Neler Yeni

Hacker tarafından tehdit ediliyorum ne yapmalıyım?

thtberat

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
9
İsim
berat özlü
mail kaydı, bağlantılı cihazlar, internete bağlı cihazlar, aynı kişisel bilgiler girilme durumunda
Mesaj otomatik birleştirildi:

sebep belli
evet mailim kişisel bilgilerim aynı telefonla ama kameraya ulaşıbilmesi mümkün mü?

thtberat

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
9
İsim
berat özlü
alakasız mesaj?
Mesaj otomatik birleştirildi:

her şey mümkün hacker olduğunu sanmıyorum ama
epic games epostamı ve şifremi yazmış zaten geçenlerde girmeye çalıştığımda epic games hesabımı kapatmıştı ama gerçekten hacker olsa diğer hesap bilgilerimi ve kredi kartı bilgilerini alırdı diye düşünüyorum.

DenizGöksu

80+ Bronze
Dahası  
Reaksiyon skoru
160
İsim
Deniz Göksu
bir tane fotoğraf attı oda tam hileyi yaparken ki masaüstümün screenshot'ı gta5 falan gözüküyor o kadar bilgisayarımda ss almış sadece.
Bilgisayarı sıfır olacak bir şekilde formatladıysan sıkıntı olmaz diye düşünüyorum dostum ne tür bir virüs olduğuna göre değişiklik gösterebilir ama

Dahası  
Reaksiyon skoru
89
İsim
Bünyamin Yiğit
3 ay kadar önce GTA 5'de hile yapmaya çalışmıştım ve indirdiğim dosyada trojen virüsü varmış fark eder etmez 1 2 dakika içerisinde bilgisayara format attım. Birkaç e-mailime giriş yapmıştı ama onları çıkardım ve güvenliğimi sağladım anti-virüs programlarını da kullandım. Son günlerde o hacker bana mail attı. İşte senin müstehcen videoların ve görsellerin var(Telefonumda veya Bilgisayarımda böyle görüntülerim yok) eğer 1 gün içerisinde 1500 dolar hesabıma atmazsan görüntülerini yayarım dedi. Bilgisayardan telefona hiç bir bağlantı yok kablolu ya da kablosuz telefonuma erişebilir mi? bu durumda yoksa boş tehdit mi yapıyor? eğer gerçekten varsa da ne yapmalıyım?
Dostum PC yi sifrladiysan zaten sorun yok inanma ama yine de polise bildirirsen iyi olur bu şerefsizleri yakalarlar

Awsnet

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
97
İsim
Awsnet
3 ay kadar önce GTA 5'de hile yapmaya çalışmıştım ve indirdiğim dosyada trojen virüsü varmış fark eder etmez 1 2 dakika içerisinde bilgisayara format attım. Birkaç e-mailime giriş yapmıştı ama onları çıkardım ve güvenliğimi sağladım anti-virüs programlarını da kullandım. Son günlerde o hacker bana mail attı. İşte senin müstehcen videoların ve görsellerin var(Telefonumda veya Bilgisayarımda böyle görüntülerim yok) eğer 1 gün içerisinde 1500 dolar hesabıma atmazsan görüntülerini yayarım dedi. Bilgisayardan telefona hiç bir bağlantı yok kablolu ya da kablosuz telefonuma erişebilir mi? bu durumda yoksa boş tehdit mi yapıyor? eğer gerçekten varsa da ne yapmalıyım?
sana o videolarının elinde olduğunu kanıtlmadıysa sıkıntı olmaz

thtberat

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
9
İsim
berat özlü

RTX3070

80+ Platinum
En İyi Cevap
7
Dahası  
Reaksiyon skoru
9,062
İsim
RTX 3070
İlgilendiği Kategoriler
Windows ve teknik sorunlar
Bunlar herkese geliyor itibar etmeyiniz.

naberr

80+ Bronze
Dahası  
Reaksiyon skoru
351
İsim
naber
dolandırıcıyi dolandir. bana 50 dolar at para gonderemiyorum yaz. 50 dolar attiginda ancak 1500 dolar atabilirim yaz btc iste.

Dahası  
Reaksiyon skoru
13
İsim
Halil İbrahim Türkoğlu
eğer google fotoğraflara fotoğrafların yedekleniyorsa mail adresine girip kendisiyle paylaşıma açmış olabilir. Sen şifreyi değiştirsen bile çektiğin fotoğraf veya video direkt ona gidebilir onu da kontrol et

İbrahim_Talha

80+ Silver
Dahası  
Reaksiyon skoru
1,942
İsim
İbrahim Talha DEMİR
Boş tehdit.

Yeni mesajlar Yeni Konu Aç      

SON KONULAR

Forum istatistikleri

Konular