Neler Yeni

Hangi konsolu seçmeliyim?

feny

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
14
İsim
Berkant Demirbilekliler
Merhabalar konsol almayı düşünüyorum daha önce hiç aktif kullanmadım alışıp alışamayacağımdan emin değilim ve kült oyunların çoğunu oynamadım. Hem kült oyunları oynayabileceğim hemde alışamadığım takdirde pişman olmayacağım bir konsol arıyorum ama neye yönelmem gerektiğini bilmiyorum. tv'nin 120hz ve 4k desteği var ama bildiğim kadarıyla bu değerler için series x veya ps5 e sahip olmam gerekiyor ama alışamazsam diye bu konsollara çok yanaşmak istemiyorum. Nasıl bir tercih yapmam gerekiyor karar veremedim destek olursanız sevinirim.

55superx

80+ Titanium
En İyi Cevap
1
Merhabalar konsol almayı düşünüyorum daha önce hiç aktif kullanmadım alışıp alışamayacağımdan emin değilim ve kült oyunların çoğunu oynamadım. Hem kült oyunları oynayabileceğim hemde alışamadığım takdirde pişman olmayacağım bir konsol arıyorum ama neye yönelmem gerektiğini bilmiyorum. tv'nin 120hz ve 4k desteği var ama bildiğim kadarıyla bu değerler için series x veya ps5 e sahip olmam gerekiyor ama alışamazsam diye bu konsollara çok yanaşmak istemiyorum. Nasıl bir tercih yapmam gerekiyor karar veremedim destek olursanız sevinirim.
PS5 al, alışamazsan da piyasası iyi zaten az bir zararla satarsın büyük ihtimalle. Hatta istersen 2. El al konsolu istediğinde yine ikinci el olarak aynı fiyatlara satarsın.

SyleeXin

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
39
İsim
Görkem Tezer
Hocam bilgisayarın yoksa bence hiç bulaşma bilgisayarın yanına çekmelik bi alet bana kalırsa konsollar bende sattım geçen 2 gün öncede bilgisayara geçtim

feny

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
14
İsim
Berkant Demirbilekliler
  • Konu Sahibi Konu Sahibi
pc var tv için odadan salona taşımak istemiyorum. xbox oyun olarak çok mantıklı geliyor. series s depolama sıkıntısı var o yüzden biraz uzağım ps5 oyunlar çok pahalı. en mantıklı series x geliyor ama o parayı vermeli miyim emin olamıyorum alışamazsam düşüncesinden dolayı.

MASTERF5

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
52
İsim
cnr
pc var tv için odadan salona taşımak istemiyorum. xbox oyun olarak çok mantıklı geliyor. series s depolama sıkıntısı var o yüzden biraz uzağım ps5 oyunlar çok pahalı. en mantıklı series x geliyor ama o parayı vermeli miyim emin olamıyorum alışamazsam düşüncesinden dolayı.
alırsan ps 5 slim al ama oyun fiyatlarına değilde plus aboneliklerine bak oyun zaten tek tük alınıyo store dan çok pahalı oluyolar anca indirimi beklemek lazım xbox ta pil tak sök problemi var kumandalarda ve xbox 360 tan beri aynı kontrolcü ye sahip ekstra pil bataryası alıp kullanabilirsin ama orinali zaten 2k dan başlıyo

feny

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
14
İsim
Berkant Demirbilekliler
  • Konu Sahibi Konu Sahibi
alırsan ps 5 slim al ama oyun fiyatlarına değilde plus aboneliklerine bak oyun zaten tek tük alınıyo store dan çok pahalı oluyolar anca indirimi beklemek lazım xbox ta pil tak sök problemi var kumandalarda ve xbox 360 tan beri aynı kontrolcü ye sahip ekstra pil bataryası alıp kullanabilirsin ama orinali zaten 2k dan başlıyo
teşekkürler hocam

Şimdi PS5 slim aldım bende hocam bi Hayırlı olsun alırım

Yiğit2

80+ Bronze
Dahası  
Reaksiyon skoru
517
İsim
Yiğit
bütçe biz mi tahmin ediyoruz

feny

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
14
İsim
Berkant Demirbilekliler

SyleeXin

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
39
İsim
Görkem Tezer
series s den memnun muydun hocam
Hayır çoğu gereksinimi karşılamıyor tam kendine xbox series x cektiginde kardeşin bende oynayacam tutturur ya onada series s çekersin tam o tip makine kaliteli bir performans bekleme bana kalırsa konsola bile yanaşma

Top Bottom