Neler Yeni

Hangi masayı almalıyım sizce ?

nifak

80+ Bronze
Dahası  
Reaksiyon skoru
473
İsim
Eren
O zaman kendi masamı önereyim. Kahverengi-siyah olanı kullanıyorum aynı masanın 140cm olanını. Bu fiyatlara daha iyisini bulabileceğini düşünmüyorum. Aşırı memnunum ben.

Bembeyaz istersen de şu varmış ama ayakları farklı sanırım.

shn1

80+
O zaman kendi masamı önereyim. Kahverengi-siyah olanı kullanıyorum aynı masanın 140cm olanını.

Bembeyaz istersen de şu varmış ama ayakları farklı sanırım.

Evet hocam tam da alttaki 160'lığı düşünüyordum bende. Geçenlerde arkadaşım önerdi bunu kendisi kullanıyormuş fakat ayakları sanki sallanır gibi duruyor. O yüzden arada kaldım. Fiyatı falan baya iyi ama güven vermiyor masa :D

nifak

80+ Bronze
Dahası  
Reaksiyon skoru
473
İsim
Eren
Evet hocam tam da alttaki 160'lığı düşünüyordum bende. Geçenlerde arkadaşım önerdi bunu kendisi kullanıyormuş fakat ayakları sanki sallanır gibi duruyor. O yüzden arada kaldım. Fiyatı falan baya iyi ama güven vermiyor masa :D
Alttaki için bir şey diyemem dediğim gibi ayakları farklı görünüyor. Üstteki masa taş gibi gram sallanma yok aşırı sağlam.

shn1

80+
Alttaki için bir şey diyemem dediğim gibi ayakları farklı görünüyor. Üstteki masa taş gibi gram sallanma yok aşırı sağlam.
Hocam ben mi yanlış görüyorum , ikisinin de ayakları aynı gibi duruyor. Sizinki sallanmıyorsa bu da sallanmaz ozaman ya ben bu masayı tekrardan bir gözden geçireyim. Rengi falan da gayet iyi tam benim beyaz setup'a yakışır gibi. Sadece büyüklüğü düşündürdü. 160 cm yeter mi sizce ? 32 inç ve 27 inç iki monitör koyacam. İkisinin enine uzunluğu toplam 132 cm yapıyor. Aralarına da 15 cm koysak 147 yapıyor. Bu açıdan bakınca sığar gibi ama işi reele dökünce nasıl olur bilemedim.

nifak

80+ Bronze
Dahası  
Reaksiyon skoru
473
İsim
Eren
Hocam ben mi yanlış görüyorum , ikisinin de ayakları aynı gibi duruyor. Sizinki sallanmıyorsa bu da sallanmaz ozaman ya ben bu masayı tekrardan bir gözden geçireyim. Rengi falan da gayet iyi tam benim beyaz setup'a yakışır gibi. Sadece büyüklüğü düşündürdü. 160 cm yeter mi sizce ? 32 inç ve 27 inç iki monitör koyacam. İkisinin enine uzunluğu toplam 132 cm yapıyor. Aralarına da 15 cm koysak 147 yapıyor. Bu açıdan bakınca sığar gibi ama işi reele dökünce nasıl olur bilemedim.
Detaylı bakınca aynı göründü bana da şu an. Ama o ayakların altındaki yere değen yerde ek farklı bir parça yok bende. 160 cm yeter eğer kasayı masaya koymaz isen. Değerlendirmelerdeki fotoğraflara bakınca da belli oluyor zaten. Ben 2 ekran koymuştum 27 inç 140 santim olan modele. Birini iptal edip kasayı yukarı çektim sonra.

• Muhteşem
Reaksiyonlar: shn1
Dahası  
Reaksiyon skoru
62
İsim
ismail sağlam
hocam masa icin gerekli tüm ahşap parcaları ayrı ayrı alıp evde kendiniz vidalama işlemleri vs vs yaparak birleştirirseniz emin olun cok cok daha ucuza gelir masa olarak değilde belli ölcülerde parcalar olarak alın hepsini

• Beğen
Reaksiyonlar: shn1
Top Bottom