Neler Yeni

Hangi konsolu almalıyım?

vcmx

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
30
İsim
Caner kaya
Instagram
vcmx01
Steam
vcmx1
Dostlarım normalde pc oyuncusuyum ama 6 yıllık kasam artık ömrünü doldurmaya başladı ve benim bütçem kısıtlı max 4500 bu fiyatlara ps4 slim veya xbox konsolu alınabiliyor.
Daha önce hiç konsol kullanmadım tecrübesiz ve bilgisizim o konuda.. Sizlere sorum en ekonomik hangisinde oyun oynayabilirim oyunlarındaki türkçe dil desteği de önemli tabii Xboxta gamepass olduğunu duydum ama oyunların türkçe dil desteği hikaye akıcılığı vs konusunda bir bilgim yok
ayrıca bir arkadaşımın ps4 ü ile oyun oynamıştım o koldaki titreşim gaz fren pedallarının ayarlı yani ne kadar basarsan o kadar gitmesi çok hoşuma gitti bu özellikler xbox kolunda da var mıdır?

Burak Aksoy

80+ Silver
Dahası  
Reaksiyon skoru
838
İsim
Burak
Bence ps4 çok daha mantıklı özellikle oyun kütüphanesi olayı geldikten sonra
Mesaj otomatik birleştirildi:

Bence ps4 çok daha mantıklı özellikle oyun kütüphanesi olayı geldikten sonra
o fiyata ps4 pro düşürebilirsen çok daha iyi olabilir

silinenuye785438

80+ Titanium
En İyi Cevap
1
Dostlarım normalde pc oyuncusuyum ama 6 yıllık kasam artık ömrünü doldurmaya başladı ve benim bütçem kısıtlı max 4500 bu fiyatlara ps4 slim veya xbox konsolu alınabiliyor.
Daha önce hiç konsol kullanmadım tecrübesiz ve bilgisizim o konuda.. Sizlere sorum en ekonomik hangisinde oyun oynayabilirim oyunlarındaki türkçe dil desteği de önemli tabii Xboxta gamepass olduğunu duydum ama oyunların türkçe dil desteği hikaye akıcılığı vs konusunda bir bilgim yok
ayrıca bir arkadaşımın ps4 ü ile oyun oynamıştım o koldaki titreşim gaz fren pedallarının ayarlı yani ne kadar basarsan o kadar gitmesi çok hoşuma gitti bu özellikler xbox kolunda da var mıdır?
PS4 al. Ona da Gamepass benzeri bir sistem geldi ve çok iyi şuan.

Yılda 460TL verip PS+ Deluxe alıyorsun neredeyse bütün özel oyunlara ve RDR2 gibi bazı güzel oyunlara erişimin oluyor.

Che_

80+ Platinum
En İyi Cevap
2
Dahası  
Reaksiyon skoru
7,058
İsim
MehmedVII
2. El xbox series s almalısın bence

Top Bottom