Neler Yeni

Güncel Fiber altyapı veren firmalar

RevDeisDou

80+ Titanium
En İyi Cevap
18
Dahası  
Reaksiyon skoru
49,223
İsim
Rev D
İlgilendiği Kategoriler
Hepsi ;)
Kesinlikle Türknet diye arkadaşları dinlememeni tavsiye ederim TT altyapısı ile en verimli sağlıklı internet hizmeti verebilen firma Comnettir. Kurulum ücreti vs hepsini karşılıyorlar ayrıca taahüt de yok.
Kendilerine kurumsal diyen 2 şikayeti yediremeyen sözde firma bir tık ağır oldu sanırım ama şikayet ettiği için abonesinin internetini kesip portundan eden firmaya üye falan olunmaz.

Koz-1

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
20
İsim
Koz Bir
kutu takıldıktan kaç gün sonra sonuç böyle oldu
bizimde binaya kutu takıldı fakat fiber gözükmüyor
yaklaşık 1 hafta 10 gün kadar sonra yavaş yavaş düşmeye başladı sistemlere bende de ilk başta gözükmüyordu eğer gözükmemeye devam ederse müşteri hizmetlerini ara bence almayı düşündüğün operatörün
Mesaj otomatik birleştirildi:

Kendilerine kurumsal diyen 2 şikayeti yediremeyen sözde firma bir tık ağır oldu sanırım ama şikayet ettiği için abonesinin internetini kesip portundan eden firmaya üye falan olunmaz.
bu gerçekse böyle bi olay varsa 20-30 tl fazla veririm kaliteli hizmeti olan bi operatör alırım sorun değil dediğim gibi 150-160 tl max bütçem var bu bütçeye alabileceğim en kaliteli ve en yüksek download upload değerleri istiyorum kısaca F/p operatör

RevDeisDou

80+ Titanium
En İyi Cevap
18
Dahası  
Reaksiyon skoru
49,223
İsim
Rev D
İlgilendiği Kategoriler
Hepsi ;)
bu gerçekse böyle bi olay varsa 20-30 TL fazla veririm kaliteli hizmeti olan bi operatör alırım sorun değil dediğim gibi 150-160 TL max bütçem var bu bütçeye alabileceğim en kaliteli ve en yüksek download upload değerleri istiyorum kısaca F/p operatör

Koz-1

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
20
İsim
Koz Bir
teşekkürler bu firmayı geçiyorum gıbırnet le alakalı düşünceleriniz neler acaba orası son fiyatlara göre daha ucuz birkaç da öneren insan gördüm internette ama çevremde çok kullanan görmediğim için foruma soruyorum
bu videoda gördüm ayrıca
bu forum sayfasında da fena şeyler söylememişler https://forum.donanimarsivi.com/konu/gibirnet-nasildir-gecilir-mi.581276/

Kaan ÇABUK

80+ Titanium
En İyi Cevap
1
teşekkürler bu firmayı geçiyorum gıbırnet le alakalı düşünceleriniz neler acaba orası son fiyatlara göre daha ucuz birkaç da öneren insan gördüm internette ama çevremde çok kullanan görmediğim için foruma soruyorum
bu videoda gördüm ayrıca
bu forum sayfasında da fena şeyler söylememişler https://forum.donanimarsivi.com/konu/gibirnet-nasildir-gecilir-mi.581276/
Hocam netspeed geçeceğim ben, bazı arkadaşlar gibirnette sorun yaşamıştı sanırım, paket kısa yiyorlardı sürekli

Quill

80+ Silver
Dahası  
Reaksiyon skoru
978
İsim
Hakan Can Yıldırım
Kablonet 300mbps 190 tl eger destekliyorsa tavsiye ederim.

Quill

80+ Silver
Dahası  
Reaksiyon skoru
978
İsim
Hakan Can Yıldırım
Muhtemelen destekliyordur ama mağlesef bütçem 160tl yi aşmasa daha iyi olur
türknet bile 100 mbps yi 170 tl yaptı diğer firmalarda aynı hızı 140 civarında satıyor. 3 katı hız için 190 çok iyi bence

Top Bottom