Neler Yeni

Hacker tarafından tehdit ediliyorum ne yapmalıyım?

Dahası  
Reaksiyon skoru
23
İsim
Emre Acar
GTA ile alakası yok. O sadece tesadüf olmuş. Bu yeni yeni yayılan bir Nijeryalı prens gibi mail üzerinden dolandırma olayı. Mail üzerinden birçok kişiye böyle ulaşıyorlar. Tabii, gerçek değil. Sahte.

Korkutma yoluyla para kapma derdindeler. Detaylı bilgiye aşağıdan ulaşılabilir:

M-Q^GÖKTÜRK

80+ Platinum
Dahası  
Reaksiyon skoru
10,720
İsim
göksel yurtcan
eğer öyle bir görüntünüz yoksa sıkıntıda yok hocam aynı mesajı binlerce kişiye yolluyorlar

onurkaplan

80+ Bronze
Dahası  
Reaksiyon skoru
558
İsim
Onur
bilgisayarına giren virüsle hiç bir alakası yok
bana her ay 2 kere atıyorlar bu tarz emailler salla geç korkma bir şey olmaz.

asmarena6

80+ Bronze
Dahası  
Reaksiyon skoru
447
İsim
Berk Era
217.png

darkweel99

80+ Bronze
3 ay kadar önce GTA 5'de hile yapmaya çalışmıştım ve indirdiğim dosyada trojen virüsü varmış fark eder etmez 1 2 dakika içerisinde bilgisayara format attım. Birkaç e-mailime giriş yapmıştı ama onları çıkardım ve güvenliğimi sağladım anti-virüs programlarını da kullandım. Son günlerde o hacker bana mail attı. İşte senin müstehcen videoların ve görsellerin var(Telefonumda veya Bilgisayarımda böyle görüntülerim yok) eğer 1 gün içerisinde 1500 dolar hesabıma atmazsan görüntülerini yayarım dedi. Bilgisayardan telefona hiç bir bağlantı yok kablolu ya da kablosuz telefonuma erişebilir mi? bu durumda yoksa boş tehdit mi yapıyor? eğer gerçekten varsa da ne yapmalıyım?
3 ay kadar önce GTA 5'de hile yapmaya çalışmıştım ve indirdiğim dosyada trojen virüsü varmış fark eder etmez 1 2 dakika içerisinde bilgisayara format attım. Birkaç e-mailime giriş yapmıştı ama onları çıkardım ve güvenliğimi sağladım anti-virüs programlarını da kullandım. Son günlerde o hacker bana mail attı. İşte senin müstehcen videoların ve görsellerin var(Telefonumda veya Bilgisayarımda böyle görüntülerim yok) eğer 1 gün içerisinde 1500 dolar hesabıma atmazsan görüntülerini yayarım dedi. Bilgisayardan telefona hiç bir bağlantı yok kablolu ya da kablosuz telefonuma erişebilir mi? bu durumda yoksa boş tehdit mi yapıyor? eğer gerçekten varsa da ne yapmalıyım?
Ona de ki ketçap mayonez de olsun mu?

thtberat

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
9
İsim
berat özlü
eğer google fotoğraflara fotoğrafların yedekleniyorsa mail adresine girip kendisiyle paylaşıma açmış olabilir. Sen şifreyi değiştirsen bile çektiğin fotoğraf veya video direkt ona gidebilir onu da kontrol et
eğer google fotoğraflara fotoğrafların yedekleniyorsa mail adresine girip kendisiyle paylaşıma açmış olabilir. Sen şifreyi değiştirsen bile çektiğin fotoğraf veya video direkt ona gidebilir onu da kontrol et
evet birkaç tane tane e-mail eklemiş nasıl kaldırabilirim
Mesaj otomatik birleştirildi:

GTA ile alakası yok. O sadece tesadüf olmuş. Bu yeni yeni yayılan bir Nijeryalı prens gibi mail üzerinden dolandırma olayı. Mail üzerinden birçok kişiye böyle ulaşıyorlar. Tabii, gerçek değil. Sahte.

Korkutma yoluyla para kapma derdindeler. Detaylı bilgiye aşağıdan ulaşılabilir:

bilgisayarına giren virüsle hiç bir alakası yok
bana her ay 2 kere atıyorlar bu tarz emailler salla geç korkma bir şey olmaz.
yok masaüstümün ss'ini attı hileyi yaparken erkan görüntüsü almış.

Son düzenleme:

Erdem Arslan

80+ Silver
Dahası  
Reaksiyon skoru
3,198
İsim
Erdem Arslan
İlgilendiği Kategoriler
Sağlık, Spor, Yabancı Dil
Kardeşim vurdurup da kameraya çekmediysen senin ifşan paylaşılsa ne olacak.

thtberat

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
9
İsim
berat özlü
Kardeşim vurdurup da kameraya çekmediysen senin ifşan paylaşılsa ne olacak.
ya galerimde en fazla çıplaklık içeren fotoğrafım sırtımın gözüktüğü fotoğraflar var onları da gelişimi görmek için çekmiştim onları paylaşmasının bir önemi yok sadece bu zaman içerisinde kamerama erişebilmiş mi o önemli telefon bu sonuçta her yere geliyor benimle

Dahası  
Reaksiyon skoru
13
İsim
Halil İbrahim Türkoğlu
evet birkaç tane tane e-mail eklemiş nasıl kaldırabilirim

yok masaüstümün ss'ini attı hileyi yaparken erkan görüntüsü almış.
Arkadaşla paylaşım yazan yere gir sağ üstte 3 noktaya bas ayarlardan arkadaşı kaldır seçeneği var
Eklediği mailleri oradan görebilirsin

okanaltunbas

80+ Bronze
Dahası  
Reaksiyon skoru
137
İsim
Okan Altunbaş
kanka bu korkuyla iyiki kasayı pencereden atmadın
cloud hesabım yok

format attım ve üstüne 2 format attıp windows 11 den 10 geçiş yaptım