Neler Yeni

hakaret davası yardım

Rosita

80+ Silver
Dahası  
Reaksiyon skoru
1,330
İsim
Musa
İlgilendiği Kategoriler
Elektronik
Dün lole Urf gelmiş diye gireyim dedim. Çocuğun teki, bütün dini milli ırki değerlere akla gelebilecek her türlü hassas şeye fütursuzca küfür etti. Seni dava edeceğim falan yazdım. Dava etmezsen diye başlayıp saymaya devam etti. Bu konuyu okuyunca o aklıma geldi.

Dün lole Urf gelmiş diye gireyim dedim. Çocuğun teki, bütün dini milli ırki değerlere akla gelebilecek her türlü hassas şeye fütursuzca küfür etti. Seni dava edeceğim falan yazdım. Dava etmezsen diye başlayıp saymaya devam etti. Bu konuyu okuyunca o aklıma geldi.
cimere bildirsene sürünsün

Loading...

80+ Silver
En İyi Cevap
1
Yargıtay 4. Ceza Dairesi Sanığın, kardeşi olan mağdura hitaben söylediği “ sana kazık sokarım” biçimindeki sözleri hakaret suçunu değil tehdit suçunu oluşturur. Esas No: 2013/3511 Karar No: 2014/35829 Karar Tarihi: 11.12.2014

Hakaret olmadığının kanıtı

Bu Mahkeme'de kişi sadece "sokarım" dediği için tehdit diye yazmışlar

Borders

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
103
İsim
Ne desem boş
Suç teşkil etmez. Dava açsa bile takipsizlikle sonuçlanır, sen de karşı tazminat davası açarsın.

The Last Dragonborn

80+ Titanium
En İyi Cevap
18
arkadaşlar ikinci el satan bir sitede birine seni kazıklamışlar bu internette çok daha daha ucuz dedim seni dava edicem bu nasıl üslüp gibisinden dedi sizce kazıklamışlar kelimesi hakarete girer mi ?
fdsdfsafadsdsdsd sen de inandın demi asdadsadsa
adam yedirememiş kendine kazıklanmayı

Yeni mesajlar Yeni Konu Aç      

SON KONULAR

Forum istatistikleri

Konular
964,988
Üyeler
152,386
Son üye
onurcengz
Top Bottom