Neler Yeni

Güzel Hikayeli Saran Oyunlar

SorryImSoBussy

80+ Silver
En İyi Cevap
9
Dahası  
Reaksiyon skoru
1,978
İsim
HBE
Aynı oyunları önermekten ne zaman bıkacaksınız gerçekten.

Kena bridge of the spirits oyna. God of War ın çocuklar için yapılmış versiyonu diyebiliriz. Harika grafiği, sesler ve sürükleyici bir oynanış var. Deneyebilirsin. Tek solukta hem ben hem kardeşim bitirmişti bu oyunu.

Bakiki

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
66
İsim
Baki Değirmenci

Kena bridge of the spirits oyna. God of War ın çocuklar için yapılmış versiyonu diyebiliriz. Harika grafiği, sesler ve sürükleyici bir oynanış var. Deneyebilirsin. Tek solukta hem ben hem kardeşim bitirmişti bu oyunu.
çok tatlı bi oyuna benziyor la bunu da ekledim listeye

TahinPekmez

80+ Silver

oynanıs düresi nedir

oğuzhan18

80+ Silver
Dahası  
Reaksiyon skoru
1,597
İsim
oğuzhan ege
Arkadaşlar merhaba sizden ricam bana güzel hikayeli ve saran bir oyun önerebilir misiniz. Ağır veya hızlı olması önemli değil böyle boş vakitlerimde oynayabileceğim bir oyun istiyorum. Mümkünse yeni oyunlardan ve böyle aşırı popüler olmayan oyunlar istiyorum (rdr gibi cünkü zaten oynamısımdır). Teşekkürler

Not: Sevdiğiniz coop bir oyun varsa onu da yazabilirsiniz
1.crysiz serisi
2.metro serisi
3.dying light seri.
4.witcher yazmıyorum çünkü 2000 nesillerin sadece beğendiği ve abarttığı bir oyun iyi forumlar.

• Beğen
Reaksiyonlar: cici

Ysuflix

80+ Gold
banada abartı geliyor 3 kere başladım 3 kerede sarmadı

Vuudx

80+ Silver
Dahası  
Reaksiyon skoru
1,157
İsim
Yusuf Karakaya
Days Gone, Beyond Two Souls, Detroit

tümen

80+ Platinum
En İyi Cevap
3
Dahası  
Reaksiyon skoru
7,958
İsim
tümen dağ
KİNGDOM COME DELİVERANCE

• Hahaha
Reaksiyonlar: Alpl

Eyisha

80+ Bronze
Dahası  
Reaksiyon skoru
1,123
İsim
Emre Kaplan
Arkadaşlar merhaba sizden ricam bana güzel hikayeli ve saran bir oyun önerebilir misiniz. Ağır veya hızlı olması önemli değil böyle boş vakitlerimde oynayabileceğim bir oyun istiyorum. Mümkünse yeni oyunlardan ve böyle aşırı popüler olmayan oyunlar istiyorum (rdr gibi cünkü zaten oynamısımdır). Teşekkürler

Bioshock her zaman ilk tercihim olur atmosfer hikaye arkada dönen felsefesi inanılmaz bir iş

eyupefe3

80+ Gold
Dahası  
Reaksiyon skoru
3,872
İsim
eyup efe
İlgilendiği Kategoriler
Ekran Kartları - İşlemci

Hikaye yok ama boş zamanlarında minecraft oynuyabilirsin son sürümleri güzel gayet.

Top Bottom