Neler Yeni

hangi modemi almalıyım

Erhanlk

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
8
İsim
Erhan Dundar
merhaba tüknet internet sağlayıcısını alıcam ve vdsl modeme geçicem fakat türknetin vermiş olduğu vdsl modem kalmamış bu yüzden benim internetten vdsl modem almam gerekiyor hangi modemi almalıyım

FarukKusdil

80+ Platinum
En İyi Cevap
2
Dahası  
Reaksiyon skoru
9,279
İsim
Ömer Faruk Kuşdil
Bütçeniz nedir?

Kaan ÇABUK

80+ Titanium
En İyi Cevap
1
Milleni.com Öneririm.

Yarbay

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
0
İsim
Tahir FİŞ
Asus modemleri gerçekten önermiyorum. Biraz araştırma yaparsanız hakkındaki şikayetler can sıkıcı. İnternet kopma sorunları fazlasıyla var. IP almama sorunları var. Genel olarak modemlerinde böyle sorunlar var. Şuan ben Asus DSL AC-51 kullanıyorum ve gerçekten memnun değilim. Sürekli internetim kesiliyor. Bütün ışıklarımın yanıyor olmasına rağmen internete giremiyorum. Modemi açıp kapatırsam sorun düzeliyor. Ama bu aktif internet kullanan birisi için baya can sıkıcı bir durum. Modem firmware güncel bu arada. Bir önceki firmware dada aynı sorun vardı ve yine devam ediyor. Belki öneren arkadaşlar sıkıntı yaşamamıştır ama böyle bir genel sorun maalesef var. Aynı zamanda bu sorunu yaşayıp çözebilen varsa bana yardımcı olabilir mi lütfen ? Şuan sıkıntılı bir dönemde olduğumuz için ilgilenipte garantiyle falan uğraşamıyorum.

Mehmet.10

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
10
İsim
ali
giriş segment bir cihaz bakıyorsanız zyxel 1312 modelini alabilirsin . ama biraz daha iyi bir cihaz almak istiyorsan zyxel 3625 modelini al sinyal gücü performans olarak çok daha iyi.

miroğlu

80+
merhaba tüknet internet sağlayıcısını alıcam ve vdsl modeme geçicem fakat türknetin vermiş olduğu vdsl modem kalmamış bu yüzden benim internetten vdsl modem almam gerekiyor hangi modemi almalıyım
Kendi kullandigim Zyxel vmg3625-t20a tavsiye ederim aldığım dönemde çok modelle kiyaslamistim.
369 TL seviyesindeki cihazlar genel olarak 5ghz destekleri var fakat 750mbps ve 1200mbps olarak Zyxel 1200mbpslik bir cihaz.
Bunun dışında 2 ve 4 ethernet portu olarak değişiyor ve bunların arasında da 10/100 veya 10/100/1000 yani gigabit olarak ayrım var . Diğer modellerin hepsi düşük 10/100 porta sahip Zyxel gigabit 10/100/1000 lik porta sahip.
Bu cihaz çevredeki diğer modemlerin parazitinden etkilenmediği için sana 2.4 GHz de bile kablolu bağlantı gibi hız sağlıyor.
Herşeyden önemlisi de cihaz çok stabil çalışıyor Ocak ayından beri sadece elektrik kesintisi ile cihaz kapandı onun dışında full açık [emoji106] elektrik kesintisi 1 kere mi ne oldu.

369 TL ye alacağın en iyi cihaz [emoji106]

Redmi 5 Plus cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi

Top Bottom