Neler Yeni

Hangi arabayı almalıyım ve neden ?

Palo DAYI

80+ Silver
ne alaka adam katkı yapılmış motor alınca 300 bin TL daah haracayacak zaten sanayide bide dikiş tutmazsa yıllarca git gel arabayada binemeyecek illa galericiler iş yapsın diye vatandaş enayi yerine mi konacak
680bıne sıfır araba soylede onu alsınlar

yusuftheayay

80+ Bronze
Bütçem en fazla 650.000

uzun bir süreden sonra araba alacağız 17 yaşındayım ama babam ile pek anlaşamıyoruz sizin fikrileriniz nedir?

benim istediğim araba
ve buda olabilir

babamın istediği

babam opel mokka istiyor ama araba kötü duruyor sırf o yüzden istemiyorum siz ne düşünüyorsunuz ?
Jettada olur mokka da, bence babanın dediğini al adam binecek zaten keyfine göre alsın

SyleeXin

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
40
İsim
Görkem Tezer
Bütçem en fazla 650.000

uzun bir süreden sonra araba alacağız 17 yaşındayım ama babam ile pek anlaşamıyoruz sizin fikrileriniz nedir?

benim istediğim araba
ve buda olabilir

babamın istediği

babam opel mokka istiyor ama araba kötü duruyor sırf o yüzden istemiyorum siz ne düşünüyorsunuz ?
Hangi arabayı alacağına bir şey diyemem fakat sana kısaca şöyle anlatayım opel sağlamlık olarak bana kalırsa iyidir fransaya geçti şimdi galiba kalitesi düşmüş olabilir ama konfor bekleme en azından corsa astra gibi araçlardan gerçekten çok rahatsız bi tek vectra iyi gibiydi oda eski makam araçları olarak kullanılıyordu scirocco yaşına uygun fakat temizini bulmak zor çünkü genç arabası kazası bol özellikle önden girmiş oluyorlar ön 3 parça değişmemiş scirocco bulmak çok zor bana kalırsa hondadanında temizini bulmak zor piyasa arabası vs. temiz bulursan düşünebilirsin kendimde satıyorum honda civic ilgilenirsen yazabilirsin oynanmamış araç yani genel olarak toparlamak gerekirse şöyle ihtiyacını belirle bütçeni belirle donanım arşivi harici araç forumları var oraya bakarak hangi markanın hangi kronik sorunu var bakabilirsin biri otomatik ister biri manuel biri suv ister biri normal araç gibi gibi ne istediğini seçmen gerek önce alta bırakıyorum kendi sattığım aracımı otomatik vitese geçmek için satıyorum ailem manuel kullanamıyor.
İlgilenirsen yazabilirsin abim verdi ilanı görkemin arkadaşıyım yazarsan yardımcı olur

$ilent

80+ Titanium
En İyi Cevap
2
okuduğunu anlamıyorsan nasıl anlaaşabiliriz 680 +300 daha koy 980 masrafın olur garanti zaten. 980 lik sıfır araba bol üstelik garantili 10 yıl en az kafan rahat

300 bin gökten zebille geldi herhalde, nerden geliyor bu para kardeşim adam elimde öyle bir para var diyor mu ? Çokmu kolay para kazanmak herkes için ?

Aynı zamanda katkı konusunu sana daha önce anlattık kısaca bir daha diyeyim. Motor kompresyon testinde katkıyı istediği kadar koysun bitik motor belli olur.

Palo DAYI

80+ Silver
okuduğunu anlamıyorsan nasıl anlaaşabiliriz 680 +300 daha koy 980 masrafın olur garanti zaten. 980 lik sıfır araba bol üstelik garantili 10 yıl en az kafan rahat
katılmıyorum
alacagı araba temısse neden masrafı olsun
bızde 2senedır kullandıgımız 15 model 180bınde dacıa dokker var tek kurus masraf cıkarmadı
yakıtı koy gez mısalı
tamamen alacagı araca baglı masraf meselesı

$ilent

80+ Titanium
En İyi Cevap
2
Hangi arabayı alacağına bir şey diyemem fakat sana kısaca şöyle anlatayım opel sağlamlık olarak bana kalırsa iyidir fransaya geçti şimdi galiba kalitesi düşmüş olabilir ama konfor bekleme en azından corsa astra gibi araçlardan gerçekten çok rahatsız bi tek vectra iyi gibiydi oda eski makam araçları olarak kullanılıyordu scirocco yaşına uygun fakat temizini bulmak zor çünkü genç arabası kazası bol özellikle önden girmiş oluyorlar ön 3 parça değişmemiş scirocco bulmak çok zor bana kalırsa hondadanında temizini bulmak zor piyasa arabası vs. temiz bulursan düşünebilirsin kendimde satıyorum honda civic ilgilenirsen yazabilirsin oynanmamış araç yani genel olarak toparlamak gerekirse şöyle ihtiyacını belirle bütçeni belirle donanım arşivi harici araç forumları var oraya bakarak hangi markanın hangi kronik sorunu var bakabilirsin biri otomatik ister biri manuel biri suv ister biri normal araç gibi gibi ne istediğini seçmen gerek önce alta bırakıyorum kendi sattığım aracımı otomatik vitese geçmek için satıyorum ailem manuel kullanamıyor.
İlgilenirsen yazabilirsin abim verdi ilanı görkemin arkadaşıyım yazarsan yardımcı olur

Konfor olarak dönemine göre her araçta opel iyidir, özellikle konforda opeli kötüleyip honda göstermen biraz komedi. Zaten honda piyasasına bakınca o dahada komedi, 2. elde gereksiz pahalılar, 500 bin verip niye 2003-2004-2005 model araçlar alsınlarki.

Astra H kasa bu civicten daha konforlu daha iyidir o açıdan bakınca.

Palo DAYI

80+ Silver
300 bin gökten zebille geldi herhalde, nerden geliyor bu para kardeşim adam elimde öyle bir para var diyor mu ? Çokmu kolay para kazanmak herkes için ?

Aynı zamanda katkı konusunu sana daha önce anlattık kısaca bir daha diyeyim. Motor kompresyon testinde katkıyı istediği kadar koysun bitik motor belli olur.
hayır zaten adamın 900k butcesı olsa ona gore tavsıye ıster :)

$ilent

80+ Titanium
En İyi Cevap
2

SyleeXin

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
40
İsim
Görkem Tezer
Konfor olarak dönemine göre her araçta opel iyidir, özellikle konforda opeli kötüleyip honda göstermen biraz komedi. Zaten honda piyasasına bakınca o dahada komedi, 2. elde gereksiz pahalılar, 500 bin verip niye 2003-2004-2005 model araçlar alsınlarki.

Astra H kasa bu civicten daha konforlu daha iyidir o açıdan bakınca.
Kendim binip bizzat kullandığım araçtır ikiside bana kalırsa opel kesinlikle konfor açısından bana hitap etmiyor honda sattığımdan dolayı övme yapmadım kendi kişisel tercihim aracı satıp aynı kasanın otomatiğini alıcam opelin otomatiği alınmaz ayrıca bana kalırsa yarı otomatik özellikle sıkıntı epey (kendi düşüncemdir.)

murpabsar

80+

kompresyon testinde belli olmuyor neden yalan söylüyorsun ? 300 bin nerden geldiğini de yazdım okuduğunu anlamıyor musun? Sürekli başa sarıyorsun

SyleeXin

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
40
İsim
Görkem Tezer

300bin liranın faizi ne kadar bide sadece 300bin lira olarak kalmıyo kredi çekerse :)

Yeni mesajlar Yeni Konu Aç      

SON KONULAR

Çevrim içi yöneticiler

• B1L0
    Hayırlı forumlar

Forum istatistikleri

Konular
910,937
Üyeler
141,366
Son üye
Recep19o3