Neler Yeni

Hadi hepimiz kavga anılarımızı anlatalım.

Emircan67

80+ Bronze
Dahası  
Reaksiyon skoru
469
İsim
emircan duran
Bizim okulda 1, 2 ve 3. Okul savaşı çıktı(dünya savaşı gibi)
1.Okul savaşı
Ben daha 6. Sınıftaydım 6. Sınıflar arasında okulda geniş çaplı piknik yapmak o zaman trendi. Okulda da piknik yapacak sadece 2 tane güzel yer vardı. Bir gün 2 grup piknik grubu vardı. O gün yerlerden birisi müsait değildi. Bizde kim önce diğer yeri kapacak diye yarışa tutulduk sonra kavga nasıl başladı bilmiyorum ama İlkin 2 sınıf birbirimize girdik sonra basketbol oynayan üst sınıflar da kavgaya girdi. Bunu duyan diğer 6.sınıflar da desteğe geldi böylece 4 sınıf birbirine girmişti. 😂😂 Ondan sonra okulda piknik yasaklandı. Yönetim pek bir şey yapmadı.
2.Okul savaşı:
Ben 10.sınıftım
Bu savaşta ben yoktum.
İlkin 12.sınıflar arasında geçti bu savaş.
Savaşın başlama sebebi de kız işiymiş.
Neden işler bu kadar kötüye gittiğini bilmiyorum ama 2 kişi bir kızı alıp veremedikleri başlamış. İlkin bunlar birbirine atar yapmışlar sonra her iki taraf ta kendi sınıfı çağırmışlar İlkin savaş 2 sınıf arasında başlıyor sonra kavgayı gören diğer 4 sınıfta destek olmaya geliyorlar. Alt sınıflar (benim sınıfta dağil) milleti ayırmak için onlarda giriyor arada dayak yiyip kaçıyorlar. Daha tüm güvenlikler, öğretmenler giriyor (cop ve kemer ile vuruyorlar) arada birkaç hoca patates oluyor. Bazı öğrenciler bank'tan zıplayıp açağa tutunarak uçan tekme atıyordu ( efsaneydi). Bu savaşta yaklaşık 300 kişi birbirine giriyor. 😂😂 40 öğrenci okuldan atıldı. 2 öğretmen hafif yaralandı.
3. Okul savaşı:
11.sınıftaydım
Bizim dost sınıfa 12.sınıflar baskın vermişti (baskını kızlar vermişti). Daha sonra kavga başladı doğal olarak. Bu baskından önce baya olay olmuştu her neyse. 30 küsür kız saç baş yormaya başladılar. Bizde çekirdek yiyip izliyorduk. Bi anda bu sefer erkekler de geldi bizde savaşa girmiş olduk. Baya dövüştükten sonra müdür geldi(müdürün odası sınıfın bir yanı) 12.sınıfları hemen toz oldu. Biz haklı olduğunuz için bize bir şey demedi( sonuçta nefsi müdafaa ettik).
Bu savaşta 80 kişi birbirine girdi.
Kızlar ağır kayıp verdi. 😂😂
12.sınıflardan toplam 10 kişi okuldan atılmış ve 5 kişide uzaklaştırma yemişti.
Ne sayko okuldu ya. Bunları askerde komutana anlatsam beni direk çavuş yapar. 😂😂
Sağ salim mezun olduk.
adam savaş yazmış beyler kavga değil :D

emiirfb

80+ Silver
Dahası  
Reaksiyon skoru
2,299
İsim
Emirhan İnan
.

Emirhandkee

80+ Titanium
En İyi Cevap
45

Yasin Çelik

80+ Platinum
En İyi Cevap
3
Dahası  
Reaksiyon skoru
21,802
İsim
Yasin Çelik
Instagram
yasincelikz
Bizim okulda 1, 2 ve 3. Okul savaşı çıktı(dünya savaşı gibi)
1.Okul savaşı
Ben daha 6. Sınıftaydım 6. Sınıflar arasında okulda geniş çaplı piknik yapmak o zaman trendi. Okulda da piknik yapacak sadece 2 tane güzel yer vardı. Bir gün 2 grup piknik grubu vardı. O gün yerlerden birisi müsait değildi. Bizde kim önce diğer yeri kapacak diye yarışa tutulduk sonra kavga nasıl başladı bilmiyorum ama İlkin 2 sınıf birbirimize girdik sonra basketbol oynayan üst sınıflar da kavgaya girdi. Bunu duyan diğer 6.sınıflar da desteğe geldi böylece 4 sınıf birbirine girmişti. 😂😂 Ondan sonra okulda piknik yasaklandı. Yönetim pek bir şey yapmadı.
2.Okul savaşı:
Ben 10.sınıftım
Bu savaşta ben yoktum.
İlkin 12.sınıflar arasında geçti bu savaş.
Savaşın başlama sebebi de kız işiymiş.
Neden işler bu kadar kötüye gittiğini bilmiyorum ama 2 kişi bir kızı alıp veremedikleri başlamış. İlkin bunlar birbirine atar yapmışlar sonra her iki taraf ta kendi sınıfı çağırmışlar İlkin savaş 2 sınıf arasında başlıyor sonra kavgayı gören diğer 4 sınıfta destek olmaya geliyorlar. Alt sınıflar (benim sınıfta dağil) milleti ayırmak için onlarda giriyor arada dayak yiyip kaçıyorlar. Daha tüm güvenlikler, öğretmenler giriyor (cop ve kemer ile vuruyorlar) arada birkaç hoca patates oluyor. Bazı öğrenciler bank'tan zıplayıp açağa tutunarak uçan tekme atıyordu ( efsaneydi). Bu savaşta yaklaşık 300 kişi birbirine giriyor. 😂😂 40 öğrenci okuldan atıldı. 2 öğretmen hafif yaralandı.
3. Okul savaşı:
11.sınıftaydım
Bizim dost sınıfa 12.sınıflar baskın vermişti (baskını kızlar vermişti). Daha sonra kavga başladı doğal olarak. Bu baskından önce baya olay olmuştu her neyse. 30 küsür kız saç baş yormaya başladılar. Bizde çekirdek yiyip izliyorduk. Bi anda bu sefer erkekler de geldi bizde savaşa girmiş olduk. Baya dövüştükten sonra müdür geldi(müdürün odası sınıfın bir yanı) 12.sınıfları hemen toz oldu. Biz haklı olduğunuz için bize bir şey demedi( sonuçta nefsi müdafaa ettik).
Bu savaşta 80 kişi birbirine girdi.
Kızlar ağır kayıp verdi. 😂😂
12.sınıflardan toplam 10 kişi okuldan atılmış ve 5 kişide uzaklaştırma yemişti.
Ne sayko okuldu ya. Bunları askerde komutana anlatsam beni direk çavuş yapar. 😂😂
Sağ salim mezun olduk.
Bedir'in aslanlarına bak hele.

Emircan67

80+ Bronze
Dahası  
Reaksiyon skoru
469
İsim
emircan duran

emiirfb

80+ Silver
Dahası  
Reaksiyon skoru
2,299
İsim
Emirhan İnan

Kaan ÇABUK

80+ Titanium
En İyi Cevap
1

Emircan67

80+ Bronze
Dahası  
Reaksiyon skoru
469
İsim
emircan duran

Emirhandkee

80+ Titanium
En İyi Cevap
45

emiirfb

80+ Silver
Dahası  
Reaksiyon skoru
2,299
İsim
Emirhan İnan
Kaçacak yer yoktu. Sınıfta sıkıştık. 1-2 tanesine geçirip dayağımı yemiştim.
Senin yerinde olsam kaçacak yer olmasa bende 1-3 tanesini indirip, dayağımı yerdim. 80 kişiden bahsediyoruz. Ama kaçacak yerim olsaydı RUN. Düşünmeden.

Emircan67

80+ Bronze
Dahası  
Reaksiyon skoru
469
İsim
emircan duran
Kaçacak yer yoktu. Sınıfta sıkıştık. 1-2 tanesine geçirip dayağımı yemiştim.
olsun kanka bişey olmamış dua et sen :D o kalabalıkta kimin uzvu kimin uzvunda belli olmaz çünkü

Emirhandkee

80+ Titanium
En İyi Cevap
45
Senin yerinde olsam kaçacak yer olmasa bende 1-3 tanesini indirip, dayağımı yerdim. 80 kişiden bahsediyoruz. Ama kaçacak yerim olsaydı RUN. Düşünmeden.
1. de topuklamıştım.

emiirfb

80+ Silver
Dahası  
Reaksiyon skoru
2,299
İsim
Emirhan İnan
olsun kanka bişey olmamış dua et sen :D o kalabalıkta kimin uzvu kimin uzvunda belli olmaz çünkü
Katılıyorum. Biri yumruk gelir biri kılıçla gelir :DD o zaman ne yapacağını ben söylemiyim :D

Top Bottom