Neler Yeni

Hangi konsolu seçmeliyim?

feny

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
15
İsim
Berkant Demirbilekliler
Hayır çoğu gereksinimi karşılamıyor tam kendine xbox series x cektiginde kardeşin bende oynayacam tutturur ya onada series s çekersin tam o tip makine kaliteli bir performans bekleme bana kalırsa konsola bile yanaşma
pcde oyunların optimize olmaması çok sinir ediyor

Patates Köftesi

80+ Bronze
Dahası  
Reaksiyon skoru
296
İsim
Batın Köse
arkadaş grubun varsa ps5 al derim oyunlar olsun pc ye göre çok daha ucuzlar, yoksa pc al pcde tek de takılabilirsin

Dahası  
Reaksiyon skoru
34
İsim
Ahmet Yıldırım
İlgilendiği Kategoriler
PlayStation ve Bilgisayar Teknik Servis, Windows Developer, Cisco, Phyton, Yapay Zeka, Bilişim Sistemleri Yazılım ve Donanım Teknik Servis
Bende bi karar vermedim PC mi PS5 mi kafayı yiyicem
Öncelikle hem PlayStation hem de bilgisayar satış ve servis hizmeti verdiğimiz için şunları belirteyim. PlayStation veya herhangi bir konsol aldığınızda oyunlar artık eskisi gibi uygun değil, yıllık üyeliklerde bile artık resmen fahiş fiyatlarla karşılaşmanız mümkün. 1 tane PlayStation 5 yd bluerayli 2 kollu bir şey aldığını bile varsayım yapacak olursak konsol üyelik ve oyunlarla toplamda en az 25 30bin arası maliyeti oluyor. Eğer bu aralık bütçene uyuyorsa al ancak önerimi sorarsan bu fiyat aralığında 13. nesil i5 işlemci rtx4060ti vs olan bir sistemi alıp steam vs gibi yerlerde üyelik alıp hesabında biriktirsen senin için daha iyi. Yine de tercih meselesi olduğu için zevkler tartışılmaz. (Monitör vs kısmını dahil etmedim çünkü sonuçta konsolda monitör veya tv ile gelmiyor.Keyfinize kalmış.)

Top Bottom