Neler Yeni

Hangi hisseleri almalıyım

Qbört

80+ Bronze
İleride büyümesi garanti yabancı şirketlere yatırım yapsak daha mantıklı olmaz mı? Mesela Tesla, adamlar robot prototipleri üzerinde büyük çalışmalar yapıyorlar aradan 10 yıl geçtikten sonra hisseleri kim bilir nerelere çıkacak.

egle

80+ Bronze
Dahası  
Reaksiyon skoru
356
İsim
Eagle
benim elimde hem doas hem thy var thy önü çok açık ondan tutuyorum doas da bu sene güzel temettü vericek gibi ondan tutuyorum onları alabilirsiniz bunların dışında astoru çok olumlu görüyorum ytd
kaç tane doas var
Mesaj otomatik birleştirildi:

İleride büyümesi garanti yabancı şirketlere yatırım yapsak daha mantıklı olmaz mı? Mesela Tesla, adamlar robot prototipleri üzerinde büyük çalışmalar yapıyorlar aradan 10 yıl geçtikten sonra hisseleri kim bilir nerelere çıkacak.
paran varmı okadar hisse alacak

redlove

80+ Bronze
Dahası  
Reaksiyon skoru
873
İsim
.
benim yatırım yaptığım hisse bugün kap attı, 1 milyar TL'lik sipariş almışlar, güzel bir tavan serisi bekliyorum.

Hacı_80

80+ Bronze
Dahası  
Reaksiyon skoru
417
İsim
Hacı Kıstı
İlgilendiği Kategoriler
bilgisayar oyunlar teknoloji
Merhabalar
Elimde 7k var ve bu parayı aşsağıdaki hisselere paylaşırtırmak istiyorum sizce enbfazla hangisine yaptırmalıyım benim gönlüm MIA teknolojiden yana yaklaşık 70 hissesini almayı düşünüyorum ama Tofaş ve doas da kararsızım ne yapayım sizce ve yatta şu hisse yerine şunu al dediğiniz varmı ben betona da girmek istiyorum açıkçası malesef 2 3 sene sonra beton ihtiyacı olduğu için hisseleri değerlenecektir

Tavan fiyatlarından alacağım hepsini
hocam alakasız olucakta kulandığınız uygulama ne ve güvenilir mi?

sveaz

80+ Bronze
Dahası  
Reaksiyon skoru
791
İsim
ahmet ali özmert
kaç tane doas var

paran varmı okadar hisse alacak
vallahi hocam ne kadar var inan bilmiyorum sürekli üstlerine ekkleme yapıyorum o yüzden zaten önemli olan elinizde ne kadar olduğu değil o şirkete ne kadar yatırım yapmak istediğiniz

Kadir güzelkan

80+ Bronze
Dahası  
Reaksiyon skoru
228
İsim
Kadir
ŞUAN LIK BENCE ADA ALN BİNANCE ÜZERİNDE VAR BENDE 1K YATIRCAM

egle

80+ Bronze
Dahası  
Reaksiyon skoru
356
İsim
Eagle
vallahi hocam ne kadar var inan bilmiyorum sürekli üstlerine ekkleme yapıyorum o yüzden zaten önemli olan elinizde ne kadar olduğu değil o şirkete ne kadar yatırım yapmak istediğiniz
hocam işte dediğim gibi ya mia ya ya da buna yatırım yapacağım ama hangisine yatırım yapma konusunda kararsızım

egle

80+ Bronze
Dahası  
Reaksiyon skoru
356
İsim
Eagle
hocam peki ben bu 2 hisseyi hemen alayımmı piyasada bir yükseliş söz konuşu şuan eğer ben aldıkdan sonra yükselebnilirde düsebilirde kararsızım sizce

Dahası  
Reaksiyon skoru
73
İsim
VolkiTolki
Twitter
VolkiTolki04
Discord
https://discord.gg/vFacVVKFVG
Bu hisse al sat olayları nasil oluyor mantigi nedir hangi uygulama uzerinden donuyor basitce bilgilendirebilecek var mi beni
HACIM HİSSE ALSAT DEMEK ARABA AL SAT GİBİ ÖRNEK VEREYİM. ARABA ALIRSIN ALDIĞIN GİBİ YEN İ ALICI BULUP AYNI GÜN İÇİNDE SATABİLİRSİN DEMİ AYNI MANTIK.
Bİ HİSSE ALIRSIN İSTER ALIR ALMAZ HEMEN SAT İSTER GÜNİÇİNDE SAT O SENNİN BİLERCEĞİN BİRŞEY. BEN MESELA SABAH BORSA AÇILINCA Bİ HİSSE ALIYOM SONRA ARTI YAPIYOR YARIM SAAT SONRA SATIYOM SONRA BAŞKA HİSSE ALIYOM. BÖYLE BİŞEY AL SAT BURDAN GELİYOR KAR YETER DİYOSAN SATARSIN.
PROGRAM OLARAK BANKALARLA ÇALIŞABİLİRSİN YATIRIM HESABI AÇAAK YOUTUBE DE NASIL YATIRIM HESABI AÇILACAĞININ VİDEOSUNU İZLERSİN BAŞKA ARAACI KURUMLARDA VAR MESELA MİDAS,A1 CAPİTAL,OSMANLI.İNFO... BEN MİDAS ÜZERİNDE AL SAT YAPIYORUM
EN ÖNEMLİ ŞEY DENEYİM HURRA AL SAT YAPMA ÖĞRENMEYE ÇALIŞ
UYGULAMA OLARAK MİDAS ÖNERİRİM GÜZELSADE KULLANIŞLI HESAP AÇMASIDA KOLAY UYGULAMASINDA KİMLİĞİNLE AÇABİLİRSİN

sveaz

80+ Bronze
Dahası  
Reaksiyon skoru
791
İsim
ahmet ali özmert
hocam peki ben bu 2 hisseyi hemen alayımmı piyasada bir yükseliş söz konuşu şuan eğer ben aldıkdan sonra yükselebnilirde düsebilirde kararsızım sizce
hocam bakan istifa etmiş gördüğüme göre şu anda global piyasada dolar bi 30.80 ile 31 seviyesinde yükselmiş gözüküyor borsaya olumsuz yansır gibi pazartesi hisselerin fiyatları düşücek o düşüşte hisseleri toplarsanız kaar edersiniz gibi

• Beğen
Reaksiyonlar: egle

Splixson

80+ Bronze
Dahası  
Reaksiyon skoru
787
İsim
Furkan ŞENGÜL
Merhabalar
Elimde 7k var ve bu parayı aşsağıdaki hisselere paylaşırtırmak istiyorum sizce enbfazla hangisine yaptırmalıyım benim gönlüm MIA teknolojiden yana yaklaşık 70 hissesini almayı düşünüyorum ama Tofaş ve doas da kararsızım ne yapayım sizce ve yatta şu hisse yerine şunu al dediğiniz varmı ben betona da girmek istiyorum açıkçası malesef 2 3 sene sonra beton ihtiyacı olduğu için hisseleri değerlenecektir

Tavan fiyatlarından alacağım hepsini
sepet yap tüm paranla tek hisseye girme paranı kategorilere böl kenarda her zaman nakit bulundur.

Yeni mesajlar Yeni Konu Aç      

SON KONULAR

Forum istatistikleri

Konular
913,189
Üyeler
141,679
Son üye
oguzhanbey
Top Bottom