Neler Yeni

Yardım H510 Elite Dizaynı BENİ DELİRTİYOR

Shibou

80+ Bronze
Dahası  
Reaksiyon skoru
938
İsim
Ali Efe
Belirttiğim kasayı kullanıyorum. Ryzen 5 5600X işlemciyle birlikte de NZXT M22 120mm sıvı soğutmasını kullanıyorum ve bu soğutma beni delirtiyor... İşte sorun da burada başlıyor.

Zaman zaman 90-95 dereceleri görüyorum garip bir şekilde Thermaltake'in kaliteli bir macununu da kullandım ama derdine derman olamadı. Ben de kaliteli bir 240mm sıvı soğutma almanın peşine düştüm ama şu lanet kasa maalesef işleri bozuyor gibi. Yukarı kısma montaj yapılamıyor, sadece ön tarafa kasanın içine bakacak şekilde montajlayabiliyorum ama o şekilde de öndeki 140x2 mmlik fanları sökmem gerekiyormuş herhalde ve görüntüyü çok bozuyor. Nasıl bir yol izleyebilirim? M22'nin de fanlarının arasını siliyorum, ara sıra toz olunca 80'e falan düşüyor ama bir süre sonra yine aynı oluyor. Kaç kez belki oturmamıştır diye çıkar tak yaptım, o bakımdan bir sıkıntı olduğunu da düşünmüyorum. Yardımcı olursanız sevinirim.

oliveforge99

80+ Silver
Sağlam bir hava soğutucu işinizi rahat rahat görecektir zira 240mm sıvı soğutma gibi değerler veriyorlar

Kürşat Kütükçü

80+ Titanium
Dahası  
Reaksiyon skoru
14,108
İsim
Kürşat Kütükçü
İlgilendiği Kategoriler
Elektrik elektronik sistemleri - Bilgisayar Sistemleri - İnternet Hizmetleri Teknik Destek - Teknolojiye dair her şey
Instagram
kursat.kutukcu
Facebook
kursat.kutukcu.1
120mm sıvı soğutma pek iyi olmaz gibi güzel bir kule soğutma iyi gider

AirLife

80+ Silver
Dahası  
Reaksiyon skoru
938
İsim
Yunus Şahin
Maalesef kasanın önü açık olmadığından hava alamıyor içerisi.

LVQ10

80+ Bronze
Dahası  
Reaksiyon skoru
667
İsim
Kaan
Kanka kasayı değiştir. Yapabilecek bir şeyin yok. Kasa zaten kutudan farksız.

Shibou

80+ Bronze
Dahası  
Reaksiyon skoru
938
İsim
Ali Efe
  • Konu Sahibi Konu Sahibi
120mm sıvı soğutma pek iyi olmaz gibi güzel bir kule soğutma iyi gider
1.000-1.500 civarına güzel bir şey bulabilir miyim? Tasarımı da güzel olsa süper olur malum nzxt kombini alev gibi duruyor bakınca ama ne içerisi de alev alev maalesef...
Kanka kasayı değiştir. Yapabilecek bir şeyin yok. Kasa zaten kutudan farksız.
Kanka Kasa + Soğutma değiştirecek bütçem yok maalesef. Zaten cam açık kullanıyorum mecbur ama şu üst tarafa takılmaması çok kötü oldu.

Yeni mesajlar Yeni Konu Aç      

SON KONULAR

Forum istatistikleri

Konular
909,964
Üyeler
141,214
Son üye
Aquinox35
Top Bottom