Neler Yeni

Hacker tarafından tehdit ediliyorum ne yapmalıyım?

HjRO

80+ Bronze
Dahası  
Reaksiyon skoru
166
İsim
Ekrem Fil
3 ay kadar önce GTA 5'de hile yapmaya çalışmıştım ve indirdiğim dosyada trojen virüsü varmış fark eder etmez 1 2 dakika içerisinde bilgisayara format attım. Birkaç e-mailime giriş yapmıştı ama onları çıkardım ve güvenliğimi sağladım anti-virüs programlarını da kullandım. Son günlerde o hacker bana mail attı. İşte senin müstehcen videoların ve görsellerin var(Telefonumda veya Bilgisayarımda böyle görüntülerim yok) eğer 1 gün içerisinde 1500 dolar hesabıma atmazsan görüntülerini yayarım dedi. Bilgisayardan telefona hiç bir bağlantı yok kablolu ya da kablosuz telefonuma erişebilir mi? bu durumda yoksa boş tehdit mi yapıyor? eğer gerçekten varsa da ne yapmalıyım?
öyle görüntülerin yok ise boş tehtit yapıyordur zaten. ama eğer haşmetlinin boyunu falan çekmişsen orasını bilemem :D

okanaltunbas

80+ Bronze
Dahası  
Reaksiyon skoru
137
İsim
Okan Altunbaş

thtberat

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
9
İsim
berat özlü

DerratiX

80+ Platinum
En İyi Cevap
1
Dahası  
Reaksiyon skoru
13,535
İsim
Eren
İlgilendiği Kategoriler
karışık
Instagram
@sshintori
Steam
shiori
Discord
poxy_
Yiğidin malı önde olur istediği kadar yayabilir nolacak ki?

tridyboos

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
115
İsim
mehmet şükrü kuş
Instagram
@tridyboos
3 ay kadar önce GTA 5'de hile yapmaya çalışmıştım ve indirdiğim dosyada trojen virüsü varmış fark eder etmez 1 2 dakika içerisinde bilgisayara format attım. Birkaç e-mailime giriş yapmıştı ama onları çıkardım ve güvenliğimi sağladım anti-virüs programlarını da kullandım. Son günlerde o hacker bana mail attı. İşte senin müstehcen videoların ve görsellerin var(Telefonumda veya Bilgisayarımda böyle görüntülerim yok) eğer 1 gün içerisinde 1500 dolar hesabıma atmazsan görüntülerini yayarım dedi. Bilgisayardan telefona hiç bir bağlantı yok kablolu ya da kablosuz telefonuma erişebilir mi? bu durumda yoksa boş tehdit mi yapıyor? eğer gerçekten varsa da ne yapmalıyım?
kasperski indir ilk 1 ay ücretsiz tam tarama yap o virüsü bulur muhtemelen sonrada sil silemezsen arkada çalışıyordur görev yöneticisinden sonlandır sonra sil ben dede olmuşdu valorant hesabıuma kadar çalmışlardı bu yöntemle sildm

thtberat

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
9
İsim
berat özlü
kasperski indir ilk 1 ay ücretsiz tam tarama yap o virüsü bulur muhtemelen sonrada sil silemezsen arkada çalışıyordur görev yöneticisinden sonlandır sonra sil ben dede olmuşdu valorant hesabıuma kadar çalmışlardı bu yöntemle sildm
bir kaç defa format attım pc'ye ve comodo antivirüs kullanıyorum pc'de virüs kalmamıştır sadece google hesaplarımdan korkuyorum drive baktım az önce birsürü rusça dosyalar vardı sildim direkt

em1r oK?

80+ Silver
Dahası  
Reaksiyon skoru
940
İsim
emir yapar
Kanka bu olaya kendin çok kaptırma psikolojin bozulur engelle mailini falan kapat gerekirse her şeyi sil falan filan düzelt kendini. Yer bitirirsin
Mesaj otomatik birleştirildi:

Sende ona mail at bende senin görüntülerini yayarım diye.
Yawwwwww

StarWars

80+ Bronze
Dahası  
Reaksiyon skoru
396
İsim
Ural
İlgilendiği Kategoriler
İşlemci, ekran kartı, müzik, futbol.
bilgisayardan telefon kamerama ulaşılması mümkün mü? hiç bluetooth veya kablolu bağlantı yokken.
Mümkün ama çok zor. Sizi tehdit eden bir lamer değil harbiden bir hacker yapabilir

Top Bottom