Ve açık dünyası günümüz için gayet yeterli. Yani, daha diye ek bir şey yok. Şimdi karakterlere bakalım.
Alıntıyı görüntüle
Karakterler;
Ken: Avukatımız. Oyunun başında ve finalinde gözüküyor. Aşırı önemli bir role sahip değil.
Tommy Vercetti: Baş karakterimiz. Tam bir ölüm makinası. Ona parayı bas, o da istediğin kişi(lere)ye kurşunu bassın.
Lance Vance: Oyundaki ortağımız. Finalde ihanet ediyor gerçi ama.
Diaz: Şehrin zengini. Çok agresif ve kibirli. Neyse ki kesip mekanına konuyoruz.
Sonny: Şehrin sahibi. Ayrıca Oyunun baş kötüsü olmasına rağmen Tommy'nin eski dostu.
Mercedes: İlk baş araba sanıp sonradan hayal kırıklığına uğradığım karakter. Albayın kızı
Albay Cortez: Adı üstüne, Albay. Üstüne diyecek yok.
Kent paul: Her işe burnunu sokan eleman.

Evet, Önemli karakterler bunlar.(en azından harırladığım) şimdi oyunun teknik tarafından konuşalım

Oyunda 1-2 tane hariç hiçbir Bug ile karşılaşmadım. Yani oyun bu konuda temiz. Grafikler isee.... Şu an eski bir oyunu inceliyoruz. Yani grafikler bir etken değil. Lakin bir sıkıntı var, bu oyunun grafikleri çıktığı dönem için bile kötüydü. Yani biraz puan kaybedecek.
Evet, herşeyi toparlarsak oyun gayet güzel. Hala çok iyi

9,3

[Puanlamam hakkında
0-1 : insanlığa hakaret
1-2: Çöp gibi
2-3: leş gibi
3-4.4:çok kötü
4.5-5.1:kötü
5.1-6: Eh işte
6-6.6: ortalama
6.6-7.5: güzel
7.5-8.6: çok güzel
8.6-9:harika
9-9.5:mükemmel
9.5-9.9:başyapıt
10: en iyi oyun
Eğer incelememi istediğiniz oyun varsa yazın lütfen
Fazla verilmiş puan.
Yapay zeka nerede?

Dahası  
Reaksiyon skoru
1,463
İsim
Walter White
herkesin bildiği bir oyun.
Mafia 1 daha güzel olurdu sanki *oylamadada zaten 1. gidiyor :D*
eline sağlık

Annecik

80+ Bronze
DİKKAT! BU İNCELEME SPOİLER İÇERİR
Merhabalar. Bugün çocukluğumuzun oyunu GTA: Vice City'i inceleyeceğim. Lafı uzatmadan başlayalım
Alıntıyı görüntüle
İlk olarak Hikayeden başlayalım. Oyunun hikayesinde biz, yani Tommy Vercetti Vice adında bir şehre Ticaret için geliriz. Ticaret yaparken pusuya düşeriz ve paramızı bulmak için yola çıkarız.
Yani, pek diyecek bir şey yok. Ortalama bir hikaye. Asıl önemli olan görevler. Bakalım görevler nasıl?
Alıntıyı görüntüle
GTA: Vice City deyince hepimizin aklına şu meşhur helikopter görevi gelir. Ama ben o görevden bahsetmeyeceğim. Sadece adını anmazsak olmaz dedim. Oyunun görevleri günümüz için gayet ortalama. Yani hala zevk verebiliyor. Özellikle silahlı çatışma görevleri, Diaz vs Sonny'i öldürme görevleri ve albayı koruma görevleri hala taş gibi.
Alıntıyı görüntüle
Silahlı çatışma demişken, oyunun çatışma mekanikleri ve vuruş hissi hâlâ idare eder. Özellikle Minigun oynaması hâlâ zevkli. Açık dünyada kaos çıkarmak Aşırı zevkli.
Alıntıyı görüntüle
Hazır konusu açılmışken, GTA: Vice City bir açık dünya oyunu. Ve açık dünyası günümüz için gayet yeterli. Yani, daha diye ek bir şey yok. Şimdi karakterlere bakalım.
Alıntıyı görüntüle
Karakterler;
Ken: Avukatımız. Oyunun başında ve finalinde gözüküyor. Aşırı önemli bir role sahip değil.
Tommy Vercetti: Baş karakterimiz. Tam bir ölüm makinası. Ona parayı bas, o da istediğin kişi(lere)ye kurşunu bassın.
Lance Vance: Oyundaki ortağımız. Finalde ihanet ediyor gerçi ama.
Diaz: Şehrin zengini. Çok agresif ve kibirli. Neyse ki kesip mekanına konuyoruz.
Sonny: Şehrin sahibi. Ayrıca Oyunun baş kötüsü olmasına rağmen Tommy'nin eski dostu.
Mercedes: İlk baş araba sanıp sonradan hayal kırıklığına uğradığım karakter. Albayın kızı
Albay Cortez: Adı üstüne, Albay. Üstüne diyecek yok.
Kent paul: Her işe burnunu sokan eleman.

Evet, Önemli karakterler bunlar.(en azından harırladığım) şimdi oyunun teknik tarafından konuşalım

Oyunda 1-2 tane hariç hiçbir Bug ile karşılaşmadım. Yani oyun bu konuda temiz. Grafikler isee.... Şu an eski bir oyunu inceliyoruz. Yani grafikler bir etken değil. Lakin bir sıkıntı var, bu oyunun grafikleri çıktığı dönem için bile kötüydü. Yani biraz puan kaybedecek.
Evet, herşeyi toparlarsak oyun gayet güzel. Hala çok iyi

9,3

[Puanlamam hakkında
0-1 : insanlığa hakaret
1-2: Çöp gibi
2-3: leş gibi
3-4.4:çok kötü
4.5-5.1:kötü
5.1-6: Eh işte
6-6.6: ortalama
6.6-7.5: güzel
7.5-8.6: çok güzel