Neler Yeni

Hangi internet sağlayıcısı almalıyım?

Dahası  
Reaksiyon skoru
19
İsim
Emirhan
16 ocak da türk telekom internetimin taahhütü bitiyor ve çok pahalı yeni fiyatları hızlı, kopma olmayan, kaliteli bir internet sağlayıcısı arıyorum tavsiyeleriniz nelerdir?

Dahası  
Reaksiyon skoru
70
İsim
Ahmet İhsan Bozacı
Bölgene göre değişir verdikleri hizmet. Her bölgede farklı İSS daha iyi olabiliyor. O yüzden böyle önermek hata olabilir. Çevrendekilere hangi İSS'yi kullandıklarını ve stabilitesini sorabilirsin.

Oneomous

80+ Gold
En İyi Cevap
3
Dahası  
Reaksiyon skoru
3,480
İsim
Adem
16 ocak da türk telekom internetimin tahhütü bitiyor ve çok pahalı yeni fiyatları hızlı, kopma olmayan, kaliteli bir internet sağlayıcısı arıyorum tavsiyeleriniz nelerdir?
Altyapında hangi firmalar var ?

Reyconjeff

80+ Bronze
Dahası  
Reaksiyon skoru
147
İsim
ANIL GÜDÜCÜ
Türknet veya Comnet önerebilirim

Mr_Alpha

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
10
İsim
Ahmet İçen
Eğer altyapın fiber değilse türknet öneririm, çünkü adsl veya vdsl de çok stabil internet veriyolar. Eğer fiberse çoğu firmanın hizmeti iyi genelde. Önceden fiberim yoktu netspeed, comnet, millenicom, türknet kullandım. Sadece türknet çok stabil internet verdi ve müşteri hizmetleri de en iyi türknet de. Çünkü bölgeye sabit 2 - 3 çalışan atıyolar seninle sürekli aynı kişiler ilgileniyor. Böyle olunca da sorunlarını genelde biliyolar ve buna göre önlem alıyolar.

RaMo55

80+
Dostum saydıklarının hepsi oturduğun yere göre ve alt yapına göre değişir !
Önemli olan alt yapın..
Eğer fiber ise alt yapın COMNET öneririm...

Her firmanın bölgeye göre alt yapıya göre değişir verdiği hizmet ping değeri !

Dahası  
Reaksiyon skoru
19
İsim
Emirhan
  • Konu Sahibi Konu Sahibi
Altyapında hangi firmalar var ?

Eğer altyapın fiber değilse türknet öneririm, çünkü adsl veya vdsl de çok stabil internet veriyolar. Eğer fiberse çoğu firmanın hizmeti iyi genelde. Önceden fiberim yoktu netspeed, comnet, millenicom, türknet kullandım. Sadece türknet çok stabil internet verdi ve müşteri hizmetleri de en iyi türknet de. Çünkü bölgeye sabit 2 - 3 çalışan atıyolar seninle sürekli aynı kişiler ilgileniyor. Böyle olunca da sorunlarını genelde biliyolar ve buna göre önlem alıyolar.

Dostum saydıklarının hepsi oturduğun yere göre ve alt yapına göre değişir !
Önemli olan alt yapın..
Eğer fiber ise alt yapın COMNET öneririm...

Her firmanın bölgeye göre alt yapıya göre değişir verdiği hizmet ping değeri !
türk telekom fiber çekmişti türknet ile comnet arasında kaldım

Mr.Cakmak

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
1
İsim
Mustafa Çakmak
16 ocak da türk telekom internetimin taahhütü bitiyor ve çok pahalı yeni fiyatları hızlı, kopma olmayan, kaliteli bir internet sağlayıcısı arıyorum tavsiyeleriniz nelerdir?
comnet kullanmadım, 2.5 yıl türknet kullandım ama büyük ihtimalle yakın zamanda zam gelir gibi taahütlü alabilirsen daha iyi olur kablonet aldım şimdi 100mbps 179 tl güzel türknetle aynı performansı veriyor ve türkcellden uzak dur bana deneyin ücretsiz iptal ederiz dediler 850 tl fatura çıkarttılar tüketici haklarından ücretsiz iade ettirebildim yoksa girdiriyorlardı

ApRâ

80+ Silver
En İyi Cevap
1
Fiber yapın olması iyi. Ping süreleri sizin için önemliyse ve marmara dışındaysanız Turknet'i çok öne koymanızı önermem. Netspeed'i, TT'nin sözleşmesiz hali gibi düşünebilirsiniz çıkışlar vs. bire bir aynı. Bunun yanında Milleni göz atabilirsiniz. İnceleme konum;
Netpseed/Turknet/Milleni 3'lüsünde aman aman bir fark yaşamazsınız. Hepsi birbirine yakın firmalardır. Ek olarak bu 3'lü dışında başka bir firmanın kendi altyapısı yoksa onlara yönelmemeni önerim, ucuz diye satılan firmaya geçenler sonra çok üzülüyorlar.

f4nu55

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
84
İsim
hasan çağlı
benim de 16 ocak tarihinde türk telekom taahütüm bitiyor 230 lira taahsütsüz devam ediceğim söylendi 2 sene kullandım gram sorun yaşamadım fiber çektiler. size sormak istediğim sorunsuz devam etmek için 230 verip taahhütsüz devam mı ediyim yoksa türknet ,mileni ,comnet vs önerir misiniz? çünkü 230 gerçekten fazla normalde 120 ödüyordum 50mbps 8 upload alıyorum. pazartesiye kadar bişiyler yapmam lazım yoksa 230 lira ödicem 1 gün bile kullansam :D en önemlisi müşteri hizmetleri

Gri Caner

80+ Titanium
En İyi Cevap
7
benim de 16 ocak tarihinde türk telekom taahütüm bitiyor 230 lira taahsütsüz devam ediceğim söylendi 2 sene kullandım gram sorun yaşamadım fiber çektiler. size sormak istediğim sorunsuz devam etmek için 230 verip taahhütsüz devam mı ediyim yoksa türknet ,mileni ,comnet vs önerir misiniz? çünkü 230 gerçekten fazla normalde 120 ödüyordum 50mbps 8 upload alıyorum. pazartesiye kadar bişiyler yapmam lazım yoksa 230 lira ödicem 1 gün bile kullansam :D en önemlisi müşteri hizmetleri
Altyapınızın fiber olduğunu söylediğiniz. Buna istinaden Comnet altyapı sorgulaması yapar mısınız?

f4nu55

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
84
İsim
hasan çağlı
Altyapınızın fiber olduğunu söylediğiniz. Buna istinaden Comnet altyapı sorgulaması yapar mısınız?
türknet,connet,milleni hepsi 100mbps 8 upload veriyor ancak hangisini seçmem lazım bilmiyorum önemli olan müşteri hizmetlerinin ilgilenmesi misal tt hic sorun yaşatmadı ama 1 gün koptu direk çözdüler. kopma kesilme yaşamadım

Yeni mesajlar Yeni Konu Aç      

SON KONULAR

Forum istatistikleri

Konular
990,341
Üyeler
156,595
Son üye
sivasli058
Top Bottom