Neler Yeni

halı saha var yardımcı olun.

Dahası  
Reaksiyon skoru
21
İsim
Özil Fanı Bir Genç
beyler 3 saat sonra halı saha var kahvaltı 1 saat önce bitti 1 saat sonra son defa su içcem maç bitimine kadar daha içmicem su falan.Çok hızlıyım tazı gibi koşarım ama geçenki halı sahada çok çabuk yorulmuştum yaklaşık 8 ay önceydi 20.dkde kusacakmışım gibi oldu.Ama son 1 aydır düzenli olarak her gün büyük bir okul bahçesinde 2-3 saat futbol oynuyorum ve maç içinde yaklaşık 1 saat koşuyorum son 1 aydır.Sizce bugünki maçtada nefesim kesilir mi yoksa kondisyon biraz daha düzelmiş midir yani sıkıntı yaşar mıyım?

Shaw

80+ Silver
Dahası  
Reaksiyon skoru
2,373
İsim
Fatih
Kondisyon düzelmiştir. Öncekinde tansiyonun düşmüş muhtemelen. Susuz kalma, çok su içme sadece yudum yudum içebilirsin. Hızlı başlama iyi ısın o zaman kesilmez muhtemelen nefesin.

Dahası  
Reaksiyon skoru
21
İsim
Özil Fanı Bir Genç
  • Konu Sahibi Konu Sahibi
Kondisyon düzelmiştir. Öncekinde tansiyonun düşmüş muhtemelen. Susuz kalma, çok su içme sadece yudum yudum içebilirsin. Hızlı başlama iyi ısın o zaman kesilmez muhtemelen nefesin.
önceki maçta kanat bek oynuyordum hem defans hem ataktaydım ve biraz gereksiz yere koştum.Bu maçta 10 numara oynayacağım ve maçtan 30 dk önce ve maç esnasında su içmiyecem en fazla 4 5 yudum.gereksiz de koşmayacağım ama maçta koşmak istiyorum.umarım nefesin kesilmez

Shaw

80+ Silver
Dahası  
Reaksiyon skoru
2,373
İsim
Fatih
önceki maçta kanat bek oynuyordum hem defans hem ataktaydım ve biraz gereksiz yere koştum.Bu maçta 10 numara oynayacağım ve maçtan 30 dk önce ve maç esnasında su içmiyecem en fazla 4 5 yudum.gereksiz de koşmayacağım ama maçta koşmak istiyorum.umarım nefesin kesilmez
Aktif dinlenme yaparsan yorulmazsin çok.

şahin doğan

80+ Platinum
Dün nasılsan bugünde öyle.

naberr

80+ Bronze
Dahası  
Reaksiyon skoru
350
İsim
naber
covidde falan herkes hareketsiz kaldı. haliyle direk koşu yapinca 20dk yorulman normaldir. gerekli antrenmani yaptıkça vücut bu yorgunluğa dayanır. surekli1 saat hizlica normal yurume değil kosu yapmissan dayanirsin halisahaya

Dahası  
Reaksiyon skoru
21
İsim
Özil Fanı Bir Genç
  • Konu Sahibi Konu Sahibi
covidde falan herkes hareketsiz kaldı. haliyle direk koşu yapinca 20dk yorulman normaldir. gerekli antrenmani yaptıkça vücut bu yorgunluğa dayanır. surekli1 saat hizlica normal yurume değil kosu yapmissan dayanirsin halisahaya
hergün en az 40 50 dk koşmuşumdur ama maç içinde

Masked Sniper

80+ Bronze
Dahası  
Reaksiyon skoru
549
İsim
Yusuf Arda Çiftçi
Trabzon forması giyip gelene geçene kay

Yeni mesajlar Yeni Konu Aç      

SON KONULAR

Forum istatistikleri