Neler Yeni

Gtx 1660-İ5 9400F Sisteme 600W Yeterli Olur Mu?

Dahası  
Reaksiyon skoru
6
İsim
Furkan
Ben okuldayım abi ssd de sorun yok psu dalgalı.bilgisayarın kıçını yırttık dün gpu %100 oldu. İşlemci ekran kartınıda besliyor.ısı 95 kere gördü ama ısıda bir problem yok diye düşünüyorum.donanımsal bir şey var dediğin gibi yada psuda.başka nerde problem olur sen biliyon.akşam 5 de evdeyim yaparız testleri müsahit olursan
Mesaj otomatik birleştirildi:

Bak aslında virüs ten şüpheliyim.santivirüs diye bir program kullanıyorum.bir keresin de lazım olmuştu kurdum.güvelinilir mi bilmiyom

Son düzenleme:

NotGonna

80+ Bronze
Ben okuldayım abi ssd de sorun yok psu dalgalı.bilgisayarın kıçını yırttık dün gpu %100 oldu. İşlemci ekran kartınıda besliyor.ısı 95 kere gördü ama ısıda bir problem yok diye düşünüyorum.donanımsal bir şey var dediğin gibi yada psuda.başka nerde problem olur sen biliyon.akşam 5 de evdeyim yaparız testleri müsahit olursan

Bak aslında virüs ten şüpheliyim.santivirüs diye bir program kullanıyorum.bir keresin de lazım olmuştu kurdum.güvelinilir mi bilmiyom
Santivirus PUP yazılım diye biliyorum santivirüs bir antivirüs programı ama insanlara internetten erişerek lisans satmaya çalışıyorlar bu yüzden çoğu antivirüs programları bu antivirüsü virüs olarak sayıyor silmeye çalıştıgınızda silemessiniz onun çözümleri vardı

Son düzenleme:
Dahası  
Reaksiyon skoru
6
İsim
Furkan
Santivirus PUP yazılım diye biliyorum santivirüs bir antivirüs programı ama insanlara internetten erişerek lisans satmaya çalışıyorlar bu yüzden çoğu antivirüs programları bu antivirüsü virüs olarak sayıyor silmeye çalıştıgınızda silemessiniz onun çözümleri vardı
Merhaba csgo oynarken fps drop yiyorum
16 GB ram
İ5 9400f
gtx 1660
Güç kaynağı bst 500e
sanırım güç kaynağı ekran kartını beslemiyor oyunda gpu kullanımı %40
İşlemcinin ise %5

Sizce sorun nerede

NotGonna

80+ Bronze
16 GB ram
İ5 9400f
gtx 1660
Güç kaynağı bst 500e
İşlemcinin ise %5

Sizce sorun nerede
ben psu hakkında bir şey söylemedim hocam psunuzun markası çok kötü ama yeterli gibi geldi bana ilerde değiştirsiniz

Dahası  
Reaksiyon skoru
6
İsim
Furkan
okey bir öneriniz varmı hangi modeli alayım

alpegetoptas06

80+ Bronze
Dahası  
Reaksiyon skoru
584
İsim
Alp Ege Toptaş
16 GB ram
İ5 9400f
gtx 1660
Güç kaynağı bst 500e
İşlemcinin ise %5

Sizce sorun nerede
Format en son ne zaman attın. Psudan dolayı da olabilir evet. İşlemci ve ekran kartı kaç dereceyi görüyor. Anakart ve ram marka modeli nedir?

Dahası  
Reaksiyon skoru
6
İsim
Furkan
diskin de sağlığı düşmüş, performansı iyi. modeli neydi diskin?

psuyu değiştirmek iyi olabilir.
Disk 480 GB marka bilmiyom

Format en son ne zaman attın. Psudan dolayı da olabilir evet. İşlemci ve ekran kartı kaç dereceyi görüyor. Anakart ve ram marka modeli nedir?
Şuan okuldayım aklımda kalanları söylüyorum.ekran kartı oyundayken 50 yi görmüyor işlemci 50-55 arasında
Ram 16 gb
Anakart h310

alpegetoptas06

80+ Bronze
Dahası  
Reaksiyon skoru
584
İsim
Alp Ege Toptaş
Disk 480 GB marka bilmiyom

Şuan okuldayım aklımda kalanları söylüyorum.ekran kartı oyundayken 50 yi görmüyor işlemci 50-55 arasında
Ram 16 gb
Anakart h310
Ramin markası falan ne yani onu soruyorum. O da önemli çünkü

Top Bottom